Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilli

Nieznosne dzieciory i ich matki ameby 😠

Polecane posty

Gość Lilli

Byłam dziś na kawie z koleżankami z pracy. Sama jestem matką i dzieci mi nie przeszkadzają, nawet jeśli są dość głośne ale potrafiące się zachować w miejscu publicznym. I kiedy siedzialysmy do kawiarni wkroczyło stado dzikusow-3 matki i 5 dzieci. Prawdopodobnie świętowali zakończenie roku. Dzieci na oko 7-10 lat. I wrzask, pisk, ogólny rozgardiasz był taki jakby weszło tam co najmniej 30osob... A potem zachowanie dzieci-jedna małolata położyła nogi na stoliku 😱druga stawała butami na siedzeniu. Ja rozumiem że meble robione z palet, ogólna swobodna atmosfera ale jednak jakieś zasady kultury obowiązują. I najlepsze-zero reakcji matek. Na uwagę zwrócona przez kelnerke smarkula mówi że jej tak wygodnie bo boli ja noga 😰 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyy

a co nas to obchodzi? taka jesteś wyszczekana, dziamgasz i dziamgasz, a nie mogłaś im powiedzieć wprost, prosto w oczy? po kija ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bardzo podobna sytuację miałam w pociągu. Też na oko 7 latka w butach po siedzeniu skakala, na uwagę konduktorki odparła:"A co nie można?"

Oczywiście wujek który z nią jechał nie zwrocil jej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bachory tam, gdzie ich miejsce - do klatki. Z dala od ludzi, którzy chcą normalnie spędzić czas. Popieram kawiarnie, do których bachory nie mają wstępu i chodzę tylko tam - jak najwięcej takich miejsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość yuyy napisał:

a co nas to obchodzi? taka jesteś wyszczekana, dziamgasz i dziamgasz, a nie mogłaś im powiedzieć wprost, prosto w oczy? po kija ten temat?

Właścicielkę bachorów zapiekło to i owo? Tak mi przykro 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość yuyy napisał:

a co nas to obchodzi? taka jesteś wyszczekana, dziamgasz i dziamgasz, a nie mogłaś im powiedzieć wprost, prosto w oczy? po kija ten temat?

Pewnie Ty tak hodujesz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilli

Zwróciłam uwagę-zresztą jak większość gości kawiarni to usłyszałam że to tylko dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wez takim zwróć uwagę lub wypros  z knajpy - to będzie zaraz awantura, petycje ma FB, przyjdą chordy madek z dziećmi  i zamówią  wodę.

ale mimo to zwracać uwagę, kanap to nie plac zabaw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pijanych awanturników wyrzuca się z barów, tak samo powinno się robic z niewychowanym dziećmi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Pijanych awanturników wyrzuca się z barów, tak samo powinno się robic z niewychowanym dziećmi 

Coś w tym jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miejsca publiczne powinny byc wolne od bachorów, nie po to sie chodzi do restauracji czy kawiarni żeby słuchac wrzasku gówniąt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Miejsca publiczne powinny byc wolne od bachorów, nie po to sie chodzi do restauracji czy kawiarni żeby słuchac wrzasku gówniąt. 

Zgadzam się. Chcieliście bachora, to se go słuchajcie, ja nie chcę i proszę mnie do tego nie zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyy
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Właścicielkę bachorów zapiekło to i owo? Tak mi przykro 😞

 

28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie Ty tak hodujesz dzieci

hahaha ale jestescie śmieszne 😄

ja nie mam dzieci i nie chcę mieć i jakbyście zapienione sooki nie zauważyły to wcale rozpuszczonych dzieciarów nie bronię i w ogóle nie o nich mówię. Mówię o tchórzostwie takich krety/nek jak autorka i wy 😄 Kozaki w necie, dooopy w świecie.

Ja mnie smrodu wkurzaja to mówię to ich rodzicom, a nienzakladam jakieś płacząc jojczące temacidła w necie. No ale w przeciwieństwie do was ja nie jestem samotną, otyłą feminazistką hahaha

buziaczki kaszalocidła,

no poużalajcie się nad sobą teraz jak to wam źle przez bachory i powyzywajcie sobie mamuśki, idę po popcorn... a nie, czekaj, przecież wychodzę właśnie z moim facetem i przyjaciółmi w miasto,a wy się tu pozabijajcie grube przegrywy. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
57 minut temu, Gość yuyy napisał:

 

hahaha ale jestescie śmieszne 😄

ja nie mam dzieci i nie chcę mieć i jakbyście zapienione sooki nie zauważyły to wcale rozpuszczonych dzieciarów nie bronię i w ogóle nie o nich mówię. Mówię o tchórzostwie takich krety/nek jak autorka i wy 😄 Kozaki w necie, dooopy w świecie.

Ja mnie smrodu wkurzaja to mówię to ich rodzicom, a nienzakladam jakieś płacząc jojczące temacidła w necie. No ale w przeciwieństwie do was ja nie jestem samotną, otyłą feminazistką hahaha

buziaczki kaszalocidła,

no poużalajcie się nad sobą teraz jak to wam źle przez bachory i powyzywajcie sobie mamuśki, idę po popcorn... a nie, czekaj, przecież wychodzę właśnie z moim facetem i przyjaciółmi w miasto,a wy się tu pozabijajcie grube przegrywy. ;*

Taaa to dostałaś przepustkę ze szpitala?

Autorka zwróciła uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość yuyy napisał:

 

hahaha ale jestescie śmieszne 😄

ja nie mam dzieci i nie chcę mieć i jakbyście zapienione sooki nie zauważyły to wcale rozpuszczonych dzieciarów nie bronię i w ogóle nie o nich mówię. Mówię o tchórzostwie takich krety/nek jak autorka i wy 😄 Kozaki w necie, dooopy w świecie.

Ja mnie smrodu wkurzaja to mówię to ich rodzicom, a nienzakladam jakieś płacząc jojczące temacidła w necie. No ale w przeciwieństwie do was ja nie jestem samotną, otyłą feminazistką hahaha

buziaczki kaszalocidła,

no poużalajcie się nad sobą teraz jak to wam źle przez bachory i powyzywajcie sobie mamuśki, idę po popcorn... a nie, czekaj, przecież wychodzę właśnie z moim facetem i przyjaciółmi w miasto,a wy się tu pozabijajcie grube przegrywy. ;*

Ale się uśmiałam 🙋‍♀️udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×