Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwertyui

Mąż unika kontaktu fizycznego

Polecane posty

Gość qwertyui

Jestem w 9 miesiącu ciąży. Niestety od początku była zagrożona, więc od 20 tygodnia mieliśmy bana na seks (pessar). Na początku mąż wykazywał jeszcze zainteresowanie innymi formami bliskości, ale od jakiegoś czasu wogóle nie chce mnie dotykać, nawet trzymać za rękę czy pocałować. Jak próbuje się przytulić ucieka. Kiedy proponuje mu seks oralny zawsze jest zmęczony. Próbuję z nim rozmawiać, ale ciągle tylko mówi, że jest zmęczony. Zaczynam myśleć, że się mnie brzydzi. Czy Wasi mężczyźni reagują tak samo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Ja jestem w 9miesiacu i mój gdybym mu pozwoliła to codziennie korzystałby, tylko nie zawsze czuję się dobrze. 

Wiem, że każdy facet inaczej odbiera ciążę.mojej koleżanki mąż wogóle nie chciał nic, bo się bał.

Nie wymyślaj, tylko z nim porozmawiaj. Ja na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad jego obecnością w trakcie porodu, nie wiem czy planuje być czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui

Będę mieć cc, więc on będzie za drzwiami. 

Serio próbuje z nim rozmawiać. Odpowiada, że mi się tylko tak wydaje, że wymyślam. Tylko, że przytulił mnie ostatni raz na moje urodziny w maju. Jak ostatnio próbowałam go objąć stwierdził, że musi natychmiast wyjść z psem.

Czyli generalnie nie jest to normalne? Łudziłam się, że może faceci tak po prostu maja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

To jest normalne. Poprostu Twój mąż jest może bardziej wrażliwy. Tylko szkoda,że nie chce przyznać się, ale faceci już tak mają, że nie lubią rozmawiać o swoich słabościach. 

Niektórym facetom świadomość dziecka na dole nie przeszkadza, a niektórym wręcz odwrotnie. Wszystko jest OK. 

Porozmawiaj z nim, że brakuje Tobie dotyku, przytulenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×