Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sonia

Zaległy urlop po ciąży a zmiana pracy

Polecane posty

Gość Sonia

Hej, jak w temacie, pracodawca wypłacił wam ekwiwalent? Średnia z roku, czy ostatnich 12 miesięcy? Dużo dostaliście? 

Gość Amelinium

7 minut temu, Gość Sonia napisał:

Średnia z roku, czy ostatnich 12 miesięcy?

😄 ciekawe pytanie , a co byś wolała?

Gość Gość
12 minut temu, Gość Sonia napisał:

Hej, jak w temacie, pracodawca wypłacił wam ekwiwalent? Średnia z roku, czy ostatnich 12 miesięcy? Dużo dostaliście? 

Pracodawca może kazac ci wykorzystać urlop na wypowiedzeniu. W mojej rzeczywistości rok ma 12 miesięcy więc dziwne pytanie.

Gość Sonia

Czesji błąd, miałam na myśli ekwiwalent z osttanich 3 miesiecy czy z roku. Jak mam podstawę i premie więc różnica jest duża co wezmą. Może mi kazać wykorzystać urlop, ale wtedy też płaci średnia tylko z 12 miesięcy. Poza tym mój okres wypowiedzenia będzie krótszy niż ilość urlopu 

Gość Iga

Ja zaszłam w dwie ciąże jedna po drugiej i musiał mi zapłacić ponad 20 tys na pożegnanie hahahha:) 

Gość Sla

A ja 15 tysi, wycyckalam ich jak się da

Gość Wiola

Ja dostałam 4 tysie, koleżanka 20 ale inne stanowisko i inna ilosc urlopu

Gość Oki

jak premia jest uznaniowa nikt Ci za nią nie zapłaci , dostaniesz gola pensje na urlopie i chyba w ekwiwalencie 

Gość Lena
28 minut temu, Gość Oki napisał:

jak premia jest uznaniowa nikt Ci za nią nie zapłaci , dostaniesz gola pensje na urlopie i chyba w ekwiwalencie 

Niekoniecznie. Ja mam pensje zasadniczą i premię uznaniową. Wszystko mi się wlicza do l4 i do macierzynskiego. Ekwiwalent jest liczony na podstawie średniego dochodu. Z tym, że ten średni dochód to firma decyduje czy ma być z roku czy 3 ostatnich miesięcy. U nas w firmie handlowej każdy ma podst awe 2,5 netto, do tego premia. Nikt nie chciałby u nas pracować, gdyby premia była tylko za przepracowane miesiące. Wszystko się wlicza i tak jest zgodne z prawem. Chyba, że pracujesz u jakiegoś kretacza prywaciarza, to wtedy zrobi cię w bambuko na każdym kroku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować