Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość franca

NIE POPIERAM LGBT bo to nieroby szukający uznania

Polecane posty

Gość franca

Nie popieram LGBT bo większość z nich to narcyzy które afiszują się tylko po to aby gadać o swojej orientacji w mediach lub znajomym.Niech sie wezmą za robotę a nie za pindolenie bzdur w TV o tym z kim śpią.Ludzie LGBT mają w nosie czy inni ich akceptują.Oni sie afiszują tylko po to by zwracać na siebie uwagę otoczenia.Ciągle podkreślają,że są INNI jakby lepsi od reszty ludzi i stale użalają sie nad swoim losem w programach telewizyjnych.Zauważcie,że najbardziej płaczą ci co nigdzie nie pracują tylko żyją na zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

kobieto!!!!

nie wszyscy geje są nierobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieto, ja pracuję od 19 roku życia, prawie wszyscy znajomi też pracują, więc jakie nieroby? Ze znajomymi normalnie gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieto, ja pracuję od 19 roku życia, prawie wszyscy znajomi też pracują, więc jakie nieroby? Ze znajomymi normalnie gadam.

Powiem ci tak.Znam kilkadziesiąt gejów (łaziłam 3 lata do takiego klubu i stąd ich znam) i ci co tak łazili na dyskoteki to pojjjeby na maksa.Ja ich rozumiem bo mieli trudne dzieciństwo no i teraz są egoistami.Żaden z nich nigdzie nie pracował ale mieli kase na ciuszki,biżuterie i piwko.Pytam skąd? Gadali,że albo mamusia dała albo opieka społeczna dała zasiłek,albo dał sponsor lub klient.I właśnie głównie tacy ubiegają sie o akceptacje i afiszują sie  na paradach.Na paradzie niebma anonimowych gejów tylko tam są ci geje którzy żyją na czyiś koszt (np.MOPSu).Na paradzie urzędują głównie ci geje którym nie wiedzie się w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za to co drugi gej  to pedofil   odkryje gen  uszkodzony  i dla tego sa gejami jezeli wierzyc  naukowom to niedlugo bedzie mozna ich leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, merkaba napisał:

za to co drugi gej  to pedofil   odkryje gen  uszkodzony  i dla tego sa gejami jezeli wierzyc  naukowom to niedlugo bedzie mozna ich leczyc

Za klamanie idzie się do piekła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stow. Seksulogiczne

Homoseksualność jest to pociąg erotyczny i uczuciowy wobec osób tej samej płci, analogicznie jak heteroseksualność stanowi pociąg erotyczny i uczuciowy wobec osób płci odmiennej.

Pedofilia jest to pociąg erotyczny wobec cech niedojrzałości płciowej, a więc do cielesnych cech dziecięcości. Czyn pedofilnyrozumiany jest jako zabronione prawem seksualne wykorzystanie dziecka poniżej lat 15 przez osobę pełnoletnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, merkaba napisał:

za to co drugi gej  to pedofil   odkryje gen  uszkodzony  i dla tego sa gejami jezeli wierzyc  naukowom to niedlugo bedzie mozna ich leczyc

Brzmisz jak nawiedzony psychokatol, który brak powodzenia u kobiet rekompensuje sobie teoriami z doopy. Jestem gejem, nie jestem pedofilem, żaden z moich kolegów też nie. Przejrzyj sobie ostatnie statystyki zabójstw dzieci - wszystko to dziewczynki, zgwałcone i zabite przez heteryków.

Uważasz się za katolika, a siejesz nienawiść. Słyszałeś może, psycholu, o takich słowach "nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni", "widzisz źdźbło w oku bliźniego swego, ale belki w swoim oku nie widzisz" i "przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali", a także "kochaj bliźniego swego, jak siebie samego"?
Przemyśl to, katolu, faryzeuszu, hipokryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, merkaba napisał:

za to co drugi gej  to pedofil   odkryje gen  uszkodzony  i dla tego sa gejami jezeli wierzyc  naukowom to niedlugo bedzie mozna ich leczyc

To daj przykład geja pedofila ale nie takiego za oceanu ale w geja pedofila w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×