Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AdamToJa

Kto zdradził i nie żałuje? Pisać płeć, wiek i ilość partnerów na boku.

Polecane posty

Gość AdamToJa

Zaczynam pierwszy. Tylko proszę bez umoralniania, uprzedzam zdradzające, świadome osoby bez wyrzutów sumienia to osoby, które  wiedzą co robią, znają konsekwencje i mają nieco inne postrzegania świata niż inni.

Mężczyzna 30 lat, zdradziłem żonę z 7 innymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOlaOla

Kobieta, od pół roku mam kochanka, 27 lat, a wcześniej zdarzył mi się też skok w bok. Mąż jest tu niewinni, ja jestem sucz, zawsze byłam, choć kiedyś myślałam, że gdzie ja tam zdradzę... Żyje się raz. Od obecnego kochanka robię sobie przerwę i na razie koniec ekscesów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goo

Nie zdradzam, mam innego mężczyznę, ale mój mąż o tym wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona
33 minuty temu, Gość AdamToJa napisał:

Zaczynam pierwszy. Tylko proszę bez umoralniania, uprzedzam zdradzające, świadome osoby bez wyrzutów sumienia to osoby, które  wiedzą co robią, znają konsekwencje i mają nieco inne postrzegania świata niż inni.

Mężczyzna 30 lat, zdradziłem żonę z 7 innymi kobietami.

 to po kija ci żona? .

Zamiast dupczyc na boku mając żonę a ona faceta świnie daj kobiecie znaleźć sobie uczciwego mężczyznę. Możesz robić co chcesz ale nie rań innych. Zdradzający inaczej na to patrzą. Dokładnie są upośledzeni umysłowo i dlatego hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona

Jakbym się dowiedziała na jej miejscu to bym ci z gęby dupę zrobiła a obawiam się że to porządna dobra kobiecina zajmująca się wzorowo dziećmi i domem. Bydlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona

A później ta biedna żona siedzi na kuta... Sie który był w innej ci... Pie jak Ci nie wstyd, mam nadzieję że Cię zajebia gdzieś na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona

I jeszcze pisze o tym na forum zwyrol. 

Żebyś zdechl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamToJa
Przed chwilą, Gość Oburzona napisał:

Jakbym się dowiedziała na jej miejscu to bym ci z gęby dupę zrobiła a obawiam się że to porządna dobra kobiecina zajmująca się wzorowo dziećmi i domem. Bydlak

Tak, zajmuje się idealnie dziećmi i domem. Wszystko jest jak należy. Ja też zajmuję się dziećmi domem, dla mojej żony i dzieci zrobiłbym wszystko. Zdrady traktuje dość mechanicznie, uwielbiam seks z różnymi kobietami. Raz się żyję, mam i będę mieć co wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamToJa
1 minutę temu, Gość Oburzona napisał:

I jeszcze pisze o tym na forum zwyrol. 

Żebyś zdechl

Każde życzenie innym złe lub dobre skupia się na osobie, która je wywołuje. Ja Tobie więc życzę wszystkie najlepszego, szczęsliwego życia i dużo zdrowia oraz dobrego humoru. Aż mi się miło zrobiło, że Ci tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona
1 minutę temu, Gość AdamToJa napisał:

Tak, zajmuje się idealnie dziećmi i domem. Wszystko jest jak należy. Ja też zajmuję się dziećmi domem, dla mojej żony i dzieci zrobiłbym wszystko. Zdrady traktuje dość mechanicznie, uwielbiam seks z różnymi kobietami. Raz się żyję, mam i będę mieć co wspominać.

TO jej to powiedz zobaczymy czy dalej będzie tak idealnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona

Jestes zwykłym kłamca bez zasad 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona
2 minuty temu, Gość AdamToJa napisał:

Każde życzenie innym złe lub dobre skupia się na osobie, która je wywołuje. Ja Tobie więc życzę wszystkie najlepszego, szczęsliwego życia i dużo zdrowia oraz dobrego humoru. Aż mi się miło zrobiło, że Ci tego życzę 🙂

Co ty pierd o lisz zdradzasz żonę z ...ami zamiast spać z ukochaną kobieta i takie rzeczy piszesz bezczelny typ matka Cię nie wychowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona

Ciekawe co byś powiedział na to gdyby żona twoja miała takie pomysly jak ty ...u bądź wobec niej szczery może też bzyknela by na boku bo ty jej nie starczasz hahaha co to za związek oparty na kłamstwie, powiedz jej jak jest i pokaz jaka jesteś swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy_samiec

Ja zdradziłem, ale zaprzestałem na jakiś czas. Wpadłem na tinderze, bo tam uwodziłem swoje ofiary :)

Żona znalazła tindera na moim telefonie. Wybaczyła mi. Wiem, że natury swojej nie oszukam i prędzej czy później będę znowu zdradzać, taki nasz los samców alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjuszka
2 minuty temu, Gość Oburzona napisał:

Ciekawe co byś powiedział na to gdyby żona twoja miała takie pomysly jak ty ...u bądź wobec niej szczery może też bzyknela by na boku bo ty jej nie starczasz hahaha co to za związek oparty na kłamstwie, powiedz jej jak jest i pokaz jaka jesteś swinia

Nikt Cię tu nie prosił koleżanko, poza tym brakuje Ci elementarnych zasad kultury.

Ja zdradziłam kilka razy męża, wkońcu nasze małżeństwo się rozpadło.  Okazało się, że mój mąż były już prawie, też mnie zdradzał. Sami zniszczyliśmy te małżeństwo, z drugiej strony widocznie tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona
1 minutę temu, Gość prawdziwy_samiec napisał:

Ja zdradziłem, ale zaprzestałem na jakiś czas. Wpadłem na tinderze, bo tam uwodziłem swoje ofiary 🙂

Żona znalazła tindera na moim telefonie. Wybaczyła mi. Wiem, że natury swojej nie oszukam i prędzej czy później będę znowu zdradzać, taki nasz los samców alfa.

Je.    bani artyści podrywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona
1 minutę temu, Gość Patrycjuszka napisał:

Nikt Cię tu nie prosił koleżanko, poza tym brakuje Ci elementarnych zasad kultury.

Ja zdradziłam kilka razy męża, wkońcu nasze małżeństwo się rozpadło.  Okazało się, że mój mąż były już prawie, też mnie zdradzał. Sami zniszczyliśmy te małżeństwo, z drugiej strony widocznie tak miało być.

Kultury to brak Ci szma.  To jak siedzisz na czyimś kuta. Sie mając meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona
4 minuty temu, Gość prawdziwy_samiec napisał:

Ja zdradziłem, ale zaprzestałem na jakiś czas. Wpadłem na tinderze, bo tam uwodziłem swoje ofiary 🙂

Żona znalazła tindera na moim telefonie. Wybaczyła mi. Wiem, że natury swojej nie oszukam i prędzej czy później będę znowu zdradzać, taki nasz los samców alfa.

Ofiary co za ku. Tas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
1 minutę temu, Gość Oburzona napisał:

Ofiary co za ku. Tas 

Samiec gó... wno a nie alfa. Tłumacz sobie swoje wystepki tłumacz zawsze musi być jakieś wytłumaczenie. 

Jak chciałeś harem sobie zbudować to wyjedź z kraju a nie oszukuj kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatanski

Ja zdradzam, bo lubię poniżać kobiety, a swojej bym tego nie zrobił. Lubię uwieźć kobietę a później robić jej brzydkie rzeczy, tak aby załowała ,ze mnie poznała ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona
2 minuty temu, Gość szatanski napisał:

Ja zdradzam, bo lubię poniżać kobiety, a swojej bym tego nie zrobił. Lubię uwieźć kobietę a później robić jej brzydkie rzeczy, tak aby załowała ,ze mnie poznała ^^

Idę stąd bo zaraze się od plebsow umysłowych głupota, pamiętajcie karma wraca, oby was zaje ba Lo wszystkich psychole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hinduska
5 minut temu, Gość Oburzona napisał:

Idę stąd bo zaraze się od plebsow umysłowych głupota, pamiętajcie karma wraca, oby was zaje ba Lo wszystkich psychole

A ja Ci życzę wszystkiego dobrego ;) Pamiętaj, karma wraca i to co życzysz innym do Ciebie wróci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Trump

Zdradziłem swoją dziewczynę tylko raz. Po prostu chciałem zobaczyć jak to jest z inną gdyż wcześniej nie przeżyłem  zbyt wielu damsko męskich rozkoszy. Ponadto na imprezie miałem incydent z koleżanką, której obmacywałem cycki, ale nie całowałem się z nią ani nawet nie dotknąłem jej cipki. To chyba raczej nie było zdradą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajonara

Wy wszyscy święci i cnotliwi ,co tak ochoczo innych oceniacie .Jestem mężatką i od 15 lat nie sypiam z mężem ponieważ on bardzo szybko "zaniemógł " .15 lat żyłam w celibacie ,chcąc być wobec niego lojalna ,ale mam już dosyć .Nie jestem ani zaniedbaną ,ani tak wiekową kobietą ,żeby nie mieć potrzeb .

Zdrada ma zawsze jakąś przyczynę więc nie oceniajcie i nie bluzgajcie na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

45 lat było ich 5 na przełomie 10 lat zero wyrzutów.. zrobię to jeszcze i ... wam do tego..nikt nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość szatanski napisał:

Ja zdradzam, bo lubię poniżać kobiety, a swojej bym tego nie zrobił. Lubię uwieźć kobietę a później robić jej brzydkie rzeczy, tak aby załowała ,ze mnie poznała ^^

Żałuj że mnie nie znasz.. zrobiłabym ci takie kuku żebyś mnie miał w najgorszym koszmarze sennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta88
44 minuty temu, Gość szatanski napisał:

Ja zdradzam, bo lubię poniżać kobiety, a swojej bym tego nie zrobił. Lubię uwieźć kobietę a później robić jej brzydkie rzeczy, tak aby załowała ,ze mnie poznała ^^

Pomarzyć to ty sobie możesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan-1968

Zdrada. Ludzie seks jest podstawowym instynktem dorosłego człowieka. Każdy kto jest dorosły uprawia seks. I każdy zdradza bo nawet myślą zdradzamy. Do zdrady nie jest potrzebny kontakt fizyczny. Ja zdradzilem i pewnie jak nadarzy się okazja znów skocze w bok. I jeśli mnie żona zdradzi to nie bronie jej nie chce tylko o tym wiedzieć. Ale szczerze jej tego życzę bo to cudowna przygoda. Człowiek się docenia w wielu dziedzinach. Pletujac każdemu życzę romansu tylko nigdy nie zdradzajcie partnerom że był skok w bok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam meza , zdradziłam kilkanaście razy  , nie liczyłam;p  zawsze kogoś poznaje na wakacjach albo  wyjazdach służbowych . wyrzutów nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zdradziłam przez kilkanaście lat zwiazku, ale zrobię to bo wiem, że on zdradzał z prostytutkami. Wiedziałam i bez dowodów, zmiekl jak go zapisałam na badanie wykrywaczem, nie poszedł i przyznał się do seksu oralnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×