Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr

Moja żona na wakacjach że swojm szefem

Polecane posty

Gość gość

normalna sprawa jak kobieta atrakcyjna i przystępna to w pracy lepiej jej idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM
Dnia ‎19‎.‎06‎.‎2019 o 16:45, Gość Piotr napisał:

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy chce opisać swoją historię. Z Anetą znamy się od piaskownicy. Mieszkaliśmy razem w małym klimatycznym miasteczku. Okres studiów to czas rozstania. Po tym czasie spotkałem ja znowu w naszym miasteczku. Bardzo mi się spodobała. Wspólnie planowanie przyszłości. Jednak...... powiedziała mi że jej  szef (Francuz) zabiera ja na wakacje wtedy jeździła tylko do Francji. Opowiedziała mi też o innych kontaktach seksualnych jakie miała za granicą głównie we Francji i Szwajcarii. Stwierdziła że muszę o wszystkim wiedzieć i jednoczesnie powiedziała że nie zrezygnuje z zaproszeń od szefa.Zawsze są i były dwa wyjazdy w roku. Powody to awanse w korporacji i duże podwyżki oraz turystyka. Jeśli mi to nie pasuje to ślubu nie będzie. Bijąc się z myślami zgodziłem się. Później ślub, dzieci własny dom. Co innego jednak jest gdy widzę jak się pakuje i gdy wraca. Wyciąganie od niej tego co robiła tam trwa bardzo długo. Nie szukam tutaj współczucia. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma podobnie??? I jak układają się wasze relacje??? Czy rozmawiacie o tym??? 

Ożeniłeś się z ...ą i nas pytasz co my na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna pisac to jest zwykla droga do kariery, nie przejmuj sie tym i wogole!!! . Stary to nie jest normalne zone masz prostytutke i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Mario257 napisał:

Jak mozna pisac to jest zwykla droga do kariery, nie przejmuj sie tym i wogole!!! . Stary to nie jest normalne zone masz prostytutke i tyle 

z drugiej strony nie musi wydawać na wyjazd wakacyjny dla żony. Co więcej przed wyjazdem mogliby usiąść razem i zaplanować jaką odzież i biżuterię powinien jej kupić. Fundowane wakacje i obkupienie  żony oraz dbałość o jej zawodową karierę i szkolenia w korporacji a zarazem oddana żona, pakująca na co dzień kanapki, zajmująca się dziećmi (a czy to jego dzieci czy szefa) i uprawiająca seks z mężem bez kondoma (ciekaw jestem, czy z szefem też bez kondoma) .... Idealny układ. Myślę, że on sam powinien już pomyśleć o jakiejś kochance aby była symetria. I tak będzie się kręcić do emerytury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, darkeacer napisał:

z drugiej strony nie musi wydawać na wyjazd wakacyjny dla żony. Co więcej przed wyjazdem mogliby usiąść razem i zaplanować jaką odzież i biżuterię powinien jej kupić. Fundowane wakacje i obkupienie  żony oraz dbałość o jej zawodową karierę i szkolenia w korporacji a zarazem oddana żona, pakująca na co dzień kanapki, zajmująca się dziećmi (a czy to jego dzieci czy szefa) i uprawiająca seks z mężem bez kondoma (ciekaw jestem, czy z szefem też bez kondoma) .... Idealny układ. Myślę, że on sam powinien już pomyśleć o jakiejś kochance aby była symetria. I tak będzie się kręcić do emerytury. 

Dzieki tobie popatrzylem na to z 2 strony. Ja swoja tez wywale szefowi do lozka, jebne robota i niech mnie utrzymuje a ja bede zajmowal sie domem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mario257 napisał:

Dzieki tobie popatrzylem na to z 2 strony. Ja swoja tez wywale szefowi do lozka, jebne robota i niech mnie utrzymuje a ja bede zajmowal sie domem:):)

i jednocześnie możesz zostać alfonsem własnej żony ... więc jednak jakaś robota będzie. Niestety zdarzają się takie układy - no coż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, darkeacer napisał:

i jednocześnie możesz zostać alfonsem własnej żony ... więc jednak jakaś robota będzie. Niestety zdarzają się takie układy - no coż

Alfons to brzmi dumnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mario257 napisał:

Alfons to brzmi dumnie. 

generalnie wracając do pierwszego postu dziwi mnie, że facet pisze o tym publicznie na kafe. No bo jak to akceptuje to po co pisze a jak nie akceptuje to po co się z nią ożenił skoro wiedział, że zawsze tak będzie. Może być jeszcze tak, że był tak zakochany, że początkowo był w stanie to znieść ale teraz co raz bardziej go to wkurza. No ale my za niego tego problemu nie rozwiążemy - może niech idzie do terapeuty. W razie co rozwód dostanie bez problemu a i co więcej bez problemu dostanie także unieważnienie małżeństwa w Kościele - tak przypuszczam - nawet jak są dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, darkeacer napisał:

generalnie wracając do pierwszego postu dziwi mnie, że facet pisze o tym publicznie na kafe. No bo jak to akceptuje to po co pisze a jak nie akceptuje to po co się z nią ożenił skoro wiedział, że zawsze tak będzie. Może być jeszcze tak, że był tak zakochany, że początkowo był w stanie to znieść ale teraz co raz bardziej go to wkurza. No ale my za niego tego problemu nie rozwiążemy - może niech idzie do terapeuty. W razie co rozwód dostanie bez problemu a i co więcej bez problemu dostanie także unieważnienie małżeństwa w Kościele - tak przypuszczam - nawet jak są dzieci. 

Nie wydaje mi sie zeby piszacy ten post pisal prawde . Bylem kiedys zakochany i nie ma ale to nie ma zadnych szans zebym pozwolil dymac komus moja kobiete. Chodz teraz jestem troszke juz po slubie i powiem ze niestety jest coraz nudniej ( nie ze ja albo ona jestesmy nudni bo odpierdlamy w lozku rozne rzeczy) tylko ..... nwm jak to wytlumaczyc wciaz ta sama osoba wiem na 100% ze ona jak i pewno wszystkie w innych zwiazkach mysla tak samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowany
12 godzin temu, darkeacer napisał:

z drugiej strony nie musi wydawać na wyjazd wakacyjny dla żony. Co więcej przed wyjazdem mogliby usiąść razem i zaplanować jaką odzież i biżuterię powinien jej kupić. Fundowane wakacje i obkupienie  żony oraz dbałość o jej zawodową karierę i szkolenia w korporacji a zarazem oddana żona, pakująca na co dzień kanapki, zajmująca się dziećmi (a czy to jego dzieci czy szefa) i uprawiająca seks z mężem bez kondoma (ciekaw jestem, czy z szefem też bez kondoma) .... Idealny układ. Myślę, że on sam powinien już pomyśleć o jakiejś kochance aby była symetria. I tak będzie się kręcić do emerytury. 

W mojm małżeństwie jest bardzo podobnie, łatwo krytykować nie znając powodów. Myślę że w opisywanym przypadku jest podobnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj nazwe
Dnia 19.06.2019 o 17:38, Gość Piotr napisał:

37 lat

on ją obrabia na wszelkie możliwe sposoby, a tobie rogi rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka

Widac takie czasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
4 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

Straszne czasy. Jak żyć i jak to wszystko zrozumieć? 🙂

a gdzie będziesz jak cie nie będzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
6 minut temu, Niegrzeczna napisał:

Będę jak wrócę. Nie przyzwyczajaj się za bardzo 😉🌻

przyzwyczajenia druga natura człowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Wiem 😋

A pierwsza natura to? Ciekawość i pokusa? 😜

tak tak:) pokusom należy ulegać:) bo inaczej bardzo meczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
1 minutę temu, Niegrzeczna napisał:

Wiem 😉

Widzę, że potrafisz mnie poznać po zapachu 😘Za często ostatnio wpadamy na siebie. 

 Ładne perfumy masz to poznaje:)To źle?:) ze za często?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
1 minutę temu, Niegrzeczna napisał:

Cieszę się, że Ty się cieszysz 😍

Dobre perfumy to podstawa 👍

Kazdy by się cieszył:) a nie możesz tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek

Moja żona wybrała podobna drogę kariery zawodowej a informację te dotarły do mnie po latach . Jej tłumaczenia - gdyby nie ja nie mielibyśmy tego co mamy i dzieci nie miały by tak dobrego startu jak mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W naszym przypadku to był jeden wyjazd żony z szefem w delegację do Chin. Przyznała się po jakimś czasie co robiła z nim gdzie i jak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

W naszym przypadku to był jeden wyjazd żony z szefem w delegację do Chin. Przyznała się po jakimś czasie co robiła z nim gdzie i jak. 

Pipka to nie mydło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje

Wielu Panow marzy o takim ukladzie cuckold. Twoja zona jest hotwife i dobrze. Zamiast po cichu cie zdradzac to ci to powiedziala otwarcie co i jak. Wielki szacunek dla niej za to. Chcialbym taka zone miec... Zazdroszcze ci naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gratuluje napisał:

Wielu Panow marzy o takim ukladzie cuckold. Twoja zona jest hotwife i dobrze. Zamiast po cichu cie zdradzac to ci to powiedziala otwarcie co i jak. Wielki szacunek dla niej za to. Chcialbym taka zone miec... Zazdroszcze ci naprawde!

Jest to smutna ale prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.06.2019 o 13:18, Gość Gość napisał:

W naszym przypadku to był jeden wyjazd żony z szefem w delegację do Chin. Przyznała się po jakimś czasie co robiła z nim gdzie i jak. 

Twoja się przyznała a moja nie, dopiero po kilku latach dowiedziałem się przypadkiem że dostała pracę za seks z dwoma właścicielami firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×