Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liliana

beznadziejna zyciowa sytuacja

Polecane posty

Gość liliana

powiedzcie mi dziewczyny czy wy dajecie pieniadze swoim męzom?  pytam poniewaz jestem na zyciowym zakrecie..zyje z nieodpowiedzialnym 42 letnim wiecznym dzieckiem, maz cale zycie mial dlugi ( wziete za moimi plecami przed slubem ),potem wkroczyl komornik i takie nerwy są do dzis.,jako zona nie wiem o jego wydatkach zarobkach i ewentualnych karach finasowych...dowiaduję sie o wszystkim ostatnia albo jak otworzę pocztę...dlugi ledwo splacone i zaczynaja sie kolejne klopoty...nie placenie rachunkow i zobowiazan finasowych na czas,nawet mandatow nie placi...zabrali mu prawko za to..przez co nie mozemy jechac na urlop...dzieci z nim nie mam poniewaz zupelnie bysmy przepadli,sami wiecie o co chodzi,to facet jest glowa rodziny!!!!...oboje jestesmy za granica i tu za granica moj maz dalej sobie nie radzi,idzie do pracy i z pracy ,je spi i to wszytsko,zero planow,inwestycji ,rozmow,nic...tesciowa twierdzi ze mam go glaskac,pomagac mu,wspierac finasowo, byc wzorowa zona i kochanka,partnerka,nosic go na rękach ,kazala mi sie brac do roboty ( nie mam pytan,bo ja leze i pachne prawda????!!!!)..... pracuję fizycznie ,dokladam sie do rachunkow,pomagam,duzo pracuję z przepukliną w kregoslupie,ryzykuje i jeszcze zle,zbieram na nasze mieszkanie.......jestem zalamana  psychicznie co mnie spotkalo...12 lat po slubie i ciagle to samo...mam glaskac mezusia i wspierac ,jestem ta zla synowa ktora nie narodzila mu dzieci,nie wygladam i nie zyje tak jak oni( tesciowie) czyli jak w PRL ,nie jestem rodzinna ( bo nie siedze u nich 24 na dobe przy kazdej wizycie w Polsce )......horror....cala jego rodzina jest za nim murem mimo jego poczynań,ukochany syn i brat....w swoich rodzicach nie mam wsparcia,niedojrzali ludzie z mentalnoscia CO LUDZIE POWIEDZA,przeciwnicy rozwodow....

sama borykam sie ze stresem problemami ,powoli nie daje juz rady,zdrowie mi siada,tarczyca ....ratunku!..dziewczyny co byscie zrobily na moim miejscu? niech to bedzie krytyka,wsparcie ,kop w dupe,cokolwiek...czy to ja robie cos nie tak????? blagam o jakies wskazowki..nigdy nie prosilam o porade obcych ale pękłam .......i z gory za wszystkie opinie dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ale jesteś durna. Zatyrasz się na śmierć, a będziesz z nim siedzieć. Po co wziąć rozwód, lepiej latami narzekać, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Macie rozdzielnosc majątkową? Jesli nie to pierwszy krok. I wlasne konto i tam zbierasz na mieszkanie.

A jakie szanse na powrot do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana
54 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Macie rozdzielnosc majątkową? Jesli nie to pierwszy krok. I wlasne konto i tam zbierasz na mieszkanie.

A jakie szanse na powrot do Polski?

mamy,powrot do pl dopiero po zakupie mieszkania...ale nie wiem czy wytrzymam tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka

Uciekaj, nie czekaj ani chwili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina

Kopnij go w dup.... i zacznij żyć kobieto, jeśli do tej pory się nie ogarnął to juz raczej się nie zmieni... a ciebie ?  Wykończy pschicznie i fizycznie, pomyśl czy nie zaslugujesz na kogoś lepszego?? Wydaje mi się ze tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam podobnie jak przedmówcy on się nie zmieni a Ciebie mi zwyczajnie szkoda .Pomyśl czy chcesz tak spędzić resztę życia? .Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję że podejmiesz jakąś sensowna decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2019 o 23:00, Gość Załamka napisał:

Uciekaj, nie czekaj ani chwili. 

Łatwo jest powiedzieć -trzeba mieć dokąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki co to...
38 minut temu, Karteczka napisał:

Łatwo jest powiedzieć -trzeba mieć dokąd.

Basiu Aniu Agnieszko spadaj dziecko pilnować i przestań cyberkować na priv!
Jak coś to wbijajcie do karteczki to najłatwiejsza laska na tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaa

Wyslij go do psychologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Taki co to... napisał:

Basiu Aniu Agnieszko spadaj dziecko pilnować i przestań cyberkować na priv!
Jak coś to wbijajcie do karteczki to najłatwiejsza laska na tym forum!

Słuchaj chcesz się spotkać twarzą w twarz to jest stalking .Pawełek przeginasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kier

Nie, nie dajemy pieniędzy mężom, zrobił długi i na co wydał te kasę bo chyba nie na ciebie. Robisz tak: przede wszystkim rozdzielność majątkowa, potem separacja, potem sprzątasz konto na którym są pieniądze. Wyprowadzasz się i znikasz. Wynajmij pokój w innym miejscu i tam znajdź prace. Facet pasożyt kiedyś i tak ciebie zostawi, rodziców i teściów masz toksycznych, męża ...ę - wystarczy ! Czas wiążąc swoje życie w swoje ręce. Możesz tez po prostu się rozwieść i zakończyć ten syf. Stracisz zdrowie a najfajniejsze lata już straciłaś. Zacznij od nowa ale bez niego, powiedz mu tylko ze chcesz rozwodu to natychmiast przekonasz się z jakim gnojem żyjesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xzz

Serio beznadziejna sytuacja...ktos wyżej napisal ze ma toksycznych rodziców i teściów.Prawda! Tylko współczuć,nie ma czego zazdrościć...rodzice kościołowe mohery,ktorzy nie wspierają swojej córki tyrajacej w obcym kraju,żyjącej z synusiem mamuni a rodzinka mezusia za synkiem murem...tak naprawdę sama w tym wszystkim jestes autorko....wdepnełaś po same pachy...życzę autorce kumatego faceta i szczęśliwego rozwiązania sytuacji,zwłaszcza ze juz lata lecą..inaczej marnie z Tobą będzie autorko...ja bym wiała w podskokacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA.
13 godzin temu, Gość Taki co to... napisał:

Basiu Aniu Agnieszko spadaj dziecko pilnować i przestań cyberkować na priv!
Jak coś to wbijajcie do karteczki to najłatwiejsza laska na tym forum!

Pawełku przyjdziemy z koleżanką w odwiedziny i zobaczymy jaki jesteś mocny w gębie. Koledze przekaż, że też go odwiedzimy. Wyjaśnimy sprawę twarz w twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezdzietna 43 latka

Autorko uciekaj z tej toksycznej relacji. Nic dobrego nie zaznasz w tym małżeństwie. 

Myślałam że to ja mam fatalną sytuację bo jestem sama bez dzieci, mieszkam z rodzicami. Ale jak widać może być gorzej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość Taki co to... napisał:


Jak coś to wbijajcie do karteczki to najłatwiejsza laska na tym forum!

Zabolały mnie te słowa dlatego udowodnię ci  że ze mną tak łatwo ci nie pójdzie  🙂 .Nie nasz prawa mnie obrazać !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Karteczka napisał:

Zabolały mnie te słowa dlatego udowodnię ci  że ze mną tak łatwo ci nie pójdzie  🙂 .Nie nasz prawa mnie obrazać !

 

Wywalili ją z nastroika to tutaj przyszła atencjuszka robić na nowo swoje rządy. Ciekawe ile jeszcze tych loginów założy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że jestem atencjuszką dlatego też tutaj  jestem. Na nastroiku bywam nikt mnie nie wywalił .Daruj sobie bo twoja desperacja sięga dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Karteczka napisał:

Dlatego że jestem atencjuszką dlatego też tutaj  jestem. Na nastroiku bywam nikt mnie nie wywalił .Daruj sobie bo twoja desperacja sięga dna.

Wywali ja buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznan85

Gratulacje! znalazłaś sobie przegrańca i jak nie odejdziesz to też będziesz przegrańcem i przegrasz życie 😉

 

Już lepiej żyć samemu niż z taką kulą przy nodze. Kopa w dupę i kup sobie wibrator 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
13 minut temu, Gość Poznan85 napisał:

Gratulacje! znalazłaś sobie przegrańca i jak nie odejdziesz to też będziesz przegrańcem i przegrasz życie 😉

 

Już lepiej żyć samemu niż z taką kulą przy nodze. Kopa w dupę i kup sobie wibrator 😉

Bardzo dobrze napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana
1 minutę temu, Karteczka napisał:

Autorko jesteś ? 

Spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość liliana napisał:

Spadaj!

Nie podszywaj autorki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha
1 minutę temu, Karteczka napisał:

Nie podszywaj autorki 

Czesc idio.tko co tam u ciebie i jak tam twoje "kąto" ktore chcesz zlikwidowac piszac maile do redakcji? buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×