Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fikus12

podłogi drewniane

Polecane posty

Gość fikus12

Hej! Jakie macie podłogi w salonie? Robimy z żoną spory remont naszego salonu i zastanawiamy się nad podłogą. Na pewno chcemy, żeby była drewniana. Przymierzamy się do zakupu w salonie Vip Parkiet w HC w Wawie bo słyszeliśmy sporo dobrego o podłogach od nich. Mamy problem z wyborem- czy ma być to dąb czy jesion? POMÓŻCIE 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Drewniana podłoga to dobra decyzja, nie będziecie żałować. U nas Parkietlux układał ją w pałacowy wzór, bo stwierdziliśmy że taki będzie najbardziej pasował do dębowych antyków w salonie. Wyszło pięknie, drugi raz wybrałabym tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

Ja mam parkiet, ale teraz to się zastanawiam, czy nie wolałabym paneli winylowych lub laminowanych. Wyglądają obłędnie i nie wymagają takiej troski, jak drewno. Wszystko zależy oczywiście od budżetu i oczekiwań. W salonie ABC Dom w Krakowie na Zakopiańskiej mają bardzo duży wybór różnego rodzaju podłóg, można pooglądać i wycenić. Wiem, że na północy Krakowa też mają punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Ja mam panele winylowe zakupione od firmy Royal Podłogi ze Szczecina.  Wykonane z wysokiej jakości materiału. Wyglądają świetnie i  idealnie komponują się z meblami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z żoną kupowaliśmy drewniane podłogi do całego domu w salonie Interior w Katowicach (wjazd do Katowic drogą s86). Warto zadzwonić, bo mają fachową obsługe, która wszystko doradzi, wyliczy, dowiezie i zamontuje. Ps. przy większym zamówieniu można liczyć na, fajny rabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×