Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Praca w szkole od wrzesnia

Polecane posty

Gość Gość

Po tym strajku w wielu szkołach zwolnili się nauczyciele. Chciałabym od września pracować w szkole, bo to dobra pensja i mało zadań, robota lekka i tylko 18 godzin. Nie mam jednak studiów. Czy jeśli obiecana, że nie będę strajkować i zamiast tych 5 tysięcy zgodzę się na 3,5 na rękę to pozwolą mi uczyć bez studiów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W TVP mówili że nauczyciel ma 8 tysięcy, nie 5, więc pewnie jak im powiesz, że chcesz połowę to się zgodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka

Fajne. 🙂 A powiedz, czego chciałabyś uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

E tam, po co być skromną. Na pewno jak powiesz że chcesz 10 tys to i tak się zgodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może "wudeżetu" 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem czego bym chciała uczyć, chce zmienić pracę bo narazie mam 3 tysiące na rękę, pracuje w zakładzie produkującym części do lodówek. Że względu na dzieci chcę pracować krócej a w szkole się dobrze zarabia. Przeczytać dzieciom podręcznik każdy chyba umie więc pójdę uczyć tego co akurat będzie wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Total

Co ty opowiadasz 😁 żeby być nauczycielem musisz mieć do tego uprawnienia i studia,nie przyjmą Cię nawet jakbyś chciała za darmo pracować. Muszą przestrzegać przepisów, wymogów i zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Możesz spróbować, śmiało! 

Takich absolwentów szkół teraz mamy, że nie wiadomo czy ci co ich uczyli w ogóle mieli maturę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Total napisał:

Co ty opowiadasz 😁 żeby być nauczycielem musisz mieć do tego uprawnienia i studia,nie przyjmą Cię nawet jakbyś chciała za darmo pracować. Muszą przestrzegać przepisów, wymogów i zasad.

Toć wiadomo że to troll xd Po pięciu latach studiów nauczyciel stażysta ma na rękę około 1600 i nie ma szans na dodatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podobno już od wrzesnia nauczyciel nie będzie musiał mieć studiów tylko chęci do pracy. Teraz uczą tacy po studiach i im źle. Wolałabym by moje dziecko uczyly panie z biedronki niz nauczyciele po studiach, przecież i tak wszystko jest w książce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Podobno już od wrzesnia nauczyciel nie będzie musiał mieć studiów tylko chęci do pracy. Teraz uczą tacy po studiach i im źle. Wolałabym by moje dziecko uczyly panie z biedronki niz nauczyciele po studiach, przecież i tak wszystko jest w książce.

Hahahaha to juz wiesz w jakiej branzy twoje dzieci beda pracowac. W sumie nic w tym zlego. Ja tam wole by moje dzieci uczyli ludzie z kwalifikacjami. Widac ze nigdy nie studiowalas... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×