Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama

Moja córka je tylko jajka

Polecane posty

Gość mama

A więc sprawa jest taka ,moja córka( 17 lat ) je codziennie od tygodnia tylko jajka ,około wytłoczki na dzień i  płatki owsiane .Dodam ,że od miesiąca jest na lekach ,przez które przytyła 4 kilo ,objadała  się przez nie wieczorami .Co jej się może stać ?No i dlaczego tak robi ?Jak jej się pytam ,to ucina temat .Nie je niczego ,co ja przygotuję .Pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość mama napisał:

A więc sprawa jest taka ,moja córka( 17 lat ) je codziennie od tygodnia tylko jajka ,około wytłoczki na dzień i  płatki owsiane .Dodam ,że od miesiąca jest na lekach ,przez które przytyła 4 kilo ,objadała  się przez nie wieczorami .Co jej się może stać ?No i dlaczego tak robi ?Jak jej się pytam ,to ucina temat .Nie je niczego ,co ja przygotuję .Pomocy .

Stosuje diete jajeczna. Nie umrze szybko bo jajka maja wszystkie witaminy i skladniki odzywcze. Ale trzeba jesc do tego maslo albo majonez bo inaczej dieta nie ma dobrych efektow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka
12 godzin temu, Gość mama napisał:

Co jej się może stać ?No i dlaczego tak robi ?Jak jej się pytam ,to ucina temat .Nie je niczego ,co ja przygotuję .Pomocy .

  

    Jajka wpływają na większy wzrost biustu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka

  

12 godzin temu, Gość mama napisał:

A więc sprawa jest taka ,moja córka( 17 lat ) je codziennie od tygodnia tylko jajka ,około wytłoczki na dzień i  płatki owsiane .

 

Zobacz na youtub filmik pt.: PROSTY SPOSÓB NA OGROMNY BIUST  

 na kanale:  Edytka Nawrocka Opublikowany 30 lis 2017 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((
1 godzinę temu, Gość inka napisał:

  

    Jajka wpływają na większy wzrost biustu. 

Jako nastolatka jadlam dużo jajek a mam mały biust 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×