Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia

Kto odmówi ze mną wspólnie różaniec

Polecane posty

Gość Gosc

Są tu katoliczki, katolicy i protestanci i ich odłamy ( w większosci płeć męska)

Ja tam wole pokój i spokój niż ludzi co chodzą na czworakach i szczekają jak psy. Sorry, nie kupuje tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A kto ci każe coś kupować? Nawet nikt nie zamierza ci niczego sprzedawać - goń sie leszczu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A kto ci każe coś kupować? Nawet nikt nie zamierza ci niczego sprzedawać - goń sie leszczu!!

Czyżby? Wszystko się kręcić w okól tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czego!? Jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napisałam prawdę i nie puścili 😞 To tak jest jak z kremami. Jak jest dobry i działa od razu przestaje być produkowany. Masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Umyj sie. I powinno sie poprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Bóg wybrał Maryję na matkę Jezusa tym samym została wzniesiona na Ołtarze a po śmierci w sposób cudowny została wzięta do Nieba.Jest pośredniczką między Jezusem a nami .W Objawieniach prosi by odmawiać Różaniec.Po mały sprawdzają się wszystkie tajemnice Fatimskie .To jej JPIi zawierzył losy naszego narodu na Jasnej Górze ogłaszając ją Królową Polski.To ona nie raz obroniła nasz kraj przed najedzcą.Potop szwedzki.Grunwald..I oraz II w Światowa.To jej zasługa.Różaniec do granic też przynosi owoce naszej wiary.Mamy niezwykłą opiekę Boga Ojca ..Jezusa Chrystusa oraz Maryi.O 21.00 modlę się pompejańską.Niech Wam Bóg Błogosławi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

8 grudnia o godzinie 12.00 przez godzinę można u Maryii wyprosić liczne łaski.Data ta symbolizuje datę zwiastowania i jest tzw..godziną dla świata"".Rok temu tego dnia o tej porze przez godzinie łączyłam się ze światem w modlitwie,zawierzyłam jej księży ,Polskę oraz moją rodzinę i bliskich.Po jakimś czasie spotkała mnie pewna przykrość że strony obcych osób ,byłam załamana.W nocy przyśniła mi się Maryja mówiąc.,,Przecież powiedziałam Ci że zawsze jestem i już będę z Tobą""Tak .Maryja zapowiada swoją opiekę wszystkim tym osobom szczególnie którzy w godzinę dla Świata upraszają u niej swoje intencje.Maryja dotrzymuje słowa.Prosiłam by była przy mnie i jest.:-)Wiem że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoniasty
12 minut temu, Gość Sylwia napisał:

8 grudnia o godzinie 12.00 przez godzinę można u Maryii wyprosić liczne łaski.Data ta symbolizuje datę zwiastowania i jest tzw..godziną dla świata"".Rok temu tego dnia o tej porze przez godzinie łączyłam się ze światem w modlitwie,zawierzyłam jej księży ,Polskę oraz moją rodzinę i bliskich.Po jakimś czasie spotkała mnie pewna przykrość że strony obcych osób ,byłam załamana.W nocy przyśniła mi się Maryja mówiąc.,,Przecież powiedziałam Ci że zawsze jestem i już będę z Tobą""Tak .Maryja zapowiada swoją opiekę wszystkim tym osobom szczególnie którzy w godzinę dla Świata upraszają u niej swoje intencje.Maryja dotrzymuje słowa.Prosiłam by była przy mnie i jest.:-)Wiem że jest.

Podziwiam ciebie za mądrość. Moja kochana😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wolność wypowiedzi umarła. Ten kraj jest krajem wyznaniowym!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej wyznaniowym jak zboczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×