Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilona

Kupię sobie skórzaną torbę za 500plus hahahahah

Polecane posty

Gość Ilona

I co mi zrobicie!? Linczujcie, dawać stare bezplodne krowy! Pracuję i umiem utrzymać swoje dziecko. Jak państwo chce dać niech daje, ja na dziecko więcej wydaje niż jakieś marne 500 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

No dobra. Jestem jak to mówisz starą (40) prawdopodobnie bezpłodną krową. Skoro zapewniasz dziecku wszystko, czego potrzebuje, Twoja sprawa, jak dysponujesz domowym budżetem. Tylko nie wiem czemu nas obrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikogo to nie obchodzi. Tylko ta skórzana torba będzie Lipnie wyglądać do hazardowych ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr

kupuj sobie co chcesz, co nas to obchodzi? nie wiem dlaczego wyzywasz z tego powodu innych. Zachowujesz się jak osoba niezrównoważona psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nikogo to nie obchodzi. Tylko ta skórzana torba będzie Lipnie wyglądać do hazardowych ciuchów

Hazardowych :)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona
6 minut temu, Gość Ala napisał:

No dobra. Jestem jak to mówisz starą (40) prawdopodobnie bezpłodną krową. Skoro zapewniasz dziecku wszystko, czego potrzebuje, Twoja sprawa, jak dysponujesz domowym budżetem. Tylko nie wiem czemu nas obrażasz.

Wyzywam tylko te smoczyce, co wyzywają dzieci od "zasranych bachorów" a matki od "madek" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autorko sprzedaj nerke albo i dwie to dopiero sobie poszalajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jeśli wydaje ci się, ze 500 zł za torbę to duzo to chyba należy już współczuć lala 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha haha
16 minut temu, Gość gosc napisał:

jeśli wydaje ci się, ze 500 zł za torbę to duzo to chyba należy już współczuć lala 😎

Ha ha, dokładnie:)) Za 500 zł to nawet ciężko kupić dobrą, markową torbę po przecenie, chyba że jest malutka, ale wtedy to nie torba, tylko torebeczka:) Po za tym zastanawiam się, skąd taka potworna nienawiść do bezdzietnych kobiet w średnim wieku.... Mamy jej teraz zazdrościć tej taniej torby czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×