Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośc

Sen noworodka. Czy moja córka śpi za dużo?

Polecane posty

Gość Gośc

Moja córka dzisiaj skończyła równy tydzień odkąd się urodziła ciągle tylko śpi i śpi. Fakt budzi się na jedzenie je normalnie ale potem od razu śpi i nawet jak je to ma zamknięte oczy. W szpitalu mówili że wszytsko z nią ok że mam się cieszyć że dziecko mi cały dzień śpi i nie płacze chyba że głodne bo to w koncu przeminie i bede za tym tęsknić ale mnie to nie przekonuje bo ona przesypia praktycznie całą dobę. Czy ktos mial ze swoim dzieckiem podobnie? Dodam ze jej sen jest tak mocny że przenoszenie, hałas dotykania nie budzą jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ty szczesciaro.:) 

Noworodki moga spac ponad 20 godzin na dobe. Mam dwoje dzieci i moje niestety o tym nie wiedzialy i dawaly mi ostro popalic. Jak juz zasnely to mlot pneumatyczny by ich nie obudzil. 

Z Twoim dzieckiem wszystko jest ok. Trafil Ci sie wyjatkowy egzemplarz bedacy marzeniem kazdej umeczonej matki. Nie boj sie, Twoje malenstwo jeszcze da Ci popalic. Ciesz sie tym, ze masz czas na odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Super, jeszcze będziesz za tym tęsknić ;)

dodtako jest tez mega upalnie wiec kruszynka woli przespać ;)

wszystko ok , wiec się nie przyjmuj i ciesz się póki możesz ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja przesypiala nawet pory jedzenia, zamiast ona budzic mnie, to ja musialam wybudzac ja do karmienia. Ma trzy miesiace , przesypia cala noc, a gdy sie obudzi to spokojnie czeka az ja nakarmie, dopiero po dluzszej chwili zaczyna mruczec, a plakac.. moja corka nie placze. Przybiera prawidlowo, wiec nie ma co stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

U nas bylo podobnie aż dziecko skończyło miesiąc. Potem za tym tesknilam 🙂 dla takich małych dzieci ssanie to ogromny wysiłek, dlatego po jedzeniu śpią jak susły. Jak sie martwisz to zrob badania moczu - przy infekcji ukł. moczowego może dziecko byc ospałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My z mężem przespaliśmy dwa tygodnie pierwsze. Z przerwami na karmienie dziecka i jedzenie własne. W życiu tak nie odpoczęliśmy jak w te dwa tygodnie po urodzeniu córki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To normalne. Jak dziecko je prawidlowo i przybiera na wadze to spoko. A dziecko mialo zoltaczke? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×