Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wodawogniu

Wysportowane kobiece ciałko

Polecane posty

Mężczyźni pytanie do Was, co myślicie o ciele kobiety wysportowanej. Krągłe, chociaż małe piersi, bo miseczka C, bardzo wąska talia, ale spory odstający tyłek. Wymiary 95-67-104. Pomimo 175 cm wzrostu sylwetka nie jest strzeliscie smukła, tylko zaokraglona. Czy taka dysproporcja pomiędzy biustem, a tyłkiem według Was jest w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Variat
3 minuty temu, Wodawogniu napisał:

Mężczyźni pytanie do Was, co myślicie o ciele kobiety wysportowanej. Krągłe, chociaż małe piersi, bo miseczka C, bardzo wąska talia, ale spory odstający tyłek. Wymiary 95-67-104. Pomimo 175 cm wzrostu sylwetka nie jest strzeliscie smukła, tylko zaokraglona. Czy taka dysproporcja pomiędzy biustem, a tyłkiem według Was jest w porządku?

Jest jak najbardziej ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams
20 minut temu, Wodawogniu napisał:

Mężczyźni pytanie do Was, co myślicie o ciele kobiety wysportowanej. Krągłe, chociaż małe piersi, bo miseczka C, bardzo wąska talia, ale spory odstający tyłek. Wymiary 95-67-104. Pomimo 175 cm wzrostu sylwetka nie jest strzeliscie smukła, tylko zaokraglona. Czy taka dysproporcja pomiędzy biustem, a tyłkiem według Was jest w porządku?

Twarz jest najważniejsza. Ciało też, ale nawet jakbyś miała 90-60-90, to niekoniecznie by się chciało patrzeć, jeśli nie ma przyciągającej uwagi twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Adams napisał:

Twarz jest najważniejsza. Ciało też, ale nawet jakbyś miała 90-60-90, to niekoniecznie by się chciało patrzeć, jeśli nie ma przyciągającej uwagi twarzy.

Akurat z twarzy jestem najbardziej zadowolona Adams 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

Miseczka C to nie są małe piersi. Małe mam ja, miseczka A. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

B przy 175 cm wzrostu pasuje. Nie rób implantów, to wygląda nieładnie. Naturalne jest piękne, nawet moje A. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

A połowy nie nosisz pewnie, co? Ja mam tak z ...enkami. Kupuję, upycham i nie noszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

*Su/kien/kami. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystko zależy od budowy. Ja mam rozmiar stanika 75 C i nie jest to  mały biust.  Ale nie mam 170 wzrostu.  Miseczka B przy obwodzie 85 to nie jest rzeczywiście duży biust przy wzroście 175.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja z butami  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

Ciemne czy jasne? Ja mam ściany w salonie fioletowe. Taki delikatny lila fiolet. Jakby kolor bzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

Na zmianę czy od najciemniejszego po najjaśniejszy? Ciekawe, nigdy tak nie malowałam. Zawsze jednolicie. Jesteś zadowolona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

Ah na zmianę. Kombinacji miliony i dobrze, lato jest. Fajna dziewczyna? Hehehe Niegrzeczna. 😉 Idę na obiad, dzięki. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość gość napisał:

Wszystko zależy od budowy. Ja mam rozmiar stanika 75 C i nie jest to  mały biust.  Ale nie mam 170 wzrostu.  Miseczka B przy obwodzie 85 to nie jest rzeczywiście duży biust przy wzroście 175.

Obwód u mnie to też 75, ale biust jest mały, ta różnica zależy od marki biustonosza, różne rozmiarowki 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Adams napisał:

Twarz jest najważniejsza. Ciało też, ale nawet jakbyś miała 90-60-90, to niekoniecznie by się chciało patrzeć, jeśli nie ma przyciągającej uwagi twarzy.

A ty adams masz super ciało i przystojną twarz, że taki wymagający jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×