Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nierozumny

Czy podryw zajętych kobiet to naprawdę takie złe?

Polecane posty

Gość Nierozumny

Jeśli dwie osoby sie zakochaja, uwielbiaja sie i miłość jest jak z filmu to rezygnować z tego z powodu osoby trzeciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana

Ku wa bardzo zle, szczególnie jak sam jest zajęty i się lubi bawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Dragon powinienes sie leczyc, bo zrobisz w koncu krzywde sobie, albo jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie jestem dragon i nie pisze o idi/otkach z internetu a o kimś poznanym realnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

Jak mężatka, jeszcze z dziećmi to złe jak tylko ma chłopaka się nie zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana
20 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie jestem dragon i nie pisze o idi/otkach z internetu a o kimś poznanym realnie

Bardzo źle pisze jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozumny
Przed chwilą, Gość hac napisał:

Jak mężatka, jeszcze z dziećmi to złe jak tylko ma chłopaka się nie zastanawiać.

Tylko chłopaka ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Regularnie uprawiam seks z zajętymi kobietami czasem z mężatkami Nie uważam że to coś złego bo one tego chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

To nie miłość to tylko zauroczenie ktore minie.. myślisz że kochasz?? A ona ma chłopa i co ona na to??? Też odwzajemnia?? Twoje uczucia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla brzydkich jest kafe

nie jest złe.jak lubi z rąk do rąk,to i Ciebie kiedyś zostawi dla fajniejszego i lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozumny
29 minut temu, Gość Czarna napisał:

To nie miłość to tylko zauroczenie ktore minie.. myślisz że kochasz?? A ona ma chłopa i co ona na to??? Też odwzajemnia?? Twoje uczucia.

 

Jakby nie odwzajemniala to bym nie szukal niczego u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syn Dragona
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Nie jestem dragon i nie pisze o idi/otkach z internetu a o kimś poznanym realnie

To ojciec. Poznam go wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syn Dragona

Ojciec tu siedzi cały czas. Pier/doli mu się we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozumny

Ona się tak nakręciła na mnie że nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryt

A ty wolny?Jeski tak to co z tego zd ma chlopaka,przeciez to nie maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozumny
1 minutę temu, Gość fryt napisał:

A ty wolny?Jeski tak to co z tego zd ma chlopaka,przeciez to nie maz.

Wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Generalnie, o ile nie mówimy o mężatkach, to nie ma w tym nic złego bo formalnie taka osoba jest wolna i może jeszcze 10 razy zmienić zdanie z kim chce być. Nie ma co się przejmować chłopakiem. Jak dziewczyna Ci się podoba to myśl o sobie. Jak go kocha to nie zostawi go dla Ciebie, a jak zostawi to nie byli sobie pisani i wy bardziej do siebie pasujecie...i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goyyyy

zgadzam sie z powyższym. Jak nie zaobrączkowana to walcz o nia. W naturze wygrywa silniejszy. Trzaa myśleć o sobie, szczególnie jak nie masz żadnego "długo wdziecznosci" wzgledem jej faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozumny
1 minutę temu, Gość goyyyy napisał:

zgadzam sie z powyższym. Jak nie zaobrączkowana to walcz o nia. W naturze wygrywa silniejszy. Trzaa myśleć o sobie, szczególnie jak nie masz żadnego "długo wdziecznosci" wzgledem jej faceta. 

Ja go nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goyyyy
1 minutę temu, Gość Nierozumny napisał:

Ja go nie znam.

to tym bardziej się nie przejmuj tylko działaj jak widzisz, że panna też na Ciebie leci. Ślubu nie mieli, facet nie jest nawet Twoim znajomym. Ja bym nie miał dylematów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie ohydne i z brakiem szacunku. Jeśli ja jestem zajęta a ktoś kto o tym wie mnie podrywa to u mnie jest skończony. Przede wszystkim dlatego, że uważa że jestem głupią panienką. Bo jeśli jestem z kimś to chyba oznacza że jest mi z tym kimś dobrze, więc po co pchac się na trzeciego i próbować odbijać. Dla mnie osobiście taki facet od razu traci szacunek u mnie. I nawet jeśli bym rozstała się z teraźniejszym partnerem to za takiego nigdy bym się nie wzięła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Dla mnie ohydne i z brakiem szacunku. Jeśli ja jestem zajęta a ktoś kto o tym wie mnie podrywa to u mnie jest skończony. Przede wszystkim dlatego, że uważa że jestem głupią panienką. Bo jeśli jestem z kimś to chyba oznacza że jest mi z tym kimś dobrze, więc po co pchac się na trzeciego i próbować odbijać. Dla mnie osobiście taki facet od razu traci szacunek u mnie. I nawet jeśli bym rozstała się z teraźniejszym partnerem to za takiego nigdy bym się nie wzięła. 

tylko, że ta panna też na niego leci. 

"Bo jeśli jestem z kimś to chyba oznacza że jest mi z tym kimś dobrze" - nie zawsze tak jest. Czasami ktoś jest z kimś z barku laku. Bo nie trafił do tej pory na kogoś lepszego/ bardziej do siebie pasującego. 

A jak Ci tak z Twoim chłopakiem jest zajebiście to weźcie ślub. Z obrączką na palcu liczba potencjalnych niechcianych absztyfikantów na pewno spadnie. No chyba, że on nie chce. Takie to love. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozumny
27 minut temu, Gość gość napisał:

Dla mnie ohydne i z brakiem szacunku. Jeśli ja jestem zajęta a ktoś kto o tym wie mnie podrywa to u mnie jest skończony. Przede wszystkim dlatego, że uważa że jestem głupią panienką. Bo jeśli jestem z kimś to chyba oznacza że jest mi z tym kimś dobrze, więc po co pchac się na trzeciego i próbować odbijać. Dla mnie osobiście taki facet od razu traci szacunek u mnie. I nawet jeśli bym rozstała się z teraźniejszym partnerem to za takiego nigdy bym się nie wzięła. 

Kobieto ale tutaj to ona podrywa mnie. Nie porównuj dwóch innych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz honoru i tyle. Poza tym ta twoja wyimaginowana laska o której tu smecisz co drugi dzień to jakaś niezła idìotka skoro jednego chłopa ma a z Tobą swiruje. Gdy komuś zależy i ma rozum w głowie to najpierw doprowadza do zakończenia obecnego związku na rzecz nowego a nie robi frajera z 2 osób. Wierz dalej naiwniaku w wielko miłość. Żal mi Cię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek
37 minut temu, Gość gość napisał:

Dla mnie ohydne i z brakiem szacunku. Jeśli ja jestem zajęta a ktoś kto o tym wie mnie podrywa to u mnie jest skończony. Przede wszystkim dlatego, że uważa że jestem głupią panienką. Bo jeśli jestem z kimś to chyba oznacza że jest mi z tym kimś dobrze, więc po co pchac się na trzeciego i próbować odbijać. Dla mnie osobiście taki facet od razu traci szacunek u mnie. I nawet jeśli bym rozstała się z teraźniejszym partnerem to za takiego nigdy bym się nie wzięła. 

Bardzo dobry komentarz. Szacun. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Nierozumny napisał:

Kobieto ale tutaj to ona podrywa mnie. Nie porównuj dwóch innych sytuacji.

w nazwie tematu to inaczej ująłeś ale dobra...

jeżeli to ona Ciebie podrywa a też Ci sie podoba to wyjaśnijcie sobie po prostu sprawę. Zapytaj się jak ona to dalej widzi zważywszy na to, że ma faceta, czy zamierza to skończyć itd. Nie wiem gdzie tu problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jestem tak spragniony kobiety ze nawet obraczka by mnie nie powstrzymala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×