Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kiedy ćwiczenia po cesarce?

Polecane posty

Gość Gosc

Jestem trzy i pół miesiąca po cesarce i wreszcie nabralam motywacji do ćwiczeń. Czy już mogę? Na wizycie kontrolnej nie byłam bo kompletnie wege wyleciało mi z głowy w natłoku nowych obowiązków. Zapisałam się na za dwa tygodnie ale już nie chce tyle czekać. Kiedy Wy zaczelyscie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

3,5 miesiąca i nie byłaś na wizycie? Rozumie obowiązki ale po zakończeniu połogu powinno się pójść tym bardziej po cesarce ale mniejsza  z tym. Do czasu aż lekarz nie pozwoli nic nie rób. Chyba że chcesz ryzykować. Zalecane jest czekać do 6 miesiący jednak można wcześniej ale jeśli lekarz nie widzi przeciwwskazań ty na wizycie nie byłaś jeszcze więc nie wiesz czy mozesz czy nie. 2 tygodnie cię nie zbawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLL

Hej ja zaczęłam ćwiczyć jakieś 2 m-ce po cesarce (wcześniej byłam po konsultacjach z lekarzem) - jednak ćwiczyłam z fizjoterapeutą, która przygotowała dla mnie zestaw ćwiczeń i potem (po upływie np tygodnia) dokładała nowe ćwiczenia. Lepiej skonsultuj się z fachowcem, żebyś złym doborem ćwiczeń nie zrobiła sobie krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może i racja. Dzięki, poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×