Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agata_29

dziewczyny pomóscie podjąc mi dezycje

Polecane posty

hej dziewczyny mam pewien problem odnośnie chłopaka spotykam się z nim od pół roku a u nas sa pieszczoty cały czas nie ma spotkania żeby tego nie było i nie wiem co otym myslec mi się wydaje ze on jest od tego uzależniony bo a jednym spotkaniu potrafią się powtórzyć dwa razy są nawet takie intymne pieszczoty...a on mówi ze tak jak mi robi ustami dobrze   mniejscu mówi ze takie rzeczy sa normalne  .A ostatnio jak spałam to jego reka wedrowała moje mniejsce intymne nawet więcej czasem gadamy na temat sex  . Kochane dziewczyny co uzazacie na ten temat tylko proszę o szcere wypowiedzi ?bo nie chce się pchać chory związek a powiem ze to jest mój pierwszy chłopak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość,

Ekstra wiadomość! On po prostu widzi w tobie bóstwo seksualne. Chce cię dotykać, całować, pieścić i kochać się z tobą codziennie. Ciesz się, że działasz na niego fenomenalnie, podniecająco i chce robić to nieustannie. Otwórz się na niego, na życie i do przodu. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka

jeśli Ci to przeszkadza, to nie pozwalaj mu na zbyt wiele. Pieszczoty powinny sprawiać przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Agata_29 napisał:

hej dziewczyny mam pewien problem odnośnie chłopaka spotykam się z nim od pół roku a u nas sa pieszczoty cały czas nie ma spotkania żeby tego nie było i nie wiem co otym myslec mi się wydaje ze on jest od tego uzależniony bo a jednym spotkaniu potrafią się powtórzyć dwa razy są nawet takie intymne pieszczoty...a on mówi ze tak jak mi robi ustami dobrze   mniejscu mówi ze takie rzeczy sa normalne  .A ostatnio jak spałam to jego reka wedrowała moje mniejsce intymne nawet więcej czasem gadamy na temat sex  . Kochane dziewczyny co uzazacie na ten temat tylko proszę o szcere wypowiedzi ?bo nie chce się pchać chory związek a powiem ze to jest mój pierwszy chłopak 

A jak chłopak robi sobie dobrze czy to tez normalne  ?i czy każdy tak robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf

Ty zapewne jesteś jego pierwszą dziewczyną. Chłopak jest wygłodzony więc teraz sobie odbija zaległości. To nie jest dziwne zachowanie jeśli przed tobą nie całował ani nie pieścił żadnej dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Alf napisał:

Ty zapewne jesteś jego pierwszą dziewczyną. Chłopak jest wygłodzony więc teraz sobie odbija zaległości. To nie jest dziwne zachowanie jeśli przed tobą nie całował ani nie pieścił żadnej dziewczyny. 

miał dziewczyne  bo wiem chodził z nią 6 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
15 minut temu, Agata_29 napisał:

miał dziewczyne  bo wiem chodził z nią 6 lat 

To zmienia moj pogląd na sprawę. On nie potrafi się opanować. Myśli tylko o jednym. Idealny kandydat na seksoholika. Musi popracować nad sobą. Powinnaś mu w tym pomóc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Alf napisał:

To zmienia moj pogląd na sprawę. On nie potrafi się opanować. Myśli tylko o jednym. Idealny kandydat na seksoholika. Musi popracować nad sobą. Powinnaś mu w tym pomóc. 

tylko u nas nie na sex od kiedy się spotykamy jedynie pieszczoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
18 minut temu, Agata_29 napisał:

seksoholik to raczej cały czas by się kochał a nie pieścił 

No to może nie będzie z nim tak źle jeśli zachowuje się tak tylko wtedy gdy jesteście sam na sam. Czytałem kiedyś na niniejszym forum o problemie pewnej dziewczyny. Pisała, że jej chłopak nie odstępuje jej na krok. Bez przerwy się przytula i trzyma ją za rękę. Wciąż chce się pieścić. Gdy idą w gościnę on zachowuje się tak samo przy znajomych i członkach rodziny. Gdy są w gościnie zaciąga ją również do łazienki aby tam się z nią pieścić. Dziewczyna ma z nim naprawdę duży problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka

Jeśli facet myśli tylko o tym, żeby jemu było dobrze, to długo z nim nie wytrzymasz. Powinien się zapytać, co Tobie odpowiada, jak Ty widzisz ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎25‎.‎06‎.‎2019 o 10:31, Gość mirabelka napisał:

Jeśli facet myśli tylko o tym, żeby jemu było dobrze, to długo z nim nie wytrzymasz. Powinien się zapytać, co Tobie odpowiada, jak Ty widzisz ten związek.

powiem tobie ze na sex nie nalega 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko mnie te pieszczoty nie daja spokóju kiedy się spotykamy to one sa nie ma żeby ich nie było a nawet 2 razy na jednym spotkaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Agata_29 napisał:

tylko mnie te pieszczoty nie daja spokóju kiedy się spotykamy to one sa nie ma żeby ich nie było a nawet 2 razy na jednym spotkaniu 

mówi ze może ich nie być tylko zebym ja tej znajomości nie zrywała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
46 minut temu, Agata_29 napisał:

mówi ze może ich nie być tylko zebym ja tej znajomości nie zrywała 

Jeszcze będziesz kiedyś to wspominać z łezką w oku. Masz skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Lola napisał:

Jeszcze będziesz kiedyś to wspominać z łezką w oku. Masz skarb.

mówisz;)ale te pieszcoty cały czas to nic złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×