Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 biala lala

No jakie bikini mam wybrac?

Polecane posty

Go艣膰 biala lala

Witam serdecznie!聽馃槉

Zdazylam do lata schudnac ale nie zdazylam sie opalic! Jakie stroje kapielowe (bikini ) kolorystycznie pasuja do bialego koloru skory?聽

Np. Mam zielony聽stoj kapielowy , ale nie pasuje az do czasu gdy sie opale. Ale za nim sie opale chciala bym kupic stroj ktory bedzie pasowal teraz, na basen.聽

Dziekuje za podpowiedzi!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Ka偶de. Nie opalam si臋 nigdy (szkoda mi zdrowia i m艂odej sk贸ry), mam bikini w ciemnej zieleni, malinowe, szaro-czarne, jasno-fioletowe. We wszystkich wygl膮dam ok.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 biala lala
4 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Ka偶de. Nie opalam si臋 nigdy (szkoda mi zdrowia i m艂odej sk贸ry), mam bikini w ciemnej zieleni, malinowe, szaro-czarne, jasno-fioletowe. We wszystkich wygl膮dam ok.

Mi tez troche szkoda ale jak pojade nad jezioro to sie troche opale, malinowe juz mam i tak troche nie bardzo do bialej skory 馃檪聽mi sie nie zbyt podoba.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja nie zwracam uwagi na ton opalenizny, mam bikini chyba we wszystkich kolorach i zak艂adam co pod r臋k膮.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 biala lala
54 minuty temu, misiakofa napisa艂:

Ja nie zwracam uwagi na ton opalenizny, mam bikini chyba we wszystkich kolorach i zak艂adam co pod r臋k膮.聽

To jest dopiero rozwiazanie! 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KiniuleK

A ja si臋 celowo bawi臋 kolorami i ostatnio nosz臋 g贸r臋 i d贸艂 od innego kompletu. Np. Bia艂a g贸ra i czerwone聽stringi, i pod kolor stroju maluj臋 sobie pazurki, fajnie to wygl膮da.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 biala lala
3 godziny temu, Go艣膰 KiniuleK napisa艂:

A ja si臋 celowo bawi臋 kolorami i ostatnio nosz臋 g贸r臋 i d贸艂 od innego kompletu. Np. Bia艂a g贸ra i czerwone聽stringi, i pod kolor stroju maluj臋 sobie pazurki, fajnie to wygl膮da.

To tez聽jest pomysl.聽:classic_smile:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Zawsze w internecie znajdziemy podzielone opinie na takie tematy jak wyb贸r stroju k膮pielowego. Nie ma si臋 co dziwi膰 poniewa偶 ka偶da z nas ma troch臋 inne gusta i trzeba sobie u艣wiadomi膰 po kt贸rej ze stron jeste艣my. Sama nie mam jakiej艣 doskona艂ej sylwetki dlatego te偶 bardziej odpowiadaj膮 mi komplety jednocz臋艣ciowe. Pomagaj膮 one zamaskowa膰 pewne mankamenty przy czym tworz膮 bardzo ciekaw膮 ca艂o艣膰. Je艣li chodzi o samych producent贸w to przekona艂am si臋 do produkt贸w marki Gatta - https://www.gatta.pl/pl/stroje-kapielowe/stroje-kapielowe-jednoczesciowe/ W takiej cenie raczej nie znajdziemy lepszej jako艣ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 19.06.2019 o 11:51, Go艣膰 biala lala napisa艂:

To tez聽jest pomysl.聽:classic_smile:

Polecam聽馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×