Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Matteo

Sprzątanie domu, mieszkania, pomieszczenia.

Polecane posty

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak sprzątać mieszkanie? Jakie są poszczególne czynności? Jak można wyczyścić podłogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Zaczynaj od góry, tj. okna, kurze itp. Podłogę zostawiasz na koniec. Jeśli chodzi o podłogę - jakiego rodzaju jest? Panele, drewno,kafelki? Jeżeli ma być zwykłe codzienne mycie - wystarczy zwykły płyn uniwersalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonkai

partiami - odkurzanie, kurze, mycie podłóg... okna myję myjką parową np. fajne są też mopy parowe, niedawno kupiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basinka

ja tam wycieram tylko kurze. 😄 odkurza mi roomba 980 a podłogi zmywa irobot brava i jest super. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzątanie mieszkania to temat rzeka, każdy ma na to inne sposoby, ale rzeczywiście, dobrze zaczynać od wyższych partii. No i ja też mam zasadę, że toaletę sprzątam na końcu, zwłaszcza jak sprzątam w rękawiczkach. Co do środków do sprzątania, to oferta też jest ogromna, ale ja polecam płyny w koncentratach - starczą na dłużej i są bardziej ekologiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie lubię sprzątać, a jeszcze jak ma się w domu małe dziecko, to jest to dużo bardziej utrudnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Warta

Blaty w kuchni warto zabezpieczyć preparatem Dynasil FX, dzięki temu zabrudzenia nie wnikają, a czyści się jej znacznie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WLodzimierzCzar
1 minutę temu, Gość Marta Warta napisał:

Blaty w kuchni warto zabezpieczyć preparatem Dynasil FX, dzięki temu zabrudzenia nie wnikają, a czyści się jej znacznie szybciej

Wez sie nie osmieszaj glupcze...To czar.WLodzimierz Czar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzątania to polecacie jakieś roboty sprzątające? czy raczej zbędny wydatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

My chcemy kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

TEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U+0020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

[U+0020]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutny HIT!
Zamów produkty za 325 zł (które już są w fajnych promocjach) , otrzymaj 20% rabatu oraz bonus w wysokości 130 zł --> zapłacisz 130 zł + koszt przesyłki!

lub

Zamów za 350 zł i zapłać 150 zł + koszt przesyłki, a w bonusie prezent w kolejnym katalogu!

Chcesz wiedzieć jak wziąć udział w tej wyjątkowej promocji? Chcesz kupić perfumy dla kogoś wyjątkowego, wyposażyć swój dom w chemię gospodarczą tanim kosztem?

Teraz masz świetną okazję zaoszczędzenia prawie 200 zł!!!

Napisz do mnie!

Zapraszam na facebooka!

 

 

https://www.facebook.com/105622907910995/posts/126571425816143/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno sie sprzątać. Ja bynajmniej też zaczynam od góry i kończę na podłodze sprzątanie. Od dwóch tygodni mam kolejnego pomocnika, a konkretnie parownicę ariete i tu powiem Wam, że super sprzęcik. Fugi, kabina i nawet piekarnik, wszystko idzie i wszystko błyszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też nie lubię sprzątać, a wiadomo porządek jak każdy lubię, dlatego staram się ogarniać na bieżąco żeby nie narobił mi się bałagan, a w sprzątaniu podłóg pomaga mi robot z BassPolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×