Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rumianek

Czy go zostawić?

Polecane posty

Gość Rumianek

Okres,, przejściowy,, ciąża i rok dzieci.. A potem zaczęło się psuć.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianek

,, mąż, teraz szantazuje, itp sobie cis zdobi, wczoraj powiedział żeby kochas dał kasę.. Im bardziej postawiłam się mężowi tym bardziej widzę że jest chory psychicznie cham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pffff
1 godzinę temu, Gość Rumianek napisał:

Może bardziej stary znajomy niż przyjaciel, a to zmienia troszeczkę postać rzeczy, w każdym bądź razie, byliśmy ze sobą w małym kontakcie, ale na portalach społecznościowych oczywiście istnielismy cały czas, a ostatni raz widzieliśmy się 9lat temu, majac się oczywiście ku sobie.. 

Z mężem(nie mamy ślubu, ani zaręczyn, nazwa powinna być partner, ale on twierdzi że jest moim mężem, więc napisałam z przyzwyczajenia :/) była wielka miłość, mój ideał mężczyzny.. Gdy zaszłam w ciążę chciał aborcji... Mój sprzeciw,ale się zgodził więc nie odeszłam.. 

Jak z mężem nie macie ślubu to nad czym ty się zastanawiasz 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Przecież taki ojciec dla dzieci to tylko po terapiach będziesz chodzić żeby z tego wyszly. Jesteś głupia że z nim siedzisz tyle czasu! GŁUPIA! I współuzależniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jpd

To z jakiego powodu z nim siedzisz? Ru cha się dobrze? Bo innego powodu nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianek
Dnia 20.06.2019 o 07:21, Gość Jpd napisał:

To z jakiego powodu z nim siedzisz? Ru cha się dobrze? Bo innego powodu nie widzę

Nie, o sex muszę prosić I to tygodniami... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×