Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy dziadkowie mogą odebrać dziecko matce przez gorszą sytuacje materialną?

Polecane posty

Gość Gość

Urodziłam dziecko w wieku 18 lat. Ciąża jak nietrudno się domyślić nie była planowana. W związku z ojcem dziecka nie byłam, na starcie powiedział, że zrzeknie się praw do małej. 

Całą wyprawkę musiałam kupić za pieniądze, które zarabiałam gdzieś w weekendy, więc starałam się kupić wszystko najtaniej jak to możliwe, rzeczy typu wózek, łóżeczko, ubranka kupiłam używane, bo nie było mnie stać wydać kilku tysięcy. Teraz mała ma półtora roku, od jakiegoś czasu nękają mnie dziadkowie mojego dziecka. Zgłaszają mnie do mopsu, na policję. Oskarżają oznęcanie się i zaniedbanie małej. Nie ma w tym prawdy, ale teraz grożą, że odbiorą mi córkę, mimo że ich syn nie ma praw do dziecka, oni się nią do tej pory nie interesowali, a małej niczego nie brakuje. Policja już ignoruje zgłoszenia, wszyscy wiedzą, że nie dzieje się dziecku krzywda, jest zdrowa i wesoła.  Boję się, że mogą mimo wszystko odebrać mi córkę, bo się uczę, mam mniej pieniędzy i jestem młoda.. 

Może ktoś miał podobna sytuację? Rodzice mnie uspokajają, ale mimo wszystko mam spore obawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjf

Nie mają prawa. Jak ojciec nie płaci to jeszcze możesz ich o alimenty zgłosić do sądu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Sjf napisał:

Nie mają prawa. Jak ojciec nie płaci to jeszcze możesz ich o alimenty zgłosić do sądu 

Dzięki za odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×