Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga

Zabojstwo 9-miesiecznej dziewczynki w Olecku

Polecane posty

Gość Aga

Nie moge sie pozbierac. I jeszcze to dziecie zostalo zgwalcone. Boze dlaczego na to pozwalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też mnie ciary przeszły jak o tym przeczytałam. Zezwierzecenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też się zastanawiam gdzie jest wtedy Bóg???😭 Nie miała bym  żadnej litości w stosunku do tych s.k.u.r.w.i.e.l.i. co jej to zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Też się zastanawiam gdzie jest wtedy Bóg???😭

Tam, gdzie byl zawsze: tylko i wyłacznie w twojej glowie, bo to zeykly wymysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh

Ja to się zastanawiam, jak można wpaść ma taki pomysł by wykorzystac seksualnie dziecko. Ludzie co trzeba mieć w głowie by robić takie rzeczy!!! A druga sprawa jak można mieć sumienie uderzyć takie dziecko 😭. Ciężko się w to wierzy...ogladajac wczorajsze wiadomości aż mi się łzy ciśnęły. Tyle wspaniałych kobiet nie może doczekać się własnych dzieci a tacy zwyrodialcy odwalają takie akcje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sterylizować patologię

Jęczcie jeszcze bardziej, że dziecku zawsze najlepiej będzie u rodziców, zamiast w rodzinie zastępczej, bez względu na to jaką patologią jest ta rodzina:/ Dziecko by żyło, gdyby zostało w rodzinie zastępczej, ale oczywiście ktoś stwierdził, że nie ma to jak u rodzonej mamusi, bo przecież każdej mamusi trzeba dać szansę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh
Przed chwilą, Gość Sterylizować patologię napisał:

Jęczcie jeszcze bardziej, że dziecku zawsze najlepiej będzie u rodziców, zamiast w rodzinie zastępczej, bez względu na to jaką patologią jest ta rodzina:/ Dziecko by żyło, gdyby zostało w rodzinie zastępczej, ale oczywiście ktoś stwierdził, że nie ma to jak u rodzonej mamusi, bo przecież każdej mamusi trzeba dać szansę:/

Co za sąd stwierdził że u mamusi która znecała się nad dzieckiem będzie lepiej. Takich ludzi powinni usuwać z urzędu!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I po uj żeś założyła taki topik! Rodzice byli uzależnieni od używek i substancji psychoaktywnych dlatego mieli zniszczone mózgi niczym zombie. Ja nie jestem w stanie zapobiec takim tragediom, a ci co mogli zapobiec to nie zrobili tego. I po uj, żeś założyła taki topik! Ja głupia się skusiłam i weszłam na wiadomości. Tam z kolei natknęłam się na wiadomość o aferze dziurawych krów we Francji, zobaczyłam zdjęcia i od tamtej pory cały czas chce mi się wymiotować!! Mam ochote pozabijać tych naukowców. Mam mdłości cały czas, mi sie aż jedzenie cofneło w żołądku i zniszczony dzień!! Po uj mi ten zniszczony dzień dodatkowy jak mam i tak zniszczone życie po całości, zaraz muszę iść do ciężkiej roboty i mi będą badać wydajność tak jak tym krowom w Francji. Niech was szlag głupie pipy! Pogęgać sobie chciały od samego rana o tragediach na kafeterii. Zniszczyłyście mi kolejny dzień mojego zasranego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sterylizować patologię
3 minuty temu, Gość Ehh napisał:

Co za sąd stwierdził że u mamusi która znecała się nad dzieckiem będzie lepiej. Takich ludzi powinni usuwać z urzędu!!! 

Sąd sądem, a co się dzieje w mediach za każdym razem, jak się odbiera dziecko niewydolnej rodzinie? Wielka afera! Bo najlepiej pompować kasę w patologię, pomagać na każdym kroku, dawać milion szans w nadziei, że załapią jak się powinno wychowywać dziecko! Nie złapią, bo to idioci! Patologię powinno się z miejsca przymusowo sterylizować, dzieci nie mogą być ofiarami nieudanych doświadczeń wychowawczych! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh
5 minut temu, Gość Sterylizować patologię napisał:

Sąd sądem, a co się dzieje w mediach za każdym razem, jak się odbiera dziecko niewydolnej rodzinie? Wielka afera! Bo najlepiej pompować kasę w patologię, pomagać na każdym kroku, dawać milion szans w nadziei, że załapią jak się powinno wychowywać dziecko! Nie złapią, bo to idioci! Patologię powinno się z miejsca przymusowo sterylizować, dzieci nie mogą być ofiarami nieudanych doświadczeń wychowawczych! 

Tak! Sterylizacja powinna być robiona od razu i dożywotni zakaz zbliżania się do dziecka! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Kara śmierci za takie zabójstwo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie rozumiem po co dziecko wrocilo do biologicznych rodzicow. Gdyby nadal bylo w rodzinie zastepczej to by sie nic nie stalo. Niestety nie wszyscy powinni sie rozmnazac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bhhhji

Kara śmierci i sterylizacja przymusowa takich patusow. Zero zasiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 godziny temu, Gość Ehh napisał:

Co za sąd stwierdził że u mamusi która znecała się nad dzieckiem będzie lepiej. Takich ludzi powinni usuwać z urzędu!!! 

takie sa nowe zalecenia partii rzadzacej - oddawac dzieci rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem czy to ciągle jest plan, czy został wcielony w życie, ale patologiczni rodzice maja mieć pomocnika procesowego. Prawaccy ...e ubzdurali sobie, że dzieciom jest najlepiej w rodzinach biologicznych, a wszystko innego to lewackie wymysły. Dzieci są nieważne, ważna jest "rodzina". Cudzysłów, bo coś takiego to żadna rodzina, a jedynie dwójka degeneratów, którzy z dziecka robią źródło dochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tkał
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie rozumiem po co dziecko wrocilo do biologicznych rodzicow. Gdyby nadal bylo w rodzinie zastepczej to by sie nic nie stalo. Niestety nie wszyscy powinni sie rozmnazac. 

Ta dziewczynka nigdy nie była w rodzinie zastępczej, była w pogotowiu opiekuńczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×