Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jessika

Dlaczego faceci zdradzają?

Polecane posty

Gość Jessika

Dlaczego faceci zdradzają i myślą o innych kobietach...?  Czy jesli facet mówi o innych kobietach (nawet w żartach ) to to znaczy ze zaczyna już myśleć o zdradzie ? Proszę o konkretne przykłady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja52

Jeżeli masz okres przez 28 dni e nie co 28 to się nie dziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk
6 minut temu, Gość Ja52 napisał:

Jeżeli masz okres przez 28 dni e nie co 28 to się nie dziw

Akurat ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja52
21 minut temu, Gość Kkk napisał:

Akurat ja nie.

No to jeszcze jak nie masz częstych migren i chronicznego zmęczenia to ten problem Cię nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Kkk napisał:

Zamknij pysk . Milcz tępoto

Oj jaki ty odważny w sieci. Obrazić kogoś, zwyzywać, a nawet nie zalogujesz się tylko pełna anonimowość. A może poziom twojego intelektu nie pozwala ci na to by się zalogować. Nie. Potrafisz??? Chciałbym kiedyś spotkać cię na ulicy. Ciekawe czy byłbyś taki hop do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch
9 godzin temu, Gość Jessika napisał:

Dlaczego faceci zdradzają i myślą o innych kobietach...?  Czy jesli facet mówi o innych kobietach (nawet w żartach ) to to znaczy ze zaczyna już myśleć o zdradzie ? Proszę o konkretne przykłady 

Jakby w domu dostał porządną golonkę czy super schabowego, zamiast pierogów z Biedronki to nie szukałby tej golonki u innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkt

bo w mlodym wieku zwykle są niespełnieni, samice wyierają tzw zaradnych - gardzą chlopaczkami, wiec gdy taki chlopaczek stanie sie tzw zaradnym i sie ozeni to przypominaja mu sie mlode lata niespełnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Jessika napisał:

Dlaczego faceci zdradzają i myślą o innych kobietach...?  Czy jesli facet mówi o innych kobietach (nawet w żartach ) to to znaczy ze zaczyna już myśleć o zdradzie ? Proszę o konkretne przykłady 

kobiety też zdradzają ... ale lepiej potrafią to chyba ukryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? To proste. Człowiek nie jest natury monogamicznej. System stara się mu to wmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski

Jes sika Ty nigdy nie zdradziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja52

W astronomicznych skrócie.          Facet jest tak zbudowany że musi polować jak nie ma kogo przelecieć bo gdy nie będzie tego robić to czeka go rąk prostaty i paskudna śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donna

Tak się dzieje gdyż często w związku izoluje i ignoruje  się partnera! Ja mam swego męża kiedyś jako chłopak jest i był podczas badań krocza i zabiegach u ginekologa ! Intymność to ja i mąż czy chłopak nie ja i obcy facet ginekolog! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem

Ja nawet nie wiem, czy zasługuje na obelżywą nazwę "zdrada" sytuacja gdy facet, biedny facet, ratujący się w potrzebie to robi. Pijący wodę z kałuży, gdy zmusza go do tego pragnienie.

Kobiety niby też pożądają seksualnego spełnienia, ale nic nie wiedzą o PRAWDZIWEJ sile pożądania.

To faceci gwałcą i mordują z pożądania. Nie baczą, oślepli, na straszliwe konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mężczyznami rządzą samcze instynkty, dużo mocniej niż nami..kobietami. Kochają, zdradzają. Zdradzają i kochają i koło się zamyka ;I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
8 minut temu, BezSenna napisał:

Mężczyznami rządzą samcze instynkty, dużo mocniej niż nami..kobietami. Kochają, zdradzają. Zdradzają i kochają i koło się zamyka ;I

 Jakbym miał BezSenną a nie śpiocha, to też bym nie zdradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jop

mezczyzn jest wiecej w mlodym wieku wiec juz to zaczynaja sie problemy, przeciwnie jak u dziewczyn, które czując dostek seksualny nie popadają w żadne zbzikowania na tym punkcie, tym samym nie ma też co oczerniać mężczyzn że gwacą, bo to są desperackie czyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz rację

Ale tylko w CZĘŚCI przypadków. To tak, jak jest prawdą, że istnieją złodzieje. Ale to tylko CZĘŚĆ populacji.

Tak samo jest prawdą, że istnieją faceci głęboko aspołeczni, niezdolni do miłości. Ale zwykłą CODZIENNĄ większością są ci, którzy nie są w stanie podołać NIENATURALNEJ długiej abstynencji seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusa

Jak chłop nie ma smacznego obiadu w chałupie, to idzie zjeść na miasto.

Potwierdza to zdanie żony wypowiedziane do małżonka

Misiu dzisiaj boli mnie głowa, nie zrobiłam obiadu, idź zjedz na miasto. Poradzisz sobie?

Pote pretensje. Sama do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Na youtube są fajne wykłady szkoły SWPS o psychologii związkach i zdradach.  Zdradzamy z różnych powodów w różnym wieku. Przeważnie faceci zdradzają bo nie mają seksu w swoim związku. To się może zdarzyć przeważnie po urodzeniu dziecka. Lub związek się rozpada i nie ma już więzi emocjonalnej a w pobliżu znajdzie się kobieta która będzie go adorować. Gdy z partnerką nie może porozmawiać o swoich fantazjach seksualnych lub nie może ich zrealizować. Gdy miał jedną lub dwie partnerki seksualne i uważa że to za mało i chciałby porównać jak może być z innymi. Aby sprawdzić się czy nadal jest atrakcyjny dla innych kobiet. Większość z tych przyczyn wynika z braku komunikacji w związku. Kobiety również decydują się na zdradę gdy czują się nie kochane (pojęcie szerokie) nie adorowane, zaniedbane w związku. Inną przyczyną jest kiepska jakość seksu z partnerem, brak finezji i zróżnicowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak jesteś z związku z DDA to zdradzasz bo to naturalne i konieczne bo 

Dda nie umie okazywać uczuć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Kto Ci takich głupot nagadał?

Prawda jest taka, że inni wiedzą lepiej o cudzym życiu. Czyż to nie jest inspirujące i motywujące? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

No tak, zapomniałbym, że mam do czynienia tylko z ludźmi 😉

Są nadludzie i podludzie, ale i nadludzi za dużo, żeby się zmieścili przy jednym, wspólnym stole. Muszą się mordować upychani w schemat krzeseł. Muszą robić rewolucje, bo inaczej ich świat się przekręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Wysokie ego nie uczyni z nikogo nadczłowieka 🙂

A wysoki wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Warunek fizyczny, jeden z wielu, choć związany z innymi.

Mówisz, że im człowiek wyższy tym bardziej wybujałe ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Nie, ale każdy w jakimś stopniu jest świadom swego potencjału 😉

Nawet gdy zamknie oczy lub je powiększy uświadomi sobie, można zobaczyć czyjeś, hm... rzęsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Stawiasz dość trudne pytania 🙂  Do czego pijesz pytając mnie o rzęsy, bo nie bardzo rozumiem.

Do niczego nie piję. Rano jestem niska, więc nisko gadam. Pamiętaj, że jestem bardzo szczera i wesoła. Czasem bywam trochę próżna, gdyż pochlebia mi to, że odpowiadasz. I to, że ktoś jest we mnie beznadziejnie zakochany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Ach, to Ty 😛 A któż to taki? Kiedy wreszcie konto założysz? Tak zamierzasz mnie zaskakiwać? 😉

Brawo Żółty. : ) Kiedy? A nie wiem, bo ci bardzo wysocy poświęcają się bezgranicznie i zgłębić pragną moją tajemnicę do cna. Nic więcej nie ciekawi ich tak bardzo, jak rozczesuję własną grzywkę. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Na szczęście jestem przeciętnego wzrostu 😄

Kozacko. ; ) W takim razie pozwolę sobie na nieco luzu i wyobraźni. Prześpij się. Mój statek czeka na odlot, więc miłego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Nie mam czasu na sen Droga Migotko 😉

Droga. Hihihihihihi. ; ) Trzymaj się ToBezZnaczenia. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×