Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ela

Wiejskie nauczycielki zarabiające 2 tys netto szukają bogatych mężów i udają kochające żony

Polecane posty

Gość Ela

Znam 3 takie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A dlaczego twierdzisz, że udają? Może są albo chcą być kochającymi zonami. Może lepsze z nich żony, niz z wyścigowych  szczurow z korpo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Rescator555 napisał:

A dlaczego twierdzisz, że udają? Może są albo chcą być kochającymi zonami. Może lepsze z nich żony, niz z wyścigowych  szczurow z korpo?

Idź stąd Res. Nie psuj powietrza i nie zatruwaj dyskusji swoją nędzną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widać ,że znasz wiejskie klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Mój kumpel ma szczęście do nauczycielek i przedszkolanek. Mam wrażenie, że większość samotnych matek to te zawody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

To prawda. Wchodzą w dupe jak paczek w masło. Też znam takie. Boją się, trzesą na codzień czy nie zostaną same, na lodzie. Całkowicie zależne od faceta, boją się o byt. Facet to wykorzystuje i często wprowadza własną dyscyplinę. Miałam taką znajomą co dostawała ataków paniki jak jej mąż w morze wyplywał. Na tyle chore były te jej lęki, że odprawiala specjalne obrzędy, aby przegonic źle myśli. Nieraz jak wrócił to chodził tak schlany jakby pił 3 dni i 3 noce. Ona mu tylko uslugi wala co by tylko go nie zdenerwowałc i z miska na zygi latala wokół niego. To jest chore. Kobiety do roboty, miejcie jakąś tam swoją kasę ma czarna godzinę, a będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A może lepiej poszukajcie odpowiednich mężów, a potem o nich dbajcie? Tym bardziej, że z odłożeniem kasy z 2tys. może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Mądra kobieta jest niezależna finansowo i ma swoje oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nowy oksymoron: mądra kobieta 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nie trzeba byc nauczycielka by zarabiac 2tys... A Ty ile zarabiasz autorko? Odpier.. Sie i zajmij swoim zyciem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
43 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Nie trzeba byc nauczycielka by zarabiac 2tys... A Ty ile zarabiasz autorko? Odpier.. Sie i zajmij swoim zyciem 

3 razy więcej i nie wiszę na chłopie, ja cię temat nie interesuje to sama się odpier... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Ela napisał:

3 razy więcej i nie wiszę na chłopie, ja cię temat nie interesuje to sama się odpier... 

To widze Ze problem jest w kompleksach:) szkoda mi Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To widze Ze problem jest w kompleksach:) szkoda mi Ciebie 

Cos nie sadze Ze 3x wiecej haha  na pewno sama bys chciala byc nauczycielka, miec jakis zawod I wyksztalcenie,  gardzenie innymi I ich zarobkami jest bardzo nieskie 👎🏼 Zegnam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Smutne, że dla was te 3 razy tyle to już powód do nienawiści 🙂 Nie uważam tego za majątek. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Rescator555 napisał:

A może lepiej poszukajcie odpowiednich mężów, a potem o nich dbajcie? Tym bardziej, że z odłożeniem kasy z 2tys. może być problem.

Średnia pensja Polaka to 3500 zł. netto. Czyli trudno znaleźć tego "odpowiedniego" męża, takie puste teksty to zachowaj dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Średnia pensja Polaka to 3500 zł. netto. Czyli trudno znaleźć tego "odpowiedniego" męża, takie puste teksty to zachowaj dla siebie. 

Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo i słowa dotrzymał. Trzeba się starać. Niech zwycięży najlepsza 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Rescator555 napisał:

Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo i słowa dotrzymał. Trzeba się starać. Niech zwycięży najlepsza 😀.

Idź stąd Res. Naprawde nie jesteś tu mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Idź stąd Res. Naprawde nie jesteś tu mile widziany.

Ty mi powiesz? Sama idź. A niby w czym imieniu się wypowiadasz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Udają,  tzn co konkretnie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Generalnie, to myślę, że nauczycielka jest dobrym materiałem na żonę dla faceta który dobrze zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exnauczycielka

autoreczkę boli d..pa. Ja jestem z zawodu nauczycielem angielskiego, choć w zawodzie nie pracuję. Mój mąż zawsze chciał być z jakąś dziewcyzną która lubi literaturę, historię etc. Naucyzcielki mu się podobały zawsze i on akurat jest zadowolony. Jak go poznałam, wiadomo było że za x lat będzie spoko zarabiał, ale zakochałam się w nim zanim się o tym dowiedziałam, więc teoria autoreczki jest z d..py. Poza tym nie udawaj głupszej niż jesteś, prawda jest taka, że wiele kobiet, nawet tych po studiach, zarabia tyle co nauczyciel i zakładanie tematów że tylko nauczycielki mają z reguły bogatych mężów jest absurdalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
11 minut temu, Gość Exnauczycielka napisał:

autoreczkę boli d..pa. Ja jestem z zawodu nauczycielem angielskiego, choć w zawodzie nie pracuję. Mój mąż zawsze chciał być z jakąś dziewcyzną która lubi literaturę, historię etc. Naucyzcielki mu się podobały zawsze i on akurat jest zadowolony. Jak go poznałam, wiadomo było że za x lat będzie spoko zarabiał, ale zakochałam się w nim zanim się o tym dowiedziałam, więc teoria autoreczki jest z d..py. Poza tym nie udawaj głupszej niż jesteś, prawda jest taka, że wiele kobiet, nawet tych po studiach, zarabia tyle co nauczyciel i zakładanie tematów że tylko nauczycielki mają z reguły bogatych mężów jest absurdalne.

A ja się z autorką zgodzę, bo też takie nauczycielki znam. Wiadomo, że są i inne kiepsko płatne zawody np kasjerka czy sprzątaczka. Jednak takie dziewczyny zwykle są skromne. A nauczycielki mają się za elitę i wyższą partię 🙂 Latają na randki w ...enkach z polyestru, byle krótka, byle biust pokazać i łapią jakiegoś "przedsiębiorcę" 🙂 Wtedy mogą powiedzieć, że ich praca to "poświęcenie dla dzieciaczków". Później szybki ślub, ciąża i nagle uboga nauczycielka zakłada profil instamatki, aby pokazać światu jak to spełnia się zawodowo, bo najważniejsze, że kocha "dzieciaczki" 🙂 Znam 8 takich dziewczyn, więc.... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Paula napisał:

A ja się z autorką zgodzę, bo też takie nauczycielki znam. Wiadomo, że są i inne kiepsko płatne zawody np kasjerka czy sprzątaczka. Jednak takie dziewczyny zwykle są skromne. A nauczycielki mają się za elitę i wyższą partię 🙂 Latają na randki w ...enkach z polyestru, byle krótka, byle biust pokazać i łapią jakiegoś "przedsiębiorcę" 🙂 Wtedy mogą powiedzieć, że ich praca to "poświęcenie dla dzieciaczków". Później szybki ślub, ciąża i nagle uboga nauczycielka zakłada profil instamatki, aby pokazać światu jak to spełnia się zawodowo, bo najważniejsze, że kocha "dzieciaczki" 🙂 Znam 8 takich dziewczyn, więc.... 

 

Ale ci żal d..pę ściska :) Aż miło poczytać :D  Ja też szybko po ślubie zaszłam w ciążę, do zawodu nauczyciela nie wrócę. Będę pracowała w biurze, jako tłumacz lub po prostu jakieś inne stanowisko, zobaczymy co sie uda zdobyć. Natomiast jak tobie żal, to rób co chcesz i zostań nauczycielką :P faceci lubią mądre nauczycielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Paula napisał:

A ja się z autorką zgodzę, bo też takie nauczycielki znam. Wiadomo, że są i inne kiepsko płatne zawody np kasjerka czy sprzątaczka. Jednak takie dziewczyny zwykle są skromne. A nauczycielki mają się za elitę i wyższą partię 🙂 Latają na randki w ...enkach z polyestru, byle krótka, byle biust pokazać i łapią jakiegoś "przedsiębiorcę" 🙂 Wtedy mogą powiedzieć, że ich praca to "poświęcenie dla dzieciaczków". Później szybki ślub, ciąża i nagle uboga nauczycielka zakłada profil instamatki, aby pokazać światu jak to spełnia się zawodowo, bo najważniejsze, że kocha "dzieciaczki" 🙂 Znam 8 takich dziewczyn, więc.... 

 

HAHAHA nie rozśmieszaj mnie. Chcesz tu nam wciskać oczywiste kity, że TYLKO nauczycielki, kasjerki i sprzątaczki zarabiają mało? jakże elitarne grono :D wszystkie inne po studiach przeciez w tych firemkach zarabiaja po 3500 na dzien dobry. chyba w korpo w Warszawce, lasia zejdź na ziemie. Jest mnóstwo biur ktore na dzien dobry oferuja tylko nieco mniej niz nauczycielkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
5 minut temu, Gość gość napisał:

HAHAHA nie rozśmieszaj mnie. Chcesz tu nam wciskać oczywiste kity, że TYLKO nauczycielki, kasjerki i sprzątaczki zarabiają mało? jakże elitarne grono 😄 wszystkie inne po studiach przeciez w tych firemkach zarabiaja po 3500 na dzien dobry. chyba w korpo w Warszawce, lasia zejdź na ziemie. Jest mnóstwo biur ktore na dzien dobry oferuja tylko nieco mniej niz nauczycielkom

To widać mam szczęście, że w moim korpo podstawa wynosi min 3 tys netto plus premia. I TO ŻADNA WAWA. To TORUŃ. Zacznijcie się szanować "lasie", jak się zgadzacie na takie zarobki to tyle oferują 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×