Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Czym różni się ból piersi przed okresem ,a wczesna ciaza

Polecane posty

Gość Ania

Hej dziewczyny , jak wyżej. Czy któraś z Was zauważyła jakaś różnica w bólu piersi. Chodzi o to czy we wczesnej ciazy jeszcze przed terminem okresu bol był inny czy taki sam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wcale nie mialam. Raz się wkrecilam  że ciąża bo piersi bolały a okres nadszedł jak zawsze. Gdy zaszłam to nic nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ponoć na ciaze bola cale A na okres tylko po boku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M30

Mnie bolaly piersi duuuzo bardziej niz w czasie okresu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie w dwóch ciazach bolał tak samo jak na okres tylko z taka różnica że wyszły widoczne żyły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doblemama

Niczym tak naprawde, nie sugeruj sie tym. Mnie bolaly tak samo jak na okres, potem przestaly calkiem. A bol potem wrocil w 8-9 tyg ale wtedy juz bol byl inny, bardziej bol sutkow niz calych piersi. Nie ma zadnych oczywistych objawow ciazy przed spozniona @. Zreszta z tym bolem piersi to kazda ma innaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Racja, mnie zawsze przed okresem bola a we wczesnej  ciąży nic totalnie - piersi mieciutkie nienabrzmiale jak zawsze przed @ i zupełnie nie bolesne. Po tym objawie i jednym jeszcze innym wiedzialam ze to musi byc ciąża. Test wyszedl juz 3 dni przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojamamatoja

U mnie żadnej różnicy. Przez 10 dni czekałam na okres, który nie przyszedł. Nie wierzyłam, że to ciąża, bo to był dość stresujący czas i myślałam, że z tych nerwów mi się okres spóźnia. A jednak nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moim zdaniem nie ma różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie nie było różnicy. Przed okresem też miałam widoczne żyły na piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyc

Jedyna różnica jaką zauważyłam, to ciemniejsze wręcz brązowe brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie bolały zawsze przed okresem, na ciążę też bolały. Ale tym się nie sugerowała. Miałam takie inne bóle menstruacyjne, mocniejsze już przed okresem. No i jak zawsze przed miesiączka miałam dużo sluzu, to na ciążę miałam sucho 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina

Ciaża daje odmienne objawy niż miesiączka, poza tym test ciążowy wychodzi pozytywny. Jeśli się starasz i nic z tego to ja ci polecam zacząć monitorować sobie dni płodne i współżyć w czasie owulacji, ja dodatkowo jeszcze aplikowałm sobie żel prefert vaginal, a kupowałam go na stronie naturalnaplodnosc, udało się po 3 cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poiu

Niczym. Objawy wczesnej ciąży u mnie nie różniły się niczym od objawów przed miesiaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×