Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilona

Czy byście się zdecydowały na 2 dziecko, gdybyście ...

Polecane posty

Gość gosc
9 minut temu, Gość Jola napisał:

Nieudolnosci mamy ci zazdrościć? :)) Jak zarobisz na spłatę swojego kredytu to wróć do dyskusji. Narazie jesteś dzieckiem na utrzymaniu rodziców. Żeby biedni wiedzieli, że taki pasożyt wyrośnie to by usunęli, przecież stać ich😆 A los zmienny jest, dziś tatuś żyje, jutro nie, dziś żyjesz jutro się rozbijesz swoim nowym bmw od tatulka. Może więcej pokory do życia i szacunku do ludzi "gwiazdo"? 🙂

odpowiem na ten komentarz, ale zwrócę się do wszystkich powzyej

nie będę musiała nigdy spłacać raty pierwszego kredytu, mam dwa mieszkania po rodzicach

madrzy rodzice( nie tacy jak wy) zabezpieczają dzieci nawet w momencie swojej nagłej śmierci- nie musisz się martwić, ze moja tatuś nagle umrze - niezwykle przykry komentarz

ale naprawde przykre i POLSKIE jest to, ze wystarczy ze wypowie się ktoś kto ma

minalnie lepiej od was i jezdzicie po nim jak chcecie!

tak oświecę was 3 tysiące i jakies pato dodatki i mieszkanie 50m2  to ZA MAŁO na 4 osobowa rodzine, przeraża mnie w jakich warunkach wy mieszkacie jeśli uważacie ze to spoko luksusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda
14 minut temu, Gość gosc napisał:

naprawde az tak was boli, ze niektórzy rodzice dbają o swoje dzieci? musisz wyzywać mnie od galerianek tylko dlatego, ze rodzice do 27 roku życia mnie utrzymywali?

OMG 🙂 a jakie to studia?! Utrzymywali cię do 27 roku życia?! Ja już od początku studiów pracowałam w branży zwiazanej z przyszłym wykształceniem. Ty bardzo niezardna jesteś...w tym wieku to już powinnaś mieć drugie mieszkanie i je sobie spłacać, inni bez dobrego startu potrafią kupić a tobie tatuś musiał 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Jagoda napisał:

OMG 🙂 a jakie to studia?! Utrzymywali cię do 27 roku życia?! Ja już od początku studiów pracowałam w branży zwiazanej z przyszłym wykształceniem. Ty bardzo niezardna jesteś...w tym wieku to już powinnaś mieć drugie mieszkanie i je sobie spłacać, inni bez dobrego startu potrafią kupić a tobie tatuś musiał 😂

nie wiesz co robię i studiuje 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1

Do Autorki - jak najbardziej drugi berbeć - mała różnica wieku, będą ze sobą bardzo związane 🙂 i większość rzeczy da się wykorzystać po 1.dziecku, razem się "wychorują" i potem będzie spokój 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka
19 minut temu, Gość gosc napisał:

nie wiesz co robię i studiuje 😏

Aha to ty jeszcze studiujesz? 🙂 I INNYCH POUCZASZ O ZABEZPIECZENIU DZIECI? SWOJE ZABEZPIECZYLABYS SAMA BEZ TATY? Idz się ciesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

odpowiem na ten komentarz, ale zwrócę się do wszystkich powzyej

nie będę musiała nigdy spłacać raty pierwszego kredytu, mam dwa mieszkania po rodzicach

madrzy rodzice( nie tacy jak wy) zabezpieczają dzieci nawet w momencie swojej nagłej śmierci- nie musisz się martwić, ze moja tatuś nagle umrze - niezwykle przykry komentarz

ale naprawde przykre i POLSKIE jest to, ze wystarczy ze wypowie się ktoś kto ma

minalnie lepiej od was i jezdzicie po nim jak chcecie!

tak oświecę was 3 tysiące i jakies pato dodatki i mieszkanie 50m2  to ZA MAŁO na 4 osobowa rodzine, przeraża mnie w jakich warunkach wy mieszkacie jeśli uważacie ze to spoko luksusy

Minimalnie lepiej:)? Ludzie na ciebie wsiedli, bo sama zaczełaś. Macierzyńskie to nie jest pato dodatek tylko świadczenie za PRACĘ, wykonywaną przed ciąża!!!!! Z podanych kwot wnioskuję że autorka dostaje 4 tys plus mąż 3 tys plus będzie 1 tys z 500plus. Jeśli coś jest tu pato dodatkiem to ty 🙂 Pato dodatek do tatusia. Kobieta przed 30tka czy po to już nie jest "dziecko" - tak jakbyś nie wiedziała. Można mówić o tobie jak o patologii. Nie dlatego, że rodzice ci dali, ale dlatego, że uważasz się przez to lepsza od innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość 1 napisał:

Do Autorki - jak najbardziej drugi berbeć - mała różnica wieku, będą ze sobą bardzo związane 🙂 i większość rzeczy da się wykorzystać po 1.dziecku, razem się "wychorują" i potem będzie spokój 🙂

Mój mąż ma siostre młodszą o rok z hakiem, nie zauważyłam żeby za sobą przepadali. Zbyt daleko idące różnice w charakterach i podejściu do świata. Zauważalne, że w trakcie imprez rodzinnych co najwyżej się tolerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

odpowiem na ten komentarz, ale zwrócę się do wszystkich powzyej

nie będę musiała nigdy spłacać raty pierwszego kredytu, mam dwa mieszkania po rodzicach

madrzy rodzice( nie tacy jak wy) zabezpieczają dzieci nawet w momencie swojej nagłej śmierci- nie musisz się martwić, ze moja tatuś nagle umrze - niezwykle przykry komentarz

ale naprawde przykre i POLSKIE jest to, ze wystarczy ze wypowie się ktoś kto ma

minalnie lepiej od was i jezdzicie po nim jak chcecie!

tak oświecę was 3 tysiące i jakies pato dodatki i mieszkanie 50m2  to ZA MAŁO na 4 osobowa rodzine, przeraża mnie w jakich warunkach wy mieszkacie jeśli uważacie ze to spoko luksusy

Prywatna uczelnia jest dla glabow co się na państwowe nie dostali. Bogaci rodzice płacą by ich dzieci mogły studiować. Jesteś idealnym przykładem. Nie masz pojęcia o prawdziwym życiu, bo wszystko za ciebie robią rodzice. Potem chodzą takie paniusie po świecie i emanuja swoją życiową głupota. 

Mądry rodzic daje wędkę, nie rybę. Niedoceniana się czegoś na co się samemu nie zapracowalo. Jest to prawda stara jak świat i twoje krzyki tego nie zaglusza. 

W końcu od tego się wzięło pojęcie bananowych dzieci - wychuchane przez rodziców, roszczeniowe, gardzace innymi. Idealnie się wpasowujesz i standardowy argument że ci zazdroszczą tylko to potwierdza 

Dorosnij 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×