Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Basia

Dywan orientalny - czy nadal warto?

Polecane posty

Gość Basia

Zawsze podobały mi się orientalne dywany? Czy są dalej w modzie czy to już przeszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to zależy od tego jakie to jest wnętrze. Jak w stylu do którego pasuje dywan to jak najbardziej. W moim lofcie nie nadaje się praktycznie żaden dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilka

Dywany orientalne nigdy nie wyjdą z mody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gold-usia

To prawda. Trudno byłoby znaleźć inny równie uniwersalny motyw. Dywany orientalne pasują prawie do każdego wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Moje wnętrze urządzone jest w nowoczesnym stylu, więc nie wiem, czy taki tradycyjny dywan to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka

Połączenie nowoczesności z klasyką to rozwiązanie odważne, ale coraz bardziej popularne. Dużo osób się na nie decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Do dywanów klasycznych wielu z nas ma sentyment, bo takie dywany spotykaliśmy w domach rodziców czy dziadków. Niektórzy nawet twierdzą, że w pomieszczeniu z takim dywanem czują się bezpieczniej, bo przywodzi im na myśl rodzinny dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melode

Coś w tym jest. Ja też jestem zwolenniczką orientalnych wzorów, ale bardziej dlatego, że interesuję się ogólnie kulturą orientu. Najlepiej takie dywany prezentują się z drewnianą podłogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Niestety, w moim pokoju podłoga nie jest warta pokazania, ale mam nadzieję, że orientalny dywan odwróci od niej uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gold-usia

Możesz zawsze wybrać dywan w takim rozmiarze, żeby te najmniej atrakcyjne miejsca na podłodze  po prostu przykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dywany Witek

 Dywany orientalne wciąż wielu z nas kojarzy z elegancją, wysublimowaniem i smakiem. Najczęstszym zestawieniem jest połączenie dywanu orientalnego z klasycznymi, tradycyjnymi meblami i drewnem. Nie oznacza to jednak, że tego schematu nie można złamać, a wręcz przeciwnie. Coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie orientalnego dywanu w nowoczesnym salonie. Dywan orientalny świetnie wygląda niemal w każdym wnętrzu. Najlepiej jednak, jeżeli nie przesadzimy z różnorodnością dodatków. Dywany z orientalnym zdobieniem same w sobie są pełne detali i delikatnych wzorów, dlatego zestawianie ich z równie „pstrokatą” ścianą i tysiącem bibelotów na półkach da raczej wrażenie chaosu. Dywan orientalny w salonie powinien być jego największą ozdobą, reszta powinna go dopełniać. Dlatego też bardzo często dywany orientalne pojawiają się we wnętrzach minimalistycznych i nowoczesnych, gdzie przełamują nieco współczesną stylistykę.

Pozdrawiamy,
Dywany A.Witek - https://sklep24.dywanywitek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny dywan i na prawdę przystępny cenowo w stylu orientalnym znalazłam jarmarkeurope.pl/dywany-vintage/1685-10157-dywan-nowoczesny-vintage-200-rozowy.html#/26-wymiary-80_x_150_cm/44-kolor-rozowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×