Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Placek98

Orgazm a branie tabletek na skurcze

Polecane posty

Gość Placek98

Hejka kochane, mam do Was pytanie, może się orientujecie...

Niedawno wyszłam ze szpitala, powodem były mocne bóle jak na miesiączkę i promieniowanie na plecy. Okazało się jednak, ze mam zastój w lewej nerce ale przepisano mi nospe i duphaston, żeby zapobiec w przyszłości skurczom macicy które mogą wywołać poród. Czy któraś wie, czy mogę mieć orgazm? Wydaje mi się, ze nie bo przecież to tez skurcze... wypowiedźcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale pytasz, czy po nospie można mieć orgazm czy o to, czy orgazm potęguje skurcze macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ułóż

Lepiej nie masturbuj się bo przy orgazmie skurcze są takie jak przepowiadające.Czytałam dużo na forach że dziewczyny się masturbowały a kilka godzin później odeszły im wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placek98

Raczej nie masturbacja a seks.. No dziwne ze mi nic nie powiedzieli na wypisie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak mi zaczęły się skurcze w 28tc to lekarz zabronił mi współżyc bo seks a właściwie orgazm powodują skurcze macicy i groziło mi to porodem przedwczesnym. Nawet jak kobieta jest po terminie to lekarze zalecają dużo seksu żeby przyspieszyć. Musiałbyś zapytać lekarza u mnie nieststy był zakaz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeble

Mi też lekarz zabronił seksu jak sie zaczęła skracac szyjka bo skurcze potęgują proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×