Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia

Czy warto pracować za 3 tys netto?

Polecane posty

Gość Basia

Mam 29 lat. Oferta z korpo. Warto wg Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikai

Huk wi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretarz

Pracuje w sądzie-robota jak w korpo, mam 34 lata i płacą mi 3000 brutto. Ehhhh lubię ta pracę ale chyba czas ja zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia
3 minuty temu, Gość Sekretarz napisał:

Pracuje w sądzie-robota jak w korpo, mam 34 lata i płacą mi 3000 brutto. Ehhhh lubię ta pracę ale chyba czas ja zmienić.

OMG,  a starcza Ci na dobre ciuchy do tego sądu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretarz
13 minut temu, Gość Olcia napisał:

OMG,  a starcza Ci na dobre ciuchy do tego sądu? 

Na szczęście nie pracuje w Otwocku więc mi starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avenida

Hmmmm. Ja pracuję za tyle w xero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusa

Jak 3200 brruto mają w tym rroku w bierdronce. Chcesz zraabiać mniej jak w markiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, lepiej siedzieć w domu i ciągnąć zasiłki.... 

Zawsze możesz później starać się o awans albo o lepsze stanowisko w innej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreed

To dużo Ci płacą. W moim Wydziale, największy rejon w Polsce, Panie sekretarki mają po 2600 zł brutto, protokolantki najniższą krajową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia
1 godzinę temu, Gość Anusa napisał:

Jak 3200 brruto mają w tym rroku w bierdronce. Chcesz zraabiać mniej jak w markiecie?

A dostrzegasz różnicę w pojęciach brutto a netto :)? Chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretarz
29 minut temu, Gość Dreed napisał:

To dużo Ci płacą. W moim Wydziale, największy rejon w Polsce, Panie sekretarki mają po 2600 zł brutto, protokolantki najniższą krajową. 

W sądzie nie ma sekretarek, chyba że piszesz o pracownikach obsługi a nie urzednikach. Mam tyle samo ile inni-w styczniu było 200zl brutto podwyzki-pierwszy raz od 9 lat... Mam wyższe wykształcenie, 16 lat stażu, jestem starszym sekretarzem. 3000 brutto to kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreed

Pracownik obsługi to woźna sądowa. Sekretarka- sekretarz sądowy ewentualnie starszy sekretarz lub inspektor.  Co Ci będę tłumaczyć. Rzucasz się jak wesz na grzebieniu. W którym Sądzie pracujesz? Podaj to sprawdzę czy piszesz prawdę. W SA  w Warszawie? Ktory Wydział? Przewodniczącego sama ustalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 25.06.2019 o 20:06, Gość Anusa napisał:

Jak 3200 brruto mają w tym rroku w bierdronce. Chcesz zraabiać mniej jak w markiecie?

Skoro nie rozróżniasz kwoty brutto od netto nie dziwie się, że bierdonka to max co Cię czeka w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 20 lat i zarabiam tyle w korpo wiec troche slabo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W sumie to zależy. Jeśli masz mieszkanie bez kredytu, chłop zarabia tyle samo i macie kolejne pod wynajem odziedziczone po rodzinie, robota jawi sie jako względnie bezstresowa to bym szła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Urzędnik, 2200 do ręki. Hmmm... Odpowiedzialność? Prokurator jak się w czymś potknę 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsds
Dnia 28.06.2019 o 15:03, Gość Gość napisał:

Urzędnik, 2200 do ręki. Hmmm... Odpowiedzialność? Prokurator jak się w czymś potknę 🤔

jakie miasta, ze taka bida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretarz
Dnia 25.06.2019 o 22:37, Gość Dreed napisał:

Pracownik obsługi to woźna sądowa. Sekretarka- sekretarz sądowy ewentualnie starszy sekretarz lub inspektor.  Co Ci będę tłumaczyć. Rzucasz się jak wesz na grzebieniu. W którym Sądzie pracujesz? Podaj to sprawdzę czy piszesz prawdę. W SA  w Warszawie? Ktory Wydział? Przewodniczącego sama ustalę.

Sekretarka lub w męskiej wersji sekretarz-ale nie sądowy to grupa pracowników obsługi a nie urzędnicy. Taki pracownik może np pracować na biurze podawczym i przyjmowac korespondencję. Sekretarze sądowi i inspektorzy ds.biurowosci to grupa urzędnicza -osoby które odbyły kurs i zdały egzamin (25 lat temu to było akurat napisanie protokołu lub wezwania). Widać nie masz bladego pojęcia o kadrach w sadownictwie 😞 faktem jest ze do statystyk ujmuje się pracowników obsługi wraz z urzędnikami i liczy się wskaźnik na sędziego-co jest niestety głupota. Ale sekretarz sądowy to zupełnie inne stanowisko niż sekretarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretarz
10 minut temu, Gość dsds napisał:

jakie miasta, ze taka bida?

Np Warszawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.06.2019 o 22:37, Gość Dreed napisał:

Pracownik obsługi to woźna sądowa. Sekretarka- sekretarz sądowy ewentualnie starszy sekretarz lub inspektor.  Co Ci będę tłumaczyć. Rzucasz się jak wesz na grzebieniu. W którym Sądzie pracujesz? Podaj to sprawdzę czy piszesz prawdę. W SA  w Warszawie? Ktory Wydział? Przewodniczącego sama ustalę.

A co za problem ustalić przewodniczącego wydziału jak na stronie są wskazani ??? 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.06.2019 o 20:55, Gość Dreed napisał:

To dużo Ci płacą. W moim Wydziale, największy rejon w Polsce, Panie sekretarki mają po 2600 zł brutto, protokolantki najniższą krajową. 

3000 brutto to dużo? A wiesz że to raptem 2300 netto?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, masz inne propozycje pracy? Rachunki same się nie zapłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×