Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssss

nocleg na jedną noc poradźcie wesele

Polecane posty

Gość ssss

Mam na przełomie lipca i sierpnia wesele w województwie zachodnio-pomorskm (blisko morza). Muszę sama zorganizować sobie nocleg 2 dorosłych plus dziecko. Gdzie szukać i jak szukać żeby znaleźć nocleg w rozsądnej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Airbnb, booking etc. Choć w sezonie wakacyjnym i w weekend rozsądna cena może być mało rozsądna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

trivago, booking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moim zdaniem to jest ostatnie dziadostwo żeby goście sami organizowali sobie nocleg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość gość napisał:

moim zdaniem to jest ostatnie dziadostwo żeby goście sami organizowali sobie nocleg

A twoje zdanie zna sytuację czy stosunki między tymi ludźmi? Też nam się zdarzyło płacić za nocleg, wesele było małe i kameralne, młodzi mieli bardzo ograniczony budżet, ale chcieli świętować ten dzień z kilkoma najbliższymi osobami, które o sytuacji świetnie wiedziały. Dla mnie byłoby ostatnim dziadostwem wymagać wydatku na mój nocleg od ludzi, których na to nie stać, kiedy ja z kolei z palcem w pupie mogłam sobie pozwolić i na miesiąc w tym hotelu, i bardzo się cieszyłam, że zwyczajnie mogę z nimi w tym dniu być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość gość napisał:

A twoje zdanie zna sytuację czy stosunki między tymi ludźmi? Też nam się zdarzyło płacić za nocleg, wesele było małe i kameralne, młodzi mieli bardzo ograniczony budżet, ale chcieli świętować ten dzień z kilkoma najbliższymi osobami, które o sytuacji świetnie wiedziały. Dla mnie byłoby ostatnim dziadostwem wymagać wydatku na mój nocleg od ludzi, których na to nie stać, kiedy ja z kolei z palcem w pupie mogłam sobie pozwolić i na miesiąc w tym hotelu, i bardzo się cieszyłam, że zwyczajnie mogę z nimi w tym dniu być.

Ale nie mówimy o tobie i guzik mnie twoja ckliwa historia obchodzi. Mówimy o autorce, a ona ma ograniczony budżet, bo mówi o rozsądnej cenie. Jeżeli kogoś nie stać to niech nie robi biby i nie zaprasza ludzi z daleka, których nie jest w stanie przyzwoicie ugościć. Wielkie weselisko, suknia za 5 tysi, karoce, limuzyny, tort na 6 pięter ale goscie niech się sami goszczą w hotelach i niech  w kopercie sypną żeby się za "talerzyk" zwróciło i jeszcze coś dla młodych zostało - takie cuda tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale nie mówimy o tobie i guzik mnie twoja ckliwa historia obchodzi. Mówimy o autorce, a ona ma ograniczony budżet, bo mówi o rozsądnej cenie. Jeżeli kogoś nie stać to niech nie robi biby i nie zaprasza ludzi z daleka, których nie jest w stanie przyzwoicie ugościć. Wielkie weselisko, suknia za 5 tysi, karoce, limuzyny, tort na 6 pięter ale goscie niech się sami goszczą w hotelach i niech  w kopercie sypną żeby się za "talerzyk" zwróciło i jeszcze coś dla młodych zostało - takie cuda tylko w Polsce.

Historia jest całkowicie normalna, tak jak normalne są różne sytuacje ludzi. Gdzie autorka napisała o weselisku, sukni i limuzynach, bo czytam chyba 10 raz i nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Ale nie mówimy o tobie i guzik mnie twoja ckliwa historia obchodzi. Mówimy o autorce, a ona ma ograniczony budżet, bo mówi o rozsądnej cenie. Jeżeli kogoś nie stać to niech nie robi biby i nie zaprasza ludzi z daleka, których nie jest w stanie przyzwoicie ugościć. Wielkie weselisko, suknia za 5 tysi, karoce, limuzyny, tort na 6 pięter ale goscie niech się sami goszczą w hotelach i niech  w kopercie sypną żeby się za "talerzyk" zwróciło i jeszcze coś dla młodych zostało - takie cuda tylko w Polsce.

Niestety moja rodzina robi tak cały czas. Dostaję zaproszenia z całej Polski, czasami z zagranicy i zawsze muszę sobie nocleg zorganizować. W większości przypadków po prostu nie jadę. Jeszcze bezczelnie na zaproszeniach dają wierszyki lub takie rysuneczki z przekreślonym prezentem i strzałką na kopertę oraz przekreślonymi kwiatami i kuponem lotto. Niestety taka dzisiaj moda i gościnność. Goście to tylko sponsorzy imprezy, mają płacić za siebie i jeszcze rzucić niemałą kasą w prezencie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×