Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młody ziemniak

Kierunek zdrowie stał się mięsożerny, ale własną ksiązke z przepisami na surową diętę roślinną nadal poleca

Polecane posty

Gość młody ziemniak

Gdzie sens, gdzie logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hajs musi sie zgadzać. Zaraz spłodzi kolejną z przepisami z mięsem i heja kupujcie ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pecunia non olet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Pecunia non olet

Myślisz, że w rzeźni też zaczęłaby pracować, bo kasa nie śmierdzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Rozczarowanie i żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobieta jest b. arogancka w komciach, lajkuje te że weganie to świry. Ale nadal pod filmikiem ma link do swojej książki o tematyce witariańskiej. Wybiła się na yt właśnie na weganizmie, a teraz pluje we własne gniazdo. Nie mam szacunku do takich ludzi, widać że ewidentnie płynie na obecnym trendzie mięsożerców, z jednej skrajności w drugą. To nie o to chodzi, ma prawo do zmiany swojej diety, chce jeść mięso to droga wolna, ale mogłaby to zrobić w bardziej dyplomatyczny sposób, a nie od razu clickbait, że weganizm jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhs

- niedawno była na 21-dniowym poście na wodzie

-jest wielką zwolenniczką detoksow sokowych

-od początku promuje witarianskie przepisy (witarianizm to nie to samo, co weganizm!)

Robi kupę do własnego gniazda. Jej dieta nie była zbilansowana wegańska tylko szamansko-wiatarianska. Ale clickbait musi być. Jeśli ktoś daje się na to nabrać i dalej ja będzie oglądał to chyba mam problem ze sobą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sylwia nie mowi wszystkiego. W jej okolicy jest duzo Polakòw, ktorzy wiedza, że kierunek zdrowie kilka razy skręcał do poważnej choroby.  Jej dziewczyny to wcale nie takie okazy zdrowia jak pròbowała wmòwić w filamch. Nigdy nie lubiłam kobiety, ale jestem bardzo ciekawa jak rozwiaze problem.Zachwalała wege dietę dla dzieci i była dumna, ze jej dzieci jedza wege i co nagle powiedziała còrkom, że jednak ich ciała potrzebuja mięska, ktòre przez tyle lat było be? Oj pani Sylwio może czas rozwiazać swoje problemy i wypostostować własna relacje z jedzeniem a nie bawić się w eksperta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Denerwuje mnie, że teraz zrobił się hejt na weganizm, bo podobno taki niezdrowy. I te wszystkie filmiki "why I'm no longer vegan". Prawda jest taka, że ci wszyscy ludzie zaczęli swoją przygodę z witarianizmem, nie brali suplementów i nagle się pochorowali. Ale to weganizm, mimo że 3/4 posilków była surowa z przewagą owoców.

Kierunek zdrowie robi dokładnie to samo. Teraz zaczęła jeść mięso. Zaraz pewnie będzie na karniworze. Ze skrajności w skrajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqws

Moim zdaniem żadna dieta, gdzie trzeba brać suplementy nie jest pełnowartościowa. I bardzo dobrze, że pojawiła się krytyka weganizmu, jeszcze kilka lat temu na yt wyłącznie zachwalany, przysłowiowe rzyganie tęczą, jak tu jest pięknie i cudownie. Bańka pękła. Teraz przynajmniej można poznać argumenty obu stron. Poza tym nie wiem dlaczego tak się czepiacie Sylwii, zobaczyła, że na dłuższą metę coś nie działa i zaczęła szukać przyczyn, a nie trwać przy danym sposobie odżywania widząc, że zdrowie się jej sypie, moda tu nie ma nic do rzeczy. Nigdy nie zauważyłam, że jest fanatykiem jakiejkolwiek opcji żywnieniowej, nikogo nie osądza i nie obraża, raczej szuka tego co jest najlepsze.

I ten koronny argument - oni robili weganizm źle 🙂, to jest tylko moje zdanie, ale osoby trzymające się kurczowo weganizmu czy raw wyglądają po dłuższym czasie po prostu źle i niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppppp

A propos tego, że ktoś robił weganizm źle. Jeżeli ktoś nie suplementował b12, d3 czy d2 i omega 3 w formie dha to tak, robił weganizm źle. I miał prawo się fatalnie czuć i wrócić do tradycyjnej diety. Ale weganizm to dieta niedoborowa, wbrew temu co twierdzą ci nawiedzeni weganie i trzeba naprawdę dobrze sobie dietę ułożyć, żeby nie nabawić się niedoborów i brać suplementy. I nie bawić się w frutarianizmy czy witarianizmy. Wiem, że branie suplementów nie brzmi za dobrze, ale ludziom, którzy sa weganami ze względów etycznych to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O czym.wy piszecie?!?!? Szooook! Przez kompletny przyapdek zobaczylam ten temat. Czy to chidiz o kwirunek zdrowie ten kanał na yt  że stanów blondynki?! Ona zaczęła jeść mięso!?!?!?!?!?!?!??!!? nie mogę w to uwierzyć. Napiszcie mi please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa
50 minut temu, Gość gość napisał:

O czym.wy piszecie?!?!? Szooook! Przez kompletny przyapdek zobaczylam ten temat. Czy to chidiz o kwirunek zdrowie ten kanał na yt  że stanów blondynki?! Ona zaczęła jeść mięso!?!?!?!?!?!?!??!!? nie mogę w to uwierzyć. Napiszcie mi please

ja tez nie wierzę 😞 powiedziała w którymś filmie? przestałam ją oglądać dość dawno temu, bo znudzili mi się weganie i teraz czytam, że mięso zaczyna jeść?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam nadzieję, że będzie pokazywac bez strachu przed sektą wegańską, że je mięso. A co do jej książki, dlaczego ma jej nie promować, jeśli są tam fajne przepisy. Z tym że zaznaczai, że dieta roślinna ok, ale jako post, na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×