Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kati

Szukam małego używanego autka

Polecane posty

Gość Kati

Szukam małego, miejskiego auta z drugiej ręki i nie mogę się zdecydować. Podoba mi się Fiat 500 - oczywiście 😉 - ale w sumie fajnie prezentuje się też Peugeot 208 czy Ford Ka. A może polecicie coś innego? No i w sumie będę też wdzięczna za podpowiedź, gdzie najlepiej kupić używany samochód. Opłaca się go jeszcze ściągać z zagranicy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska

500-tka jest super, miałam taką przez ostatnie dwa lata. Jest zrywna, idealnie sprawdza się w mieście no i jest piękna. I ten styl retro w środku :P. Z żalem zamieniałam ją na kombi, jak mi się synek urodził. Ale potrzebowaliśmy rodzinne auto, na wózek - wiadomo. Ściąganie auta z Niemiec czy Holandii to bym już sobie darowała, bo obecnie w PL jest już sporo firm, które sprzedają pewne fury. My np. wzięliśmy kombiaka z Master1. Otrzymaliśmy gwarancję na przebieg i szczegółową historię auta, a to nam wystarczyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo

Na francuzy to raczej bym nie stawiał, ale w sumie nie wypowiadam się, bo ja to gustuję raczej w dużych samochodach, jak SUV. Potwierdzam natomiast słowa @Miski odnośnie Master1. Znam tę firmę i oni są jedną z niewielu firm w Polsce, gdzie można bez strachu kupić auto z drugiej ręki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluch

Tak jak napisała @Miska chyba jak szukasz używki to stawiaj tylko na auta po kontraktach leasingowych, bo to jedyne samochody używane, które są pewne. Master1 akurat znam i moim zdaniem od nich można śmiało kupować auta w ciemno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati

Dziękuję za Wasze opinie. Sprawdziłam sobie ofertę Master1 i faktycznie mają mnóstwo samochodów. Myślę, że coś sobie wybiorę. Tym bardziej, że mają sporo Fiatów 500 w bardzo fajnych kolorach ;-). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin

Już trochę po czasie, ale ja również mogę z czystym sumieniem polecić Master1. Leasinguje u nich swojego Forda Foucusa i jak narazie zarówno samo auto, jak i kontakt z firmą są bardzo w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fiat 500 to fajny miejski i bardzo ładny samochód a przy dzisiejszych cenach benzyny to znakomite rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×