Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

rozstaliśmy się...

Polecane posty

Gość gosc

Niedawno był tu wątek o Życie na Wózku, gdzie ktoś stwierdził, że filmy z jego dziewczyną zostały tymczasowo ukryte. Oczywiście od razu znalazł się ktoś, kto zdiagnozował głupotę u OP. No i proszę, a jednak coś było na rzeczy. Ciekawe też czemu tamten wątek poleciał.
Ogólnie nie mam nic do tego chłopaka, ale ten filmik jest po prostu niesmaczny. Każdy ma prawo do wrażliwości i jakiś gorszych chwil, ale sam materiał wydaje się po prostu skokiem na wyświetlenia. Smutna muzyka, wstęp do brandzlowania się jego osiągnięciami, chwytliwy tytuł i cyk 100k wyświetleń. Co sądzicie o tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Niedawno był tu wątek o Życie na Wózku, gdzie ktoś stwierdził, że filmy z jego dziewczyną zostały tymczasowo ukryte. Oczywiście od razu znalazł się ktoś, kto zdiagnozował głupotę u OP. No i proszę, a jednak coś było na rzeczy. Ciekawe też czemu tamten wątek poleciał.
Ogólnie nie mam nic do tego chłopaka, ale ten filmik jest po prostu niesmaczny. Każdy ma prawo do wrażliwości i jakiś gorszych chwil, ale sam materiał wydaje się po prostu skokiem na wyświetlenia. Smutna muzyka, wstęp do brandzlowania się jego osiągnięciami, chwytliwy tytuł i cyk 100k wyświetleń. Co sądzicie o tej sytuacji?

No i niech ma wyświetlenia. Ja mu nie zazdroszczę i życzę szczęścia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Guzik napisał:

No i niech ma wyświetlenia. Ja mu nie zazdroszczę i życzę szczęścia 

Nigdzie nie napisałam, że mu tego zazdroszczę. Po prostu uważam, że robienie z siebie produktu w takiej sytuacji jest po prostu nieodpowiednie. Szczególnie też, że sama sytuacja dotyczy nie tylko niego, ale też tej dziewczyny. Co prawda nie powiedział nic złego, ale ja nie czułabym się ok gdyby po rozstaniu nagle na kanał byłego trafił materiał jak mu źle i smutno z powodu tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyli kobieta go zostawiła, a on ma siedzieć cicho pod miotłą, i broń boże nic nie mówić, bo jeszcze dziewczyna będzie miała dyskomfort... hehe Pokazał związek publicznie to musiał wyjaśnić, bo inaczej ludzie by mu żyć nie dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Takie sytuacje lepiej skomentować krótko bez zbędnego rozwodzenia się na ten temat. A właśnie przez taki filmik w ludziach wzbudza się zainteresowanie na ten temat i dyskusje, kto kogo zostawił, co zaszło. Skoro sam stwierdził, że nie chciał się w to wgłębiać to po co o tym dodatkowo nagrywać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Takie sytuacje lepiej skomentować krótko bez zbędnego rozwodzenia się na ten temat. A właśnie przez taki filmik w ludziach wzbudza się zainteresowanie na ten temat i dyskusje, kto kogo zostawił, co zaszło. Skoro sam stwierdził, że nie chciał się w to wgłębiać to po co o tym dodatkowo nagrywać? 

Bo narastałaby teoria jak u zbuki— czy jest mężem czy nie, dlaczego itd. Uważam, że lepiej raz odpowiedzieć niż udawać, że nic się nie stało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo narastałaby teoria jak u zbuki— czy jest mężem czy nie, dlaczego itd. Uważam, że lepiej raz odpowiedzieć niż udawać, że nic się nie stało 

U zbuki całe halo jest spowodowane tym, że kanał tak naprawdę działał dzięki #łazemnajlepiej. Tutaj nie mówimy o małżeństwie tylko związku, który na dobrą sprawę trwał bardzo krótko. Zresztą tak jak wspomniałam wcześniej, wystarczyłaby krótka wzmianka w jakimś innym filmie "tak, rozstaliśmy się, po prostu nie wyszło". Nagrywanie oddzielnego materiału tworzącego więcej pytań i budującego zainteresowanie tym tematem jest strzałem w stopę o ile nie zależy mu tylko na wyśwetleniach. Wystarczy spojrzeć na sytuacje z Gargamelem, która była dużo bardziej kontrowersyjna a dzięki przemilczeniu jej nigdzie o tym nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiedzialam, ze tak bedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko

Ta jego dziewczyna to zwykla atencjuszka. Najpierw ta historyjka, ze jej poprzedni chlopak zmarl i byla w takiej depresji ze zaczela wypisywac do Rafala. Wielka milosc, zdjecia na instagramie i wspolne filmy. Na kazdym swiecila cyckami to znalazl sie pewnie jakis pelnosprawny fan i koniec zwiazku. Szkoda mi tego chlopaka bo widac ze bardzo to przezywa ale duzo juz w zyciu przeszedl, wiec i teraz sobie poradzi. Jest jeszcze mlody i znajdzie kogos wartosciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinien się z Otrą Vidą spiknąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Gdyby była atencjuszką to raczej od razu reklamowałaby insta czy nawet założyła kanał. Wydaje mi się, że jednak Rafał sam zweryfikował prawdziwość historii o jej chłopaku i właśnie przez nią zainteresowała się nim. Podejrzewam, że gdzieś tam przypominał jej go pod względem zachowania, może nawet wyglądu. Wspólnym mianownikiem też jest sam wypadek samochodowy, z tym, że różnią się zakończenia tej historii. Może chciała poradzić sobie ze stratą szukając takiego zmiennika, ale po czasie wyszło, że jednak takiej straty nie da się zastąpić i lepiej nie żyć dalej przeszłością. A co do cycków to raczej wynika z tego, że jest zwykłą dziewczyną bez szczególnych zainteresowań czy cech którymi mogłaby się wyróżnić, więc po prostu wali w wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

>jest mi strasznie smutno, jako osoba wrażliwa bardzo przeżywam rozstanie
Mniej niż tydzień później
>jest już spoki dzięki mojej SILNEJ PSYCHICE

Z każdym udostępnioną treścią przez Rafała wydaje się on coraz bardziej zapatrzony w wyświetlenia i statystyki. Niby można to tłumaczyć jakąś postacią internetową, ale w jego przypadku kanał z założenia miał się opierać na pewnej autentyczności więc nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Koko napisał:

Ta jego dziewczyna to zwykla atencjuszka. Najpierw ta historyjka, ze jej poprzedni chlopak zmarl i byla w takiej depresji ze zaczela wypisywac do Rafala. Wielka milosc, zdjecia na instagramie i wspolne filmy. Na kazdym swiecila cyckami to znalazl sie pewnie jakis pelnosprawny fan i koniec zwiazku. Szkoda mi tego chlopaka bo widac ze bardzo to przezywa ale duzo juz w zyciu przeszedl, wiec i teraz sobie poradzi. Jest jeszcze mlody i znajdzie kogos wartosciowego.

Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666

Przecież widać, że on nie szanuje kobiet i widzi w nich tylko dziury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On jest jednak dosyć prostym chłopakiem. Z całą sympatią ale ma straszne nalecialosci "wiejskie"? Ta fryzura, sposob mowienia (zaciaganie i przeciaganie), sposob ubierania. W dodatku wydaje się zadufany. Przypomina mi z charakteru kogos kogo znam. I nie jest to mily czlowiek. Robi po prostu karierę na swojej niepelnosprawnosci. A czy przez to.jest lepszym człowiekiem? Nie sądzę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faaa

Jak facet ma paskudny charakter, to lepiej nie tracić czasu, obojętne czy jest niepełno- czy super- sprawny :)

Inna kwestia, że kobiety są za bardzo empatyczne, pozują na siłaczki i często lecą na uszkodzonych facetów, aby ich ratować...
Często kończy się depresją, zmarnowanym życiem, lepiej, że sie rozstali teraz niż za 5-10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5758
16 godzin temu, Gość Gosc napisał:

On jest jednak dosyć prostym chłopakiem. Z całą sympatią ale ma straszne nalecialosci "wiejskie"? Ta fryzura, sposob mowienia (zaciaganie i przeciaganie), sposob ubierania. W dodatku wydaje się zadufany. Przypomina mi z charakteru kogos kogo znam. I nie jest to mily czlowiek. Robi po prostu karierę na swojej niepelnosprawnosci. A czy przez to.jest lepszym człowiekiem? Nie sądzę.

 

Gdyby nie wózek, nie miałby nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×