Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ada

Ile wydajecie miesięcznie na prowadzenie ciąży?

Polecane posty

Gość Ada

Cześć dziewczyny. Jak prowadzicie ciążę - prywatnie za swoje pieniądze, NFZ czy jakis pakiet z pracy typu medicover? 

Ja prywatnie za swoje i jestem w szoku po podsumowaniu kosztów wychodzi nawet 600 zł miesięcznie, najmniej było 350 zł, najwięcej ok 700. Wliczam w to wizyty z usg, badania, witaminy, hormony na tarczyce. 

U Was też tak drogo? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Ada napisał:

Cześć dziewczyny. Jak prowadzicie ciążę - prywatnie za swoje pieniądze, NFZ czy jakis pakiet z pracy typu medicover? 

Ja prywatnie za swoje i jestem w szoku po podsumowaniu kosztów wychodzi nawet 600 zł miesięcznie, najmniej było 350 zł, najwięcej ok 700. Wliczam w to wizyty z usg, badania, witaminy, hormony na tarczyce. 

U Was też tak drogo? 

 

 

Nie, u mnie 150 zl, wizyta, 30 zl tabletki,  plus  do lekarza, raz na 4 tyg 40 km, badania malam robione 2 lub 3 razy w ciazy atyalelko te pierwsze kosztowaly prawie 300 z l, pozniej tak do 50 zl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

200 zł wizyta lekarska plus witaminy , euthyrox jakieś 70 zł. Badania jakieś typu morfologia, tsh, wszystko prywatnie ok 100 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowadziłam swoją ciążę na NFZ, tylko 3 USG robiłam prywatnie, za każde 150 zł, jeszcze kwas foliowy, ale to kwestie groszowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaa

Prowadzę na NFZ, jedynie pierwsza wyzyta potwierdzajaca była prywatnie i pierwsze badania ok 300 zł (wizyta, usg, badania) potem robiłam badania prenatalne 550 zł. I teraz muszę się leczyć u endokrynologa i tu już chodzę prywatnie no na NFZ musiałabym czekać ponad miesiąc na wizytę. No i witaminy 60 zł miesiąc. Myślę że przy dobrym miesiącu to Max 400 zł wyjdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek pistacjowy_

Dwie ciaze za mna. W obu wydalam tylko kase na kwas foliowy wiec jakies 20zl . Urodzilam naturalnie, ciaze bezproblemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt
30 minut temu, Gość orzeszek pistacjowy_ napisał:

Dwie ciaze za mna. W obu wydalam tylko kase na kwas foliowy wiec jakies 20zl . Urodzilam naturalnie, ciaze bezproblemowe.

Zazdro, teraz tyle się słyszy o komplikacjach przy porodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Ja miałam prowadzić ciąże prywatnie ale lekarz sam zaproponował czy nie chce się zapisać na nfz. Także za pierwszą wizytę zapłaciłam 130 zł a później już za darmo. Najważniejsze jest podejście lekarza, jeśli coś byłoby nie tak to pewnie bym zmieniła na innego i chodziła prywatnie. Natomiast na każdej wizycie mam zlecane badania, analize poprzednich badań, przeprowadzony wywiad na temat tego jak się czuje itp., jest też badanie szyjki i usg.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie było 100 zł wizyta 40zl witaminy co jakiś czas badania oczywiście prywatnie no i tutaj ceny różne bo zależy od badania. Prenatalne miałam za darmo z jakiegoś tam projektu. Podliczylam koszta pod koniec ciąży i byłam na 11 wizytach czyli 1100zl plus ok 350 zł za witaminy no i ok 400 zł za badania Cała ciąża łącznie niecałe 2000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Ada napisał:

Cześć dziewczyny. Jak prowadzicie ciążę - prywatnie za swoje pieniądze, NFZ czy jakis pakiet z pracy typu medicover? 

Ja prywatnie za swoje i jestem w szoku po podsumowaniu kosztów wychodzi nawet 600 zł miesięcznie, najmniej było 350 zł, najwięcej ok 700. Wliczam w to wizyty z usg, badania, witaminy, hormony na tarczyce. 

U Was też tak drogo? 

 

 

Pierwsza ciaza. 150 zl msc plus kwas foliowy itd. Prywatnie

Druga ciaza na NFZ w mniejszej miejscowosci tuz obok Krakowa. Mniejsze obłożenie.

Wydawalam jedynie na witaminy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

150 zł wizyta, pierwsze badania wyszlo mi prawie 400 zl  ale później co 4 tygodnie okolo 100 zl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Wizyta raz w miesiącu 400zl

Tabletki 60zl

Morfologia mocz TSH itp ok 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam cukrzycę ciążowa, więc paski insulina itp 50zl. Witamin nie biorę,  bo mam bardzo dobre wyniki, jedynie tabletki na przepływy za 40zl .  Za pakiet Lux med mogę policzyć 75zl, a w tym już wszystkie wizyty i badania, ale placilabym za niego i bez ciąży. Wychodzi mi 165zl już wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Strasznie dużo płacisz. Ja mam z firmy pakiet z medicover ale lekarze tam średni więc prowadziłam prywatnie gdzieś indziej. Jedna wizyta w miesiącu z usg 200 zl. Więcej płaciła jedynie dwa razy czyli na tym dokladniejszym usg, prenatalnym i polowkowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×