Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek

Myślę o zdradzie

Polecane posty

Gość Tomek

Jestem z moją żoną 12 lat, 4 lata po ślubie. Nigdy jej nie zdradziłem, ale od dłuższego już czasu nie mogę przestać myśleć o innych kobietach. Przez długi okres powstrzymywałem się od tych myśli, chęci flirtu, napięcia seksualnego itp. Ale to tak narasta, że jest nieznośne i nie do wytrzymania myślałem, że to już wyparłem, ale uczyniłem z siebie niemal impotenta, jakby ktoś obciął pazury i nic mi się nie chce, nawet żyć. Ale jak wszedłem ostatnio na plaże z żoną to myślałem, że mi się kark skręci, bo z jednej strony tak mocno się powstrzymywałem by nie patrzeć na inne kobiety a z drugiej to działało jakby poza mną. Odczuwałem takie ogromne napięcie w szyji, że myślałem, że faktycznie zaraz mi kark skręci. Kocham swoją żonę i jest to straszne, bo zwierzęce instynkty biorą nade mną górę, a zarazem sprawiają, że na samą myśl, znów chce mi się żyć i odczuwam werwę w ciele. Jakbym trzymał jakieś zwierzę w klatce, które nie mogąc się uwolnić zaczyna sobie odgryzać nogę. Sabotować siebie. Może ktoś poleci jakąś książkę, gdzieś gdzie mogę zaczerpnąć wiedzy jak sobie z tym poradzić zanim będzie za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×