Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy miałyscie takie objawy na poczatku ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Stosunek był kompletnie bez zabezpieczenia z finałem w środku... Nie jestem już nastolatką, więc ciąża może nie byłaby jakąś tragedią dla mnie jednak potencjalny ojciec dziecka by sie na niego nie nadawał, więc mam nadzieję, ze jednak w nią nie zaszłam. Poza tym nie wiem nawet czy to już nie koniec między nami bo bywa różnie ostatnio...

Ale wracając do tematu, ostatni stosunek bez zabezpieczenia miał miejsce 3 tygodnie temu. Przez ten czas nie dostałam okresu, spóźnia mi sie już kilka dni, choć mam zwykle nieregularne miesiączki, więc to aż tak bardzo mnie nie martwi.
Ale oprócz tego jakby delikatnie powiększyły mi się piersi i stały się jakby bardziej wrażliwe na dotyk, a poza tym mam częste zmiany nastrojów, raz jestem wesoła, raz popadam w totalny smutek, poza tym często chodzę sikać, częsciej niż zwykle i czuje sie wiecznie zmęczona ostatnio.

Czytałam w różnych źródłach w internecie i w każdych wersja nieco się rózni, więc uznałam że najlepiej odpowiedzą mi kobiety, które same były w ciąży.

Czy już tak wcześnie odczuwałyście podobne objawy? Test oczywisćie zrobie, jednak odwlekam to z dnia na dzień bo i tak mam sporo stresów ostatnio i jeszcze to... Ale w koncu się przełamię i go zrobię, chyba że wcześniej nadejdzie upragniony okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ojej te bóle piersi miałam cały pierwszy trymestr teraz już przeszło , na początku humory ojj...miałam jakoś łzy na wierzchu ale już mi przeszło. Najgorsze na początku było że czułam się jak bym miała grypę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrób test zamiast analizować.

Ja nic takiego na początku żadnej z ciąż nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Zrób test zamiast analizować.

Ja nic takiego na początku żadnej z ciąż nie miałam.

Ja również. Samopoczucie zupełnie jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tttt

Nic takiego nie było, objawy jak na okres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja mialam, piersi zupelnie nie bolesne (przed okresem zawsze bolesne) i straszna płaczliwosc o wszystko. To mi od razu dalo znac o ciazy i test pozytywny jeszcze przed terminem okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie bolały piersi, przy dotyku i nie tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodziara

Straszna ochota na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×