Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie idź za mną bo nie umiem prowadzić

Polecane posty

Gość autor
4 minuty temu, Gość pamiętam napisał:

Czytam ten watek i stwierdzilam ze musze opuscic forum chyba zle ze mna bo autor do zludzenia mi kogos przypomina a to niemozliwe by.. nieważne z reszta trzymajcie sie

o proszę może się znamy 😁 chcąc nie chcąc 😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cierpiałem nieraz, nie myślałem wcale, Abym przed tobą szedł wylewać żale; Idąc bez celu, nie pilnując drogi, Sam niepojmuję, jak w twe zajdę progi; I wchodząc sobie powtarzam pytanie; Co mnie tu wiodło? przyjaźń czy kochanie?  Gdy z oczu znikniesz, nie mogę ni razu W myśli twojego odnowić obrazu; Jednakże nieraz czuję mimo chęci, Że on jest zawsze blisko mej pamięci. I znowu sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń? Czy to jest kochanie? Dla twego zdrowia życia bym nie skąpił, Po twą spokojność do piekieł bym zstąpił; Choć śmiałej żądzy nie ma w sercu mojem, Bym był dla ciebie zdrowiem i pokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Cierpiałem nieraz, nie myślałem wcale, Abym przed tobą szedł wylewać żale; Idąc bez celu, nie pilnując drogi, Sam niepojmuję, jak w twe zajdę progi; I wchodząc sobie powtarzam pytanie; Co mnie tu wiodło? przyjaźń czy kochanie?  Gdy z oczu znikniesz, nie mogę ni razu W myśli twojego odnowić obrazu; Jednakże nieraz czuję mimo chęci, Że on jest zawsze blisko mej pamięci. I znowu sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń? Czy to jest kochanie? Dla twego zdrowia życia bym nie skąpił, Po twą spokojność do piekieł bym zstąpił; Choć śmiałej żądzy nie ma w sercu mojem, Bym był dla ciebie zdrowiem i pokojem.

ładne to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziew_czyna

Dzień dobry 🙂.Co taki milczący dziś jesteś ?Mogę z Tobą pomilczeć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

Zawsze lepiej pomilczeć  , niz nie dac dojsc do slowa 🙂. Umie sluchac, a to juz jest zaleta sama w sobie. Milczenie jest zlotem przeciez 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziew_czyna

Pewnie masz racje. Bylam przyzwyczajona , ze zawsze dużo mówiłeś  .A  teraz okazuje  się, że jesteś    milczkiem😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wyobrazam sobie takiej niezdrowej ciszy.Juz lepiej chalpnac czasem cos glupiego, cos smiesznego, ale takiego zeby luz w tym byl.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×