Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula

Nauczanie domowe

Polecane posty

Gość paula

Co o tym myślicie? Mój syn chciałby uczyć się w domu. Jeśli to dobrze by wpłyneło na niego i na jego wyniki w nauce to myśle że czemu nie? Czy którejś tu dziecko jakiejś mamy ma domowe nauczanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Syn w której klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po wakacjach idzie do 6 klasy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula

Po wakacjach idzie do 6 klasy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rprewrew

Nie widzę przeszkód - to nie jest decyzja na całe życie, jeśli się nie sprawdzi syn może wrócić tradycyjnej szkoły, będzie kontrolowany nie tylko przez Ciebie ale też przez poradnię i dyrekcję macierzystej szkoły - warto tego popróbować. W przypadku młodszych dzieci jest więcej dylematów (opieka, socjalizacja), a to już duży chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Syn będzie musiał mniej siedzieć niż bezsensownie w szkole- czego ja nienawdziłam. Będzie miał więcej czasu wolnego i więcej czasu bedzie poświęcał swojemu hobby 🙂 Raczej sie zgodze na domowe nauczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula

 

Syn będzie musiał mniej siedzieć niż bezsensownie w szkole- czego ja nienawdziłam. Będzie miał więcej czasu wolnego i więcej czasu bedzie poświęcał swojemu hobby  Raczej sie zgodze na domowe nauczanie. 

Zapominam dodawać nicka 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeble

A jestes na tyle kompetentna by mu w razie potrzeby pomóc? I będziesz sprawdzać z pp czy przyswoił odpowiednie treści? Lepiej zainteresuj się czemu nie chce chodzić do szkoły. Może ma jakieś problemy społeczne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×