Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga

Cwaniara w ciąży wydoiła kasę

Polecane posty

Gość Iga
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak pracowała 4lata to ma 3miesieczny okres wypowiedzenia,ja na miejscu pracodawcy nie zgodziłabym się na szybsze rozwiązanie i w tym czasie wysłałabym na zaległy urlop 

No i co z tego, jej wisi czy będzie na urlopie, czy w nowej pracy. Kasę i tak dostanie z naszej firmy, jeded h. U. J czy to będzie wypłata czy ekwiwalent, jak wypłata to jeszcze może być wyższa bo u nas taki regulamin wewnętrzny poje. any, że bedzie na jej korzyść jak ją na urlop wyślą. A jak będzie na urlopie u nas to może w nowej firmie już pracować, kto jej zabroni. Chodzi mi o to że dostaje Madka jedna kasę za nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko ale ty tez tak możesz zrobić 

W czym problem ? Urodź 4 dzieci i będziesz maila duzo kasy i nawet emeryturę  gratis . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Autorko ale ty tez tak możesz zrobić 

W czym problem ? Urodź 4 dzieci i będziesz maila duzo kasy i nawet emeryturę  gratis . 

 

Dlaczego 4? I dostanę 2 tys z 500 plus i to ma być duża kasa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Dlaczego 4? I dostanę 2 tys z 500 plus i to ma być duża kasa? "

No dla takich jak ty tak . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
7 minut temu, Gość gość napisał:

"Dlaczego 4? I dostanę 2 tys z 500 plus i to ma być duża kasa? "

No dla takich jak ty tak . 

 

I co myślicie ze ta dziewczyna jest lepsza bo ma męża, dwójkę dzieci i luz od pracy teraz? A może jej już nikt nie zatrudni po takiej przerwie Hejeheh? 🙂 tylko kasy nie powinna dostawać. Ja pracuje 10 lat i w ciążę nie zaszłam, robię po 10 h, nawet na urlop nie mam kiedy iść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Rescator555 jest marynarzem ,.Teraz od kilku miesięcy nie  bzyka sie z kolegami i już mu  odwala . 

Co do tematu ...takie mamy prawo  i kobieta może w pełni  z tego korzystać. Nawet jakby rodziła  5 dzieci , kilka lat była  na L4 , macierzyńskim i wychowawczym to nie jest żadne łamanie prawa . 

O swoich zmysleniach i fantazjach o bzykaniu z kolegami opowiedz psychiatrze👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

To coś z Tobą jest nie tak skoro masz badania co roku. Zajmuje się bhp i badaniami w firmie i jakoś nawet pracownicy fizyczni-wozkowi wysokiego składu którzy robią również psychotesty dostają na 2 lata zaświadczenia. Bo pracownicy umyslowi to standard na 3 lata każdy.

No pewnie, znalazła się specjalistka, co mi powie, że coś jest nie tak. Widać jakie goowniane pojęcie mają baby nawet o sprawach związanych z ich zawodem. Ale pyszczyc będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"I co myślicie ze ta dziewczyna jest lepsza bo ma męża, dwójkę dzieci i luz od pracy teraz? A może jej już nikt nie zatrudni po takiej przerwie Hejeheh?  tylko kasy nie powinna dostawać. Ja pracuje 10 lat i w ciążę nie zaszłam, robię po 10 h, nawet na urlop nie mam kiedy iść "

To możesz zajść w ciąże  kto ci broni ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×