Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pan-1968

Czy to normalne że chce bym mnie żona zdradziła?

Polecane posty

Masz rację. Fantazje mam na ten temat. Bać się boję tego że mnie zdradzi. Wczoraj obiecałem i sobie i wam że porozmawiam. Niestety nie rozmawiałem. Powód. Zjechał się dzieci, nie było jak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantazje każdy ma ,pytanie jak odbierze ją druga strona..rozmowa to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż

Ja z moją porozmawiałem o moim fetyszu. Jak już upewniła się, że nie zartuję i nie zamierzam jej porzucić przyznała sie do swojego. Jej fetyszem byli dobrze zbudowani, obcy, napaleni na nią faceci z dużym sprzętem. Teraz razem realizujemy swoje fetysze. Ona jest z wygladu jak to okreslił jeden mój kolega "zajebista" więc zabawa jest przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swing
2 godziny temu, Bolek napisał:

Były czasy kiedy swingowalem i spotykałem się z parkami jako bull. Problem jaki zaobserwowałem to to że mężczyzna chcę by się jego żona puściła ale identycznie jak w jego fantazjach, a to nie jest możliwe, no może w parach gdzie on dominuje a ona jest całkowicie uległa i robi to by sprawdzić przyjemność swemu panu. W normalnych parach potem zawsze dochodzi do kłótni, bo brała w usta głębiej niż zwykle, bo głośniej jęczała, bo miała 3 orgazmy...  Jeśli chcesz by twoja żona zabawiła się z innym to musisz dać jej wolną rękę by mogła robić co zechce a przede wszystkim ty musisz sobie w głowie poprzestawać i uświadomić że ona może przekroczyć wszystkie granicę, to już nie będzie mała słodka żonka która na pewno tego i tamtego nie zrobi bo ona taka nie jest. 

Różne akcje w tym środowisku widziałem. Chyba trochę głupoty piszesz. I jeszcze robią sobie te wyrzuty przy tobię?  W swingu rządzą kobiety. To one decydują kto, co i z kim nawet jak na pierwszy rzut oka wydaje się, że rządzi ich facet. Przyjrzyj się temu jeszcze raz i przemyśl to. Chociaż jako bull bez babeczki ciężko ci to będzie dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Normalne, wielu facetów tak ma, ale niewielu potrafi o tym rozmawiać z obawy na krytykę, wielu marzy o seksie z drugim facetem, o tym tez wszyscy milczą, takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych fantazji w jaki sposób ma mnie zdradzać. Sam fakt że mnie zdradzi starczy. Tak samo nie pociąga mnie seks z innym facetem, jestem w 100% chetero. Pytam tylko czy moje fobie nie są czasami osamotniony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×