Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweetyfeelings

Studia

Polecane posty

Mam do wyboru te kierunki:

Administracja 

Prawo

Filologia hiszpańska 

Przedsiebiorczosc i finanse 

Jaki kierunek waszym zdaniem najbardziej opłacalny?Po którym fajna i dobrze płatna praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Sweetyfeelings napisał:

Mam do wyboru te kierunki:

Administracja 

Prawo

Filologia hiszpańska 

Przedsiebiorczosc i finanse 

Jaki kierunek waszym zdaniem najbardziej opłacalny?Po którym fajna i dobrze płatna praca?

Nie da się stwierdzić, wszystko zależy od Twoich predyspozycji i zaangażowania. Ot taka administracja: jedna znajoma po tym kierunku pracuje w usługach,  druga ma dobrą pracę w korporacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy

Filologii hiszpańskiej nie wybieraj. Ja po tych studiach 3 rok szukam pracy, jako tłumacz i nic z tego. Chyba, że chcesz uczyć, to wtedy polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie da się stwierdzić, wszystko zależy od Twoich predyspozycji i zaangażowania. Ot taka administracja: jedna znajoma po tym kierunku pracuje w usługach,  druga ma dobrą pracę w korporacji.

Akurat wydaje mi się,ze prawo i administracja są do siebie zbliżone.Aczkolwiek na prawo przypuszczam,ze się nie dostanę,wiec administracja może być świetna alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość zależy napisał:

Filologii hiszpańskiej nie wybieraj. Ja po tych studiach 3 rok szukam pracy, jako tłumacz i nic z tego. Chyba, że chcesz uczyć, to wtedy polecam. 

O kurczę,myślałam,ze właśnie jest zapotrzebowanie na tłumaczy a szczególnie w. Języku hiszpańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Sweetyfeelings napisał:

O kurczę,myślałam,ze właśnie jest zapotrzebowanie na tłumaczy a szczególnie w. Języku hiszpańskim.

Niby czemu "szczególnie" w hiszpańskim? Lepszy już jest niemiecki czy francuski - w Polsce jest wiele firm z tych krajów i znajomość języka punktuje w rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×