Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gisc

Przez ostatnie pół roku pracowałem w 20 miejscach teraz nie mam pracy

Polecane posty

Gość gisc

Jestem z Białej Podl. 95% tych miejsc dawały mi agencje pracy, tylko call-center to ja sam a zresztą to oni mnie przygarnęlni, mam dosc wysyłam tysiace CV niemal nikt nie odp a jak odp to tylko z takiej pracy co nikt sie nie chce podjąć na murzyna do tyrania w sklepie, mam roczne doswiadczenie pracy we wprowadzaniu danych (nawet złozyłem do banku przez agencje CV nikt sie nie odezwał co ciekawe dalej szukają osoby na stanowisko od 3 miechów) i podwójne wyższe, i w sumie miałem z 10 tysi to pusciłem z dymem na buku na live z 2 lata temu, jestem osobą wycofaną społecznie apatyczną, nie mam prawo jazdy , w młodym wieku (19-23) miałem 3 dziewczyny dxis one swietnie zarabiają , 2 mają swoje firmy od 8 lat jestem sam. mam juz 31 lat i 12x sie rejestrowaem w urzedzie pracy jako bezrobotny, przez to ze mam powyzej 30 nie dostane sie na zaden staz biurowy z gwarantowanym zatrudnieniem., nawet na program dla bezrobotnych sie nie łapie bo tam trzeba byc rok bez prqcy. Gdyby nie matka to chyba bym nawet pracy nie szukał bo jestem megarozczarowany tym ze nikt mnie nie chce nigdzie przyjąć nigdzie, nigdy nie zdobyłem nawet prawa do zasiłku.

Mam mgr inż. z inżynierii środowiska i mgr turystyki (tak jest 10 lat se studiowałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
12 minut temu, Gość gisc napisał:

apatyczną, nie mam prawo jazdy , (...)

Mam mgr inż. z inżynierii środowiska i mgr turystyki

Masz mgr więc języki mieniecki, ongielski znasz. Rób kat.B i śmigaj na busa -turystyka z paletami po uEropie. 4000 /rękę za 18dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×