Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak to teraz jest

Czy znajdą się kobiety na to żeby żyć

Polecane posty

Gość Jak to teraz jest

Życie z mężczyzną zdecydowanie w związku partnerskim bez ślubu i które nie chcą dzieci na 100% tylko osobę do towarzystwa i po prostu żeby mieć gdzie razem wyjść i spędzać razem czas Oczywiście mam na myśli ciepłe uczuciowe dziewczyny czy któraś z nich chcę takiego życia czy takie kobiety tylko chcą małżeństwo i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nn nn bomCX

Znajdą ale zimne i wyrachowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to teraz jest

Nikt się nie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiodłam się

Ja nie chce żadnych dzieci. Nie chce ślubu. Nienawidzę bycia klonem innych i bezrefleksyjnego płynięcia z rzeką, z tłumem . konwenanse tj jakie lubia typowa Grażyna czy Karyna odrzucam . Niestety nie jestem w ogóle ciepła. Bronie się aż zanadto ironią, źle pojętą szczerością itd. Więc byłeś blisko ,ale szukaj dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to teraz jest
9 minut temu, Gość Zawiodłam się napisał:

Ja nie chce żadnych dzieci. Nie chce ślubu. Nienawidzę bycia klonem innych i bezrefleksyjnego płynięcia z rzeką, z tłumem . konwenanse tj jakie lubia typowa Grażyna czy Karyna odrzucam . Niestety nie jestem w ogóle ciepła. Bronie się aż zanadto ironią, źle pojętą szczerością itd. Więc byłeś blisko ,ale szukaj dalej. 

Tzn Opisz mi jakbyś widziała taką relację każdy na przykład mieszka u siebie i osoby spotykają się tylko na seks żadnych czułości żadnej troski żadnej pomocy na przykład W razie choroby jak to widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiodłam się

Przyjaźń tak,jestem za,więc w chorobie też wsparcie itd. Rozmowy ,wzajemne zrozumienie i akceptacja. Chodziło mi o to ,że nie należę do otwartych ,ciepłych osób. Raczej z dystansem ...długo trzeba się docierać ze mną, no chyba ,że coś zaskoczy samo szybciej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiodłam się

Co do mieszkania,to wolałabym żyć w jednym mieszkaniu z partnerem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to teraz jest

Chodziło mi o wsparcie docenianie wyrazy czułości w takim sensie że osoby znają się już jakiś czas i przejawia troska o własny los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiodłam się

Myślę, że byłabym w stanie. Tylko jestem na tyle skryta,że np publiczne całowanie się nie pasuje mi już.. Lubię życie w dwójkę.  Tak sobie wyobrażam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to teraz jest

Czyli tak myślę że mało takich kobiety jednak jest większość chcę małżeństwa dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiodłam się

A Ty czemu nie chcesz? Co byś zrobił, jak by Twoja partnerka zaszła w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusa
3 minuty temu, Gość Zawiodłam się napisał:

A Ty czemu nie chcesz? Co byś zrobił, jak by Twoja partnerka zaszła w ciążę?

On nie ma jąder. Jest eunuchem, więc nie jest to możliwe, aby z nim zaszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to teraz jest
8 minut temu, Gość Zawiodłam się napisał:

A Ty czemu nie chcesz? Co byś zrobił, jak by Twoja partnerka zaszła w ciążę?

Dzieci nie chcą mieć ponieważ nie chcę zmieniać swojego życia tak jak jest jest dobrze plus nie mam na dzieci czasu ogólnie nie bardzo je lubię ciąży lepiej jest zapobiegać wolałbym kobietę która na przykład starannie i by się zabezpieczała lub w konieczności poddała aborcji są kraje i gdzie obywatele Polski mogą zrobić ją legalnie natomiast ślubu nie chcę bo nie chcę się z nikim zbyt mocno wiązać w razie jakiegoś niepowodzenia można się łatwo rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiodłam się

Aha no to tak jak ja ,nie lubię dzieci nie chce ich,przeraża mnie fakt potencjalnego ich poczęcia. Haha. Super widzę się zgadzamy . Ale to tylko forum ..głupie forum..pisz dalej może odezwie się jakaś fajna laska co chce żyć inaczej niż większość babek haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to teraz jest
1 minutę temu, Gość Zawiodłam się napisał:

Aha no to tak jak ja ,nie lubię dzieci nie chce ich,przeraża mnie fakt potencjalnego ich poczęcia. Haha. Super widzę się zgadzamy . Ale to tylko forum ..głupie forum..pisz dalej może odezwie się jakaś fajna laska co chce żyć inaczej niż większość babek haha

Nie szukam nikogo przez internet tylko tak robię rozeznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiodłam się

To Ci mogę powiedzieć, że z moich koleżanek nie znam ani jednej takiej o jaka Ci chodzi. Szukam w myślach też po znajomych dalszych...Nie ma szans. Bardzo rzadki przypadek jest poszukiwany . Sama szukam faceta,ktory nie istnieje. ...który nie jest  katolikiem,  nie chce ślubu, dzieci. Który jest artystą. Który nie jest przeciętny. Który umie rozmawiać i słuchać. Który jest wierny. Sa ludzie skazani na samotność. Tobie tego nie życzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to teraz jest
3 minuty temu, Gość Zawiodłam się napisał:

To Ci mogę powiedzieć, że z moich koleżanek nie znam ani jednej takiej o jaka Ci chodzi. Szukam w myślach też po znajomych dalszych...Nie ma szans. Bardzo rzadki przypadek jest poszukiwany . Sama szukam faceta,ktory nie istnieje. ...który nie jest  katolikiem,  nie chce ślubu, dzieci. Który jest artystą. Który nie jest przeciętny. Który umie rozmawiać i słuchać. Który jest wierny. Sa ludzie skazani na samotność. Tobie tego nie życzę 

Kurde..no to ja...tyle tylko ze artysta chciałem być ale nim nie jestem ale spiewam o gram nagitsrze i w kolkou teatralnym czasem ale amatorsko raczej artystą to mój styl życia Noe zawod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiodłam się

Miałbyś  rację, gdybym się nadawala na wyjazd. Nie pojadę, bo jestem kupą nieszczęść:

Gruba

Uboga

Nie umiem języka ang . I nigdy się nie nauczę, bo mam wybitny antytalent, chociaż maturę zdałam haha 

Nie obchodzi mnie świat, jestem skryta. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiodłam się

Artyści tego typu to niezle cwaniaki umiejace się towarzysko udzielać i manipulować innymi. Tu nie chodzi o jakość  i wartość prac,a o umiejętność przepychania się lokciami. Narcyzi i psychopaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiodłam się

Pokazuja takie twory jako artystyczne produkty, w duchu śmiejąc się nam w nos że za takie g.... mają pieniądze. Ch....u je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×