Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość G77

Jak sobie poradzić

Polecane posty

Gość G77

Jak sobie poradzić z taka sytuacja

Przychodzi kolega który nie umie się do mnie otworzyć wygląda tak jakby chciał coś z siebie wydusic a nie potrafi tego zrobić i widać że go to dręczy jak mu pomoc

Przychodzi do mojego pokoju w pracy jesteśmy sami gadamy ale widać to że on coś chce powiedzieć coś mu nie daje spokoju  a nie może z siebie tego wydusic mimo tego że bardzo chce jak mu pomóc 

Istotne jest to że traktuje mnie inaczej niż wszystkie inne osoby pracujące w tym miejscu 

Pomaga mi we wszystkim nawet nie muszę prosić 

Woli siedzieć że mną niż z innymi czyli dobrze się czuje w moim towarzystwie 

Jak mam zły humor próbuje mnie rozsmieszac 

Jestem miła dla niego i próbuje go oswoic i gadać z nim na każdy temat 

Niestety od kilku tygodni widać że coś mu dokucza i chce mu pomóc jak to zrobić? 

Proszę o pomoc bo ta sytuacja staje się coraz gorsza jest coraz większe napiecie jak przed jakąś eksplozja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Delikatnie zapytaj ,zasugeruje, że gdyby miał problem to chętnie mu pomożesz w miarę możliwości ,delikatnie z taktem . Jeśli nie będzie chciał mówić, to nie nalegaj. To miłe mieć kogoś, komu można zaufać. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G77

Mam wrażenie że to jego zachowanie ma związek z moją osobą 

Obawiam się że ten problem jest w dużej mierze związany ze mną 

Dlatego ciężko mi to ogarnąć 

Koleżanka kiedyś powiedziała podobasz mu się nie rozumiem dlaczego on się jeszcze czai i na co czeka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Delikatnie mu zasugeruj że to ty potrzebujesz pomocy. Bo bardzo cie pochwa swędzi i nie ma kto podrapać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×