Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ook

Czy istnieją jeszcze kobiety, które uprawiają seks tylko w związku?

Polecane posty

Gość ook
Przed chwilą, Gość ina 22 napisał:

Hmm, może ta dziewczyna po prostu się troche wstydzi? Prawdopodobnie nie miała wcześniej wiele z facetami do czynienia i nawet nie wie jak zareagować na nawet aluzję podrywu? Ciężka sprawa z takimi, ona musi sama do tego dojrzeć (wiem z autopsji 😛 ), ale jeżeli czujesz że to może być ta, to musisz przejać całkowicie inicjatywę. Pokazac że jesteś łagodny i niegroźny, tak żeby jej nie spłoszyć. Może pojść gdzies razem, ale w jakiejś grupie, tak żeby "oswoić"? Jeżeli dziewczyna jest fajna to myślę że warto 🙂 

Czemu nie poznajesz ludzi? Może masz w sobie coś co ich odpycha? Wystarczy to uczciwie odnaleźć i ztłumić tą cechę, a karty się odwrócą 😉

Na początku też myślałem, że o to chodzi. Zacząłem z nią normalnie rozmawiać, zobaczyła, że jestem spokojny, poszliśmy nawet razem na spacer i lody. Z tego, co mówiła, to miała już kiedyś chłopaka. Ale niestety teraz jakoś rzadziej ma ochotę rozmawiać, więc chyba nic z tego...

Może i mam, tylko co? Nigdy nie miałem znajomych, za to miałem taki okres w szkole, że wręcz byłem nienawidzony, codziennie mnie zaczepiano, obrażano, zabierano mi rzeczy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22

Nic nie dzieje sie bez powodu. Musiałeś się jakoś wyróżniać wśród dzieciaków, albo wizualnie albo Ci czegoś zazdrościły. Dzieci potrafią byc okrutne. Ale z tymi ludźmi nie masz już kontaktu, cokolwiek było to przeszłość, co nie wróci.

Radzę Ci zainicjować kontakt z tą dziewczyną jeszcze raz, ostatni już raz. (może po poprzednim związku ciężko jej zaufać, nikt nie wie jaka jest jej historia). A jak nie da rady, to trudno, widocznie wtedy nie jest dla Ciebie. 

Skoro tak trzymaj na razie z ludźmi co są wokół Ciebie (choć piszesz że masz małe grono znajomych, to wątpię żebyś nie miał ani jednego kolegi 😉 ), żeby nie być samotnym. A uczucie samo się znajdzie, ono z reguły przychodzi w niespodziewany sposób 🙂 Trzymaj się!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ook
Przed chwilą, Gość ona22 napisał:

Nic nie dzieje sie bez powodu. Musiałeś się jakoś wyróżniać wśród dzieciaków, albo wizualnie albo Ci czegoś zazdrościły. Dzieci potrafią byc okrutne. Ale z tymi ludźmi nie masz już kontaktu, cokolwiek było to przeszłość, co nie wróci.

Radzę Ci zainicjować kontakt z tą dziewczyną jeszcze raz, ostatni już raz. (może po poprzednim związku ciężko jej zaufać, nikt nie wie jaka jest jej historia). A jak nie da rady, to trudno, widocznie wtedy nie jest dla Ciebie. 

Skoro tak trzymaj na razie z ludźmi co są wokół Ciebie (choć piszesz że masz małe grono znajomych, to wątpię żebyś nie miał ani jednego kolegi 😉 ), żeby nie być samotnym. A uczucie samo się znajdzie, ono z reguły przychodzi w niespodziewany sposób 🙂 Trzymaj się!

 

Tak, wiem, że to przeszłość, nie boję się ludzi i normalnie zagaduję.

Cały czas próbuję rozmawiać 🙂 Ale też nie chcę wyjść na desperata. Jeśli będzie tylko koleżanką, to też w porządku.

No właśnie nie mam ani jednego... To, że czasem zamienię z kimś na studiach kilka słów, nie oznacza od razu, że to moi koledzy. Gdybym miał choć jednego, to bym się trzymał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ook

Dziękuję za wsparcie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina22

Jasne, nic na siłę. Widzę że masz fajne podejście do życia, ludzie prędzej czy później to wyczują 🙂 

Ja już muszę stąd znikać, przerwa się skończyła i czas na mnie. Jeżeli tak jak piszesz nie masz znajomych, a chciałbyś mieć, to możesz zostawić meila, odezwę się bo fajnie się z Tobą gada. 

Życzę powodzenia z dziewczyną! 🙂  Pozdrawiam i życzę najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
3 minuty temu, Gość ina22 napisał:

Jasne, nic na siłę. Widzę że masz fajne podejście do życia, ludzie prędzej czy później to wyczują 🙂 

Ja już muszę stąd znikać, przerwa się skończyła i czas na mnie. Jeżeli tak jak piszesz nie masz znajomych, a chciałbyś mieć, to możesz zostawić meila, odezwę się bo fajnie się z Tobą gada. 

Życzę powodzenia z dziewczyną! 🙂  Pozdrawiam i życzę najlepszego!

Dziękuję, jesteś pierwszą osobą, która mi to mówi 🙂 Mam nadzieję, że faktycznie będzie tak jak piszesz i ludzie wyczują 🙂

Również pozdrawiam, wzajemnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

A co do maila, to bardzo chętnie popiszę. Ale nie chcę żadnego spamu, więc wolę nie podawać tutaj publicznie... Chyba że założę specjalnie po to 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina22

Rozumiem, właśnie dlatego mam kilka meili. 😄   podaję jednego z nich. Możesz napisać do mnie na priv, jeśli chcesz pogadać to zapraszam 🙂  Kto wie, może się zaprzyjaźnimy?

promienista@vp.pl  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ook
10 godzin temu, Gość ina22 napisał:

Rozumiem, właśnie dlatego mam kilka meili. 😄   podaję jednego z nich. Możesz napisać do mnie na priv, jeśli chcesz pogadać to zapraszam 🙂  Kto wie, może się zaprzyjaźnimy?

promienista@vp.pl  

Napisałem, dzięki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejna kafeteryjna męska cipa założyła temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ook
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Kolejna kafeteryjna męska cipa założyła temat.

Nie cipa, tylko romantyk z zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.06.2019 o 12:48, Gość ook napisał:

Nie cipa, tylko romantyk z zasadami.

"Romantycy" to wyjątkowe cipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vreqol

Też takiej szukam. Ale to dlatego że mam stulejkę, więc żadna się ze mną nie umówi na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ook
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

"Romantycy" to wyjątkowe cipy.

Nie, każda rozsądna kobieta pragnie romantyka. Ale niestety jest to gatunek zagrożony wyginięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
31 minut temu, Gość ook napisał:

Nie, każda rozsądna kobieta pragnie romantyka. Ale niestety jest to gatunek zagrożony wyginięciem.

Po co kobiecie męska cipa, która męczy jeszcze otoczenie swoim "romantyzmem" - czyli cipowatością i brakiem męskości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ook
12 godzin temu, Gość xyz napisał:

Po co kobiecie męska cipa, która męczy jeszcze otoczenie swoim "romantyzmem" - czyli cipowatością i brakiem męskości?

Romantyzm nie ma nic wspólnego z brakiem męskości i "cipowatością".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr kleks
Dnia 20.06.2019 o 10:39, Gość wiki napisał:

To moze nie szukaj w klubie disco polo ani w barach

to niby gdzie ma szukać? w kościele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddam
Dnia 20.06.2019 o 11:00, Gość Marek00 napisał:

Wstąp do jakiejś wspólnoty religijnej.Jest tam pełno dziewic, nawet w wieku 30 paru lat.Mam kolegę, który poznał swoją dziewczynę we wspólnocie.Oni tam nawet nie myślą o masturbacji, bo wg nich to choroba.

o jakiej wspólnocie mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowany

^ po co ci jakaś tępa polczyna która może wygląda ok a ruhać się nie umie? bierz kobiete z wschodu, filipinki są podobno fajne i nie pyskują. Rób urlop na filipiny i jakąś sobie przywieź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ook
Dnia 24.06.2019 o 04:10, Gość zezowany napisał:

^ po co ci jakaś tępa polczyna która może wygląda ok a ruhać się nie umie? bierz kobiete z wschodu, filipinki są podobno fajne i nie pyskują. Rób urlop na filipiny i jakąś sobie przywieź.

Nie wykluczam kobiet z zagranicy, ale na pewno nie mam zamiaru wyjeżdżać tylko po to, by sobie kogoś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2019 o 17:21, Gość ook napisał:

Dlatego że najważniejsze są dla mnie uczucia, seks ma drugorzędne znaczenie, zresztą nie poszedłbym do łóżka z pierwszą lepszą dziewczyną, to musi być ta, którą kocham i z którą jestem, ponieważ seks łączy się z uczuciem.

Brawo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×