Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprawiedliwie ma być

Każdy płaci za siebie w związku - moja jedyna zasada

Polecane posty

Gość Sprawiedliwie ma być

A po zamieszkaniu każdy opłaca 50 % podatków. Na randce każdy płaci za siebie ,za bilety np. w kinie TEŻ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To powodzenia w szukaniu dziewczyny...każda ucieknie jak zobaczy jakim skapiradlem jesteś 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roboty
3 godziny temu, Gość Sprawiedliwie ma być napisał:

A po zamieszkaniu każdy opłaca 50 % podatków. Na randce każdy płaci za siebie ,za bilety np. w kinie TEŻ!

Ok. No problem ty tez sprzatasz, robisz obiad, prasowanko szorowanie kibelka I takich tam innych ze 100 rzeczy. Ale po pracy bo tak nudno po 10 godzinach pracy. I do dzieci tez wstaje sz. Wtedy bedzie git 50/50 .I super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko ... ma takie poglady, do tego kiepsko zarabiajaca , takie poglady moga miec chuderlawe patyczaki bo nie samiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W sumie to się zgadzam tylko z tymi randkami coś nie tak. Uważam, że jak zapraszam kobietę na randkę, to ja płacę bo ja zaprosiłem. Jeśli np. idziemy na kolację to ja za nią płacę. Później na spacerze idziemy na lody, to mile widziana, prze ze mnie, jest chęć zapłacenia za nie przez kobietę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

99 % kobiet da ci kopa w doope chyba że weźmiesz paszczura albo grubaske , ładna nigdy sobie na taki brak szacunku nie pozwoli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Jakby za mnie facet na randce nie zapłacił to bym mu rzuciła to kasa w twarz i wyszła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Xxxxxx napisał:

99 % kobiet da ci kopa w doope chyba że weźmiesz paszczura albo grubaske , ładna nigdy sobie na taki brak szacunku nie pozwoli 

To, że ktoś nie wykłada kasy na pasożyta nie jest brakiem szacunku.

To, że płacicie na pół, jest ukłonem w stronę niezależnych kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Sprawiedliwie ma być napisał:

A po zamieszkaniu każdy opłaca 50 % podatków. Na randce każdy płaci za siebie ,za bilety np. w kinie TEŻ!

Też tak uważam, ale z drugiej strony lekkie naciągnięcia tej zasady mogą być. Zależy kto więcej zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Powodzenia w szukaniu partnera / partnerki 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
1 minutę temu, Arystoteles napisał:

kobieta z klasą pozwoli za siebie zapłacić, ale wtedy ZAWSZE w ramach odwdzięczyn przy kolejnym jakimś zakupie to ona postawi.., żeby  było jeden do jednego

szm.a.tławce zawsze chcą by za nie tylko płacić, nie warto z takimi nic robić, bo zawsze jest na koniec źle

A skąd te zwyczaje że kobiety mają płacić 1:1 ? Kobiety z reguły zarabiają gorzej a już szczególnie w klasie robotniczej z której ty pochodzisz , magazynierze po podstawówce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Arystoteles napisał:

kobieta z klasą pozwoli za siebie zapłacić, ale wtedy ZAWSZE w ramach odwdzięczyn przy kolejnym jakimś zakupie to ona postawi.., żeby  było jeden do jednego

szm.a.tławce zawsze chcą by za nie tylko płacić, nie warto z takimi nic robić, bo zawsze jest na koniec źle

Kolega niby bez doświadczenia ale ma 100% racji. 

Znajdź taką, za którą będziesz musiał ciągle płacić, to będziesz miał pewność, że w związku będą problemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z klasą
3 minuty temu, Arystoteles napisał:

kobieta z klasą pozwoli za siebie zapłacić, ale wtedy ZAWSZE w ramach odwdzięczyn przy kolejnym jakimś zakupie to ona postawi.., żeby  było jeden do jednego

szm.a.tławce zawsze chcą by za nie tylko płacić, nie warto z takimi nic robić, bo zawsze jest na koniec źle

Myślę, że ja jestem kobietą z klasą, ale nie pilnuję, by było jeden do jednego, bo to chore. 
Przykładowo, mój partner częściej niż ja inicjuje randki (on płaci). Z drugiej strony, ostatnio częściej jadaliśmy u mnie w domu, niż u niego (płaciłam ja).

Byliśmy niedawno na wakacjach i za wszystkie posiłki płaciłam ja 🙂 zaprosiłam go też na pyszne lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
3 minuty temu, Arystoteles napisał:

kobieta z klasą pozwoli za siebie zapłacić, ale wtedy ZAWSZE w ramach odwdzięczyn przy kolejnym jakimś zakupie to ona postawi.., żeby  było jeden do jednego

szm.a.tławce zawsze chcą by za nie tylko płacić, nie warto z takimi nic robić, bo zawsze jest na koniec źle

Kobieta z klasą na Ciebie nie napluje bo jesteś robolem , a w klasie robotniczej to kobieta zarabia 2000 gdzie facet robol może nawet 5000 to nie jest środowisko lekarzy gdzie oboje zarabiają tyle samo , więc powodzenia mietku z magazynu wymagający primadonny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

Ja gdyby mnie facet wyliczal z każdej złotówki to bym odeszła jak najszybciej i wolała być sama czekając na coś lepszego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

A skąd te zwyczaje że kobiety mają płacić 1:1 ? Kobiety z reguły zarabiają gorzej a już szczególnie w klasie robotniczej z której ty pochodzisz , magazynierze po podstawówce 

Nie piernicz głupot. Zwyczaj płacenia za kobietę wywodzi się z czasów, gdy one nie miały w ogóle swoich pieniędzy. Drugą głupotą jest to, że kobiety zarabiają gorzej (to tylko kłamstwo powtarzane 100 razy, które stało się prawdą). Twoje trzecie kłamstwo to, to że szczególnie w klasie robotniczej, bo jeśli już to w internetach przeczytasz, że chodzi o stanowiska kierownicze. 

Jedno zdanie 3 kłamstwa wynikające z niewiedzy. Wróć człowieku do szkoły albo przynajmniej czytaj. Pamiętaj- głębokie przekonanie jest najgorszym wrogiem faktów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Arystoteles napisał:

kobieta z klasą pozwoli za siebie zapłacić, ale wtedy ZAWSZE w ramach odwdzięczyn przy kolejnym jakimś zakupie to ona postawi.., żeby  było jeden do jednego

szm.a.tławce zawsze chcą by za nie tylko płacić, nie warto z takimi nic robić, bo zawsze jest na koniec źle

Ja będę go karmić, a on mnie ubierać. Jakaś sprawiedliwość musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
2 minuty temu, Arystoteles napisał:

bez doświadczenia? mam 31 lat..., od  3 lat jestem samotny, ale wczesniejsze lata miałem w miarę  "tłuste" i swoje conieco przezylem.. , zreszta mam tez oczy i widze przypadki innych ludzi

 

jak to skąd te zwyczaje? tak wymaga dobre wychowanie..., tobie jest to najzwyczajniej obce i szukasz jelenia, który będzie za ciebie ciągle płacił, no cóż.. szukaj dalej, pewnie jakiś bogatszy typek w ten sposób działa, ale oczekuje wtedy twojego ciała na zawołanie, prosta zasada.. na darmo nie będzie płacił

a co do tego, że kobiety zarabiają gorzej, to jest dopiero bzdura 😉 dziwnym trafem u mnie w biurze praktycznie na każdym wyższym stanowisku jest kobieta.. i to one rządzą , pensje tez maja 3x taka jak my

a z ta podstawowką to sie nie osmieszaj dziecinko bo od 5 lat mam tyt mgr. a to, że mi się on nie przydał to już inna sprawa

Ale kobieta z biura będzie chciała faceta z biura a nie brudasa czemu ty chcesz porownac kobiete po studiach ktora by cie nie chciala do siebie , moze powiedz ile zarabia pikerka u was na taśmie, 1700 na rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie piernicz głupot. Zwyczaj płacenia za kobietę wywodzi się z czasów, gdy one nie miały w ogóle swoich pieniędzy. Drugą głupotą jest to, że kobiety zarabiają gorzej (to tylko kłamstwo powtarzane 100 razy, które stało się prawdą). Twoje trzecie kłamstwo to, to że szczególnie w klasie robotniczej, bo jeśli już to w internetach przeczytasz, że chodzi o stanowiska kierownicze. 

Jedno zdanie 3 kłamstwa wynikające z niewiedzy. Wróć człowieku do szkoły albo przynajmniej czytaj. Pamiętaj- głębokie przekonanie jest najgorszym wrogiem faktów. 

Tyle Twojego madrowania a w praktyce kazda tak traktowana kobieta zwieje albo zdradzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Tyle Twojego madrowania a w praktyce kazda tak traktowana kobieta zwieje albo zdradzi 

Tu się właśnie mylisz, dlatego że jesteś zwyczajnie głupi/a. Twoje życie i przekonania wynikają z tego, że Tobie się wydaje, że coś tam... zero wiedzy, zero argumentów, zero doświadczenia tylko głębokie przekonanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
1 minutę temu, Arystoteles napisał:

no jeżeli ty nazywasz faceta np za kółkiem jako brudas (a też tak pracuje) to pozostaje mi tobie wspołczuc, serio.., i ja rowniez jestem po studiach dla twojej marnej wiadomosci

nie chce mi sie w sumie z toba gadac bo jesteś głupia tepa pi.z.da nie znajaca zycia

a to, ze laski potrafia zarabiac mniej na magazynie niż np my faceci to jest wynikiem tego, ze one nie robia nadgodzin.., my nawalamy nadgodziny i się naprawde staramy, wiec mozemy liczyc na większa premie, lepsza wydajnosc itp ... wiec pomysl, zegnam cie szm.a.to

Bo kobieta nie powinna robić nadgodzin na magazynie bo jest słaba fizycznie i szybko się męczy, kobieta zawsze szuka lepszego od siebie a nie gorszego , kobieta po słabych studiach zawsze  będzie szukać chociaż inżyniera, a nie piękna pani z zza biurka będzie szukać kogoś kto jej będzie znizal status życia, badania pokazują że mężczyźni po studiach biorą kobiety bez ale w drugą stronę to nie idzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tu się właśnie mylisz, dlatego że jesteś zwyczajnie głupi/a. Twoje życie i przekonania wynikają z tego, że Tobie się wydaje, że coś tam... zero wiedzy, zero argumentów, zero doświadczenia tylko głębokie przekonanie. 

Moje argumenty to to jak zostali kopnięci w doope  skapcy w mojego otoczenia , jedna tak musiała za siebie płacić i po 6 latach zwiala do takiego co jej płacił i od razu zaciazyla a takich historii znam multum , kobieta nigdy nie będzie z facetem u którego jej źle i ma krzywdę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
7 minut temu, Arystoteles napisał:

no jeżeli ty nazywasz faceta np za kółkiem jako brudas (a też tak pracuje) to pozostaje mi tobie wspołczuc, serio.., i ja rowniez jestem po studiach dla twojej marnej wiadomosci

nie chce mi sie w sumie z toba gadac bo jesteś głupia tepa pi.z.da nie znajaca zycia

a to, ze laski potrafia zarabiac mniej na magazynie niż np my faceci to jest wynikiem tego, ze one nie robia nadgodzin.., my nawalamy nadgodziny i się naprawde staramy, wiec mozemy liczyc na większa premie, lepsza wydajnosc itp ... wiec pomysl, zegnam cie szm.a.to

Z resztą taka po studiach by na Ciebie nie naplula bo jesteś robolem ,bo jesteś tępy,Bo jesteś skąpy, sorry ale faceci po studiach moich koleżanek kupują im na urodziny perfumy po 500 złotych, karnety do spa, bilety na koncerty światowych gwiazd ,biżuterię  a ty co masz do zaoferowania ? Smrod potu biede intelekualna i to ze mowisz "plac se za kawę bo inaczej to jesteś matweialistka?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

Bo kobieta nie powinna robić nadgodzin na magazynie bo jest słaba fizycznie i szybko się męczy, kobieta zawsze szuka lepszego od siebie a nie gorszego , kobieta po słabych studiach zawsze  będzie szukać chociaż inżyniera, a nie piękna pani z zza biurka będzie szukać kogoś kto jej będzie znizal status życia, badania pokazują że mężczyźni po studiach biorą kobiety bez ale w drugą stronę to nie idzie 

Jak to nie. Jak facet przystojny to pani zza biurka nie patrzy na wykształcenie. Zwłaszcza jeżeli facet nie głupi mimo wszystko i kase też ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
16 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

 , ładna nigdy sobie na taki brak szacunku nie pozwoli 

Dlatego "ładne" białe księżniczki do końca będą same.

16 minut temu, Gość Gosc napisał:

To, że płacicie na pół, jest ukłonem w stronę niezależnych kobiet. 

Zgadza się. Jest równouprawnienie. Wypłaty dziewczyny na wózku widłowym i chłopa na wózku widłowym nie różnią się.

15 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

A skąd te zwyczaje że kobiety mają płacić 1:1 ? Kobiety z reguły zarabiają gorzej a już szczególnie w klasie robotniczej z której ty pochodzisz , magazynierze po podstawówce 

Pani jeszcze nie prcowała najwidoczniej jw na wózku widłowym, proszę spróbować. Można też zacząć brać nadgodziny jeśli pensji podstawowej nie wystarcza.

14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zwyczaj płacenia za kobietę wywodzi się z czasów, gdy one nie miały w ogóle swoich pieniędzy. Drugą głupotą jest to, że kobiety zarabiają gorzej

Zgadzam się. Jest taki pogląd kreowany przez gazety że kobiety to biedniejsze. O tym że trzymają do wydatkowania wypłatę swoją i męża to już nie napiszą. O tym że nie gotują małżonkom obiadów tylko zezwalają im na jedzenie na mieście, same przyczyniając się do rozpadu związku, też nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

Bo kobieta nie powinna robić nadgodzin na magazynie bo jest słaba fizycznie i szybko się męczy, kobieta zawsze szuka lepszego od siebie a nie gorszego , kobieta po słabych studiach zawsze  będzie szukać chociaż inżyniera, a nie piękna pani z zza biurka będzie szukać kogoś kto jej będzie znizal status życia, badania pokazują że mężczyźni po studiach biorą kobiety bez ale w drugą stronę to nie idzie 

O i daj wynik tych badan pani przemadrzala. Raczej jest odwrotnie niz piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Moje argumenty to to jak zostali kopnięci w doope  skapcy w mojego otoczenia , jedna tak musiała za siebie płacić i po 6 latach zwiala do takiego co jej płacił i od razu zaciazyla a takich historii znam multum , kobieta nigdy nie będzie z facetem u którego jej źle i ma krzywdę 

I co? Zero doświadczenia tylko życie kolegi. Nie wiesz co u nich się działo w domu, kasa mogła nie być zupełnie istotna. To nie jest skąpstwo. Kobieta, którą trzeba utrzymywać jest pasożytem, na którego nie warto zwracać uwagi. Chyba, że ona sprząta gotuje i nie pracuje, bo tak ustaliliśmy, to wtedy płace ja. W innym przypadku nie potrzeba mi kobiety, która się nie uczyła i nie miała ambicji, a teraz muszę na nią łożyć kasę. 

Znam takich łosiów jak Ty. zabierają swoje panny to tu, to tam, a później wpierniczają zupki chińskie bo do pierwszego daleko. Ona w tym czasie za zaoszczędzone pieniądze kupuje sobie setną kieckę. 

1. Taki facet jest ...ą, bo w pierwszej kolejności powinniśmy szanować siebie. Jak nie szanujemy siebie, to nikt nas nie będzie szanował.

2. Ta kobieta jest nic nie warta, bo pozwala facetowi funkcjonować w taki sposób. 

Jeśli jesteś facetem, to obudzisz się z ręką w kiblu po 30, gdy okaże się, że Twoje byłe mają bogatych fajańsiarzy albo kupiły mieszkania za hajs, który odłożyły gdy Ty becelowałeś. Sam będziesz miał 30-pare lat i gołą dupę, bo płaciłeś za panienki, które zaświeciły pośladkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

O i daj wynik tych badan pani przemadrzala. Raczej jest odwrotnie niz piszesz.

No wybacz ale moje koleżanki po studiach mówią że dla nich facet bez to prostak,który nie ma nic do zaoferowania, ja mam tylko maturę a mój chłopak pracuje w banku bo jemu na ja się nie zależy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość 000 napisał:

Z resztą taka po studiach by na Ciebie nie naplula bo jesteś robolem ,bo jesteś tępy,Bo jesteś skąpy, sorry ale faceci po studiach moich koleżanek kupują im na urodziny perfumy po 500 złotych, karnety do spa, bilety na koncerty światowych gwiazd ,biżuterię  a ty co masz do zaoferowania ? Smrod potu biede intelekualna i to ze mowisz "plac se za kawę bo inaczej to jesteś matweialistka?"

Na urodziny taki prezent raz do roku to nie problem... Też mi podnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawidliwie ma być

Mężczyzna płaci za swoje kobieta za swoje. Obowiązkami też należy się dzielić równo. Jak mężczyzna gdzieś zaprosi to miło ze strony kobiety też byłoby zaprosić i tam teś płacą równo.

Oczywiście za drobne zakupy płaci się normalnie (za swoje i drugiej osoby rzeczy), ale np. za telewizor to powinny się obie strony złożyć by nie obciązać finansowo

Bo facet co płaci za wszystko to naiwniak i marionetka. Właśnie dlatego ostrzegam przed płaceniem za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×