Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liter Coss

Dlaczego w Prawdziwych Polakach Katolikach jest tak mało chrześcijańskiej miłości i miłosierdzia?

Polecane posty

Gość Liter Coss

w przeciwieństwie do tych nieprawdziwych Polaków niekatolików.

Czy to efekt działania Szatana władającego Kościołem i Episkopatem w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellon

W prawdziwych katolikach nie jest mało miłości i miłosierdzia. Miłość i miłosierdzie mogą chyba być uznane za warunek konieczny prawdziwego katolika, więc jeśli ktoś ich nie ma to nie jest prawdziwym katolikiem. Oczywiście nie działa to w drugą stronę, bo można mieć miłość i miłosierdzie nie będąc katolikiem. Ogólnie polecam oddzielić chodzenie na msze i deklarowanie wiary od bycia prawdziwym katolikiem, te rzeczy się nie wykluczają, ale nie muszą też iść w parze.
Jeśli chodzi o Szatana, to według Pisma Świętego jest nie tylko władcą episkopatu i Kościoła, ale w ogóle "władcą tego świata". Ma to sens, biorąc pod uwagę, że zło jest nie tylko w Kościele, ale ogólnie wszędzie.
Mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumek

Może dlatego że biorą przykład z przedstawicieli kościoła którzy pokazują to na każdym kroku  i dlatego też tak wiele osób od niej odeszło z tego powodu ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SutekSzatana

Bo Bóg to fikcja, i zamiast udawać miłość wolą zastąpić ją czymś prawdziwym. Mówię o tym, że z roku na rok przybywa młodych ludzi, którzy odzrucają bsjki i zabobony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×