Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilona

Czy któraś z Was ma fajną szwagierkę?

Polecane posty

Gość Ilona

Cześć dziewczyny. Pytanie jak w temacie. Ja nie znam dziewczyn, które byłyby dla siebie miłe i wspierające w relacji szwagierka-bratowa? Sama dopiero będę miała szwagierkę, ale ona już mnie nienawidzi, bo "zabrałam" jej brata, a do tego studiuję kierunek na jaki ona się nie dostała. Powiedzcie może u was jest normalnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Bardzo, bardzo, bardzo lubie swoja szwagierke. Z wzajemnoscia, jak mniemam. Swietna osoba. Bardzo mila. Oddalabym jej ostatnia koszule. Moze nie jestesmy przyjaciolkami ale szczerze sie lubimy. Odpowiada nam nasze towarzystwo, niczego sobie nie zazdroscimy, wspieramy sie. 

Ze mnie to chyba jakas szczesciara, nie tylko mam swietna szwagierke ale tez cudowna, przekochana tesciowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shirra

Jesteśmy z mężem od 18 lat ze sobą, 13 po ślubie i zawsze relacje z jego siostrą i bratem były ok. Przed ślubem i po... zawsze się serdecznie witamy, na pożegnanie też uściski. Właściwie od razu byłam zaakceptowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie mam szwagierki ale mam bratowa, mam z nia bardzo dobre stosunki, jest dla mnie jak siostra, mysle, ze ona mysli podbnie, ma tez bardzo dobre relacje z moja mama, a swoja tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy

Jaaa mam dwie 😁😁😁 do tego mam super teściowa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moje szwagierki maja 2 lata..(bliźniaczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubię swoją. Mamy dobre relacje, żadnych złośliwości. Nie przyjaźnimy się, bo jesteśmy zupełnie różne i dzieli nas 10 lat, ale lubimy się i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyfyfyfyf

Szwagierke lubie ale przyjaciolkami nie jestesmy. Tesciowa mam super. Mam tez 3 bratowe i wszystkie sa fajne (jak wyladujemy u siebie na kilka dni to zawsze jest o czym pogadac, wszyscy czuja sie swobodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc114

Ja ze swoimi na dystans. Ani ich lubie ani nie lubie. Nie mam nic przeciwko

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Czy napisał:

Jaaa mam dwie 😁😁😁 do tego mam super teściowa ❤️

Jestem lepsza. Mam 3 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×