Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ofiara

Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Polecane posty

Gość Ofiara

Czy ktoś składał skagę  na lekarza  po nieudanych zabiegach medycyny estetycznej i  chirurgii plastycznej do Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej lekarzy?

Jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za zabiegi były? Jeżeli wymagane było leczenie po zabiegu to lepszą opcją byłby prawnik. Jeśli doszło do uszczerbku na zdrowiu. Jeśli chodzi o efekt estetyczny lekarze mogą robić co chcą tak naprawdę. Zgłoś reklamację do kliniki, najlepiej listem poleconym. Jeśli nie uzyskasz odpowiedzi to tanią opcją też jest rzecznik praw konsumenta. Najlepiej zebrać kilka poszkodowanych osób i zgłosić się do dobrego prawnika medycznego. Jeśli nie ma szans na jakiekolwiek zadośćuczynienie zgłoś skargę, listownie albo osobiście do OROZ. Warto też ostrzec innych, żeby ludzie bez kompetencji i doświadczenia nie zarabiali pieniędzy na ludzkiej krzywdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  AAA

OROZ  ale jakie województwo?Mam negatywne  doświadczenie .Będą robili  z ciebie głupka a lekarza bronią.Jeśli jesteś zdeterminowana   i naprawdę  zdecydowana/y na walkę podaj  swojego maila -skontaktuję się z Tobą i opowiem o moich doświadczeniach-może coś poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2019 o 23:56, Gość gość AAA napisał:

OROZ  ale jakie województwo?Mam negatywne  doświadczenie .Będą robili  z ciebie głupka a lekarza bronią.Jeśli jesteś zdeterminowana   i naprawdę  zdecydowana/y na walkę podaj  swojego maila -skontaktuję się z Tobą i opowiem o moich doświadczeniach-może coś poradzę.

akuratnie ja bym potrzebowała takiej porady: drastyczniedobra@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Właśnie dlatego nie powinno się korzystać z zabiegów medycyny estetycznej i  chirurgii plastycznej. Ja zrobiłam tylko nos i nie ma dnia bym tej decyzji nie żałowała, bo zgodnie z listą powikłań lekarz może Cię oszpecić, a Ty musisz to zaakceptować. Trudno później udowodnić winę, bo wszystko jest na gębę i nic nie jest spisane w formie umowy. A lista powikłań jest wręczana 5 minut przed zabiegiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Gdybym wiedziała, że to taki śmietnik, uciekłabym z tego stołu operacyjnego, a Skupinowi zapłaciłabym za to by mnie nie zoperował. Dziś mam zniszczony nos i zniszczoną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×