Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Byly chlopak przyszedl

Gosc

Polecane posty

Gość Byly chlopak przyszedl

Sie pozegnac po roku przytulilismy sie i chcial cos wiecej ale poszlam do domu. Na drugi dzien napisalam mu smsa a on dostal szalu. Nie doszlo do niczego a czuje sie gorzej jakby mnie wykorzystal i porzucil. Ktos wie dlaczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

odszedł dlatego, że najwyraźniej nie podobałaś mu się wystarczająco, to chyba proste no nie? Jakbyś była dla niego wystarczająco ładna starałby sie nie wypuścić takiej du/py z garści, oczywiście nie dlatego, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu, a właśnie dlatego, że mu się na tyle podobasz,  że nie chce mu się szukać ładniejszego okazu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To po co przychodzi po roku sie przytulic i chciec cos wiecej jak mu sie nie podobam a na drugi dzien dostaje szalu bo to jakos nie ma sensu z tym co napisalas glupoty jakies ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie mam pojęcia co myśli ktoś kto przychodzi po roku calym żeby się przytulić a na drugi dzień robi scenki, jedno wiem, że z nim jest bardzo niedobrze, wręcz trąci urojeniami o podlożu psychologicznych urazów wyniesionych z dzieciństwa, może nawet zaczątki schizofrenii tudzież choroby dwubiegunowej.... jak nie chcesz być udszona lub zadźgana albo otruta albo pobita i wrzucona pod rozpędzone auto, albo z niego wypchnięta lub zepchnięta z mostu albo oskórowana celem odbycia stosunku z twoją cielesną powłoką uciekaj gdzie pieprz rosnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzien wczesniej poszlam do domu i rozmawialam z Nim jeszcze przez tel 3 facetow powoedzialo rozlacz sie i choc z nami na impreze On to slyszal i zapytal czy jestem z jego kolegami aja ze nie. A na drugi dzien mi odposal nie pisz do mnie ku...o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przepytywal mnie na tym spotkaniu ilu mialam przez ten czas jak przestalismy sie widywac i czy pamietam kiedy przestalismy przytulil mnie powiedzial ze jest sam i chcial cos wiecej a przyszedl z kolezankami i kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O co facetu temu chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

I ty się do niego przytulałaś??? Trza mu było skopac krocze i poprawić na tylcu kiedy rzuci się do ucieczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny małpiszon

Szkoda że nie zaciagnęłaś go do łóżka, nie zrobiłaś zdjęć i nie wysłałaś jego dópie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przytulal mnie bylo milo. No i nigdy tak do mnie nie powiedzial jak bylismy razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiedzial ze jest sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pra
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

O co facetu temu chodzi? 

Może ma męskie klimakterium i wydaje mu się że jest casanovą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A nie o to ze z nim nie chcialam i ze podrywaja mnie faceci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×